Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Filipíny Puerto Galera

Ubytování Filipíny Puerto Galera


Pokud hledáte krásné a levné ubytování na Filipínách, může být Puerto Galera tou pravou volbou pro vás. Nachází se na západním pobřeží ostrova Mindoro asi 130 kilometrů jižně od Manily a je to oblast s nádhernými plážemi a úchvatnými výhledy.

Existuje mnoho možností ubytování v Puerto Galera, od levných hostels a penzionů až po luxusní hotely s plným servisem. Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci najít to správné ubytování pro vás.

Hostely a penziony

Pokud hledáte levné a přátelské ubytování v Puerto Galera, hostely a penziony jsou skvělou volbou. Můžete získat základní, ale čistý pokoj s ventilátorem nebo s klimatizací a sdílenou koupelnou za velmi přijatelné ceny.

Například Blue Water Lodge nabízí pohodlné a prostorné pokoje, které jsou jen pár kroků od pláže. Cena za noc se pohybuje okolo 800-1000 filipínských pesos (asi 300-400 českých korun).

Další možností je Mountain Beach Resort, který se nachází na vrcholu kopce s úchvatným výhledem na moře. Nabízí ubytování v prostorných a vkusně zařízených pokojích s možností výběru mezi klimatizací a ventilátorem. Cena za noc se pohybuje okolo 1200-1500 filipínských pesos (asi 500-600 českých korun).

Hotely s plným servisem

Pokud hledáte větší luxus a soukromí, Puerto Galera má také několik hotelů s plným servisem. Tyto hotely jsou obvykle větší a nabízejí vysokou úroveň prodejnosti a komfortu. Nabízí pokojovou službu, bazény, masáže a další služby.

Jedním z nejluxusnějších hotelů v oblasti je Encenada Beach Resort, který se nachází na břehu moře a nabízí luxusní pokoje s klimatizací, vlastní koupelnou a balkonem s výhledem na moře. Hotel má také bazén, vířivku, restauraci a plážový bar. Cena za noc se pohybuje okolo 7000 filipínských pesos (asi 2800 českých korun).

Dalším možným luxusním hotelem je Dream Hill Condos and Spa, který se nachází na kopci nad Puerto Galera. Tento hotel nabízí prostorné apartmány s kuchyní, obývacím pokojem a balkonem s nádherným výhledem na moře. K dispozici také je bazén, jacuzzi, sauna a masážní terapie. Cena za noc se pohybuje okolo 5000 filipínských pesos (přibližně 2000 českých korun).

V Puerto Galera najdete mnoho dalších možností ubytování všech možných kategorií a cenových relací. Od levných hostels až po luxusní hotely s plným servisem. Během pobytu si můžete užívat krásné pláže, jíst chutné jídlo a objevovat kulturní zajímavosti v této úchvatné oblasti.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Puerto Galera


1. Jak se dostanu z Manily do Puerto Galera?
Odpověď: Nejběžnější způsob dopravy je trajektem z přístavu Batangas na Filipínském ostrově Luzon.

2. Kolik trvá cesta trajektem z Batangas do Puerto Galera?
Odpověď: Doba plavby trajektem obvykle trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Puerto Galera?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Puerto Galera patří White Beach, Sabang Beach, Talipanan Beach a Lalaguna Beach.

4. Jaké aktivity jsou možné v Puerto Galera?
Odpověď: V Puerto Galera si můžete užít potápění, šnorchlování, jízdu na banánu, jetovým skútrem, vodní skútry, trekking, vodopády a relaxaci na pláži.

5. Kde se nejčastěji ubytovat v Puerto Galera?
Odpověď: Nejpopulárnějšími místy pro ubytování v Puerto Galera jsou White Beach, Sabang Beach a Aninuan Beach.

6. Existuje nějaká památka nebo atrakce, kterou bych měl navštívit v Puerto Galera?
Odpověď: Ano, můžete navštívit Tamaraw vodopády, jeskyně Talipanan, Farol de Punta de Malabrigo nebo chrám Iglesia de San Agustin.

