Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Harbour Island

Dovolená Bahamy Harbour Island


Bahamy Harbour Island je malý ostrov nacházející se v Karibiku, který se může pochlubit nejen bílými plážemi, ale také průzračným mořem a hezkým korálovým bariérami.

Místo je také obklopené palmami a barevnými domky ve stylu koloniální architektury. To vše dělá z Bahamů Harbour Island idylické místo pro dovolenou nebo delší pobyt.

Kromě pláží můžete během pobytu na Bahamách Harbour Island ochutnat místní speciality, například ryby a plody moře, které jsou velmi chutné a čerstvé díky tomu, že jsou chyceny velmi blízko pobřeží.

Jedním z nejznámějších