7. Jaké jsou nejlepší restaurace v Puerto Galera?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Puerto Galera patří Tamarind Restaurant, Luca's Ristorante Italiano, Vesuvio Pizzeria & Restaurant a Mojito Bar & Restaurant.

8. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Puerto Galera?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Puerto Galera je v období od listopadu do května, kdy je sucho a teploty jsou příjemné.

9. Jaké jsou možnosti dopravy v Puerto Galera?
Odpověď: V Puerto Galera se k pohybu můžete využít tricyklů, jeepneyů, motorek nebo chodit pěšky.

10. Jaký je v Puerto Galera průměrný náklad na život?
Odpověď: Průměrný denní náklad na život v Puerto Galera se pohybuje mezi 800 až 1500 Filipínských pesos, v závislosti na vašem životním stylu a preferencích.


Počasí Filipíny Puerto Galera


Filipíny jsou jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších turistických cílů na světě. Puerto Galera je nádherné město na Filipínách, které se nachází na ostrově Mindoro. Toto město patří mezi nejvyhledávanější turistické destinace na Filipínách a ničemu se to nediví – krásné pláže, velké množství aktivit a skvělé počasí dělají z Puerto Galera skvělou volbu pro vaši dovolenou.

Klima v Puerto Galera je tropické, což znamená, že zde panuje horké a vlhké počasí po celý rok. Průměrná teplota se pohybuje kolem 27-32 °C a vlhkost vzduchu je velmi vysoká, což může být pro některé turisty nepříjemné. Nejteplejším obdobím roku je od února do května, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 40 °C. Díky velkému množství srážek během celého roku je Puerto Galera velmi zelené a plné rostlin.

Srpen a září patří mezi nejdeštivější měsíce na Filipínách a Puerto Galera není výjimkou. Během těchto měsíců může být počasí nevypočitatelné – od silného deště a bouřek až po krásné a slunné dny. Proto je dobré si vybrat ubytování, které vám umožní splnit své plány pro případ, že by počasí nebylo ideální pro plážování.

Nejlepší období pro návštěvu Puerto Galera jsou zimní měsíce od listopadu do února, kdy se teploty snižují na příjemných 20-25 °C a srážky jsou minimální. Během této doby budete moci užívat si krásné slunce, modré nebe a krásné pláže. Pokud se nechcete potýkat s vyššími cenami a davem turistů, můžete zvolit vyšší měsíce, například duben či říjen.

V Puerto Galera je celkem tři mořské regiony a každý z nich má jinou teplotu vody. Nejteplejší voda se nachází v oblasti Sabang, kde se teplota vody může vyšplhat až na příjemných 30 °C. Místy může být voda klidná, ale často zde bývají vlny, které umožňují nejrůznější sporty, jako je například windsurfing.

Celkově je Puerto Galera skvělým místem pro vaší dovolenou, pokud milujete horké a vlhké počasí, nádherné pláže a velké množství aktivit. S výhledem na toto nádherné místo, rozhodně nebudete litovat vaší volby jako turisty.


Dovolená Filipíny Puerto Galera


Pokud hledáte exotickou destinaci pro svou další dovolenou, neváhejte zamířit na Filipíny a navštívit krásný ostrov Puerto Galera. Tato idylická destinace je skryta na ostrově Mindoro v zálivu Batangas a nabízí nepřeberné množství aktivit a přírodních krás pro všechny návštěvníky.

Puerto Galera je známá svými úchvatnými plážemi, průzračnou tyrkysovou vodou a křišťálovým korálovým útesem. Na tomto ostrově můžete relaxovat na bílých písčitých plážích a nechat se hýčkat příjemným slunečním svitem. Oblast Puerto Galera je známá nejenom svými plážemi, ale také skvělými možnostmi potápění a šnorchlování. Pod hladinou vody se skrývá nádherný podmořský svět s množstvím korálových útesů a pestrobarevnými rybami, což vytváří nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky vodního sportu.

Pokud se vám nechce jen tak relaxovat na pláži, Puerto Galera je také vyhlášenou destinací pro dobrodružné aktivity. Můžete si zde například zapůjčit motorku a projet se po krásné přírodní scenérii. Pro všechny milovníky přírody je zde také mnoho turistických tras, které vás provedou skrze tropické lesy a ukážou vám úchvatný výhled na okolní horské panorama.

Kromě toho můžete navštívit také místní vesničky a poznat místní kulturu a tradice. Filipíny jsou známé pro svou přátelskost a hostinnost místních obyvatel, takže se můžete těšit na přátelské přijetí a možnost poznat místní obyvatele a jejich zvyky.

Pokud jde o ubytování, v Puerto Galera najdete širokou škálu možností od luxusních resortů až po cenově dostupné ubytování ve vesnicích. Bez ohledu na váš rozpočet určitě najdete vhodné ubytování, které splní všechny vaše požadavky.

Ať už si plánujete relaxovat na pláži, šnorchlovat, potápět se, nebo se věnovat dobrodružným aktivitám, Puerto Galera na Filipínách je bezpochyby skvělou volbou pro vaši další dovolenou. Ponořte se do krásné přírody a zažijte příjemné chvíle na jedné z nejkrásnějších pláží na světě.


Letenka Filipíny Puerto Galera


Pokud hledáte exotickou a malebnou destinaci na Filipínách, nemůžete minout překrásné město Puerto Galera. Nachází se na ostrově Mindoro a je jedním z nejpopulárnějších letovisek na této oblasti. Jeho nadšené návštěvníky okouzlí nádhernými plážemi, průzračnými vodami a úchvatnou přírodou.

Cesta do Puerto Galery vás provede okouzlujícím regionem Mindoro. Město je snadno dostupné z hlavního města Manily. Nejbližší letiště se nachází v městě Batangas, odkud se můžete vydat na trajektovou cestu přes moře, která trvá přibližně jednu a půl hodiny. Právě trajektová cesta jeýedním z nejlepších způsobů, jak si užít krásy Filipín.

Hlavní atrakcí Puerto Galery je jeho překrásná pláž jménem White Beach. Tato písčitá pláž s azurovým mořem je jednou z nejlepších destinací pro potápění a šnorchlování. Různorodý podmořský svět s korálovými útesy a pestrobarevnými rybami vás ohromí. Pokud máte zájem o adrenalinové sporty, můžete si vyzkoušet windsurfing nebo jízdu na banánu.

Další zajímavou pláží v Puerto Galera je Sabang Beach. Nachází se v blízkosti centra města a nabízí několik luxusních resortů, barů a restaurací. Pláž je známá pro svoji noční atmosféru, když se oživí taneční skupiny až do ranních hodin. Pro milovníky potápění je Sabang Beach také skvělým místem, protože se zde nachází množství potápěčských center s možností prozkoumají podmořský život.

Pokud se rozhodnete prozkoumat přírodu kolem Puerto Galery, můžete se vydat do přírodní rezervace Verde Island. Tato rezervace je známá svou bohatou flórou a faunou, včetně endemických druhů, které nenajdete nikde jinde na Filipínách. Pro milovníky trekkingu jsou zde také nádherné trasy, které nabízejí výhled na panoramatické výhledy na pobřeží.

Kromě pláží a přírodních krás si můžete také vychutnat místní kulturu a historii. V Puerto Galery se nachází několik kostelů a chrámů, které představují kulturní dědictví Filipín. Místní trhy jsou také skvělým místem, kde si můžete koupit místní řemeslné výrobky a ochutnat tradiční filipínskou kuchyni.

Filipíny Puerto Galera je skutečně rajskou destinací, která nabízí nádherné pláže, úchvatnou přírodu a pestrou kulturu. Je to místo, které si zamilujete a kde zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Neváhejte a zařaďte Puerto Galeru na svůj seznam destinací, které byste si přáli navštívit!


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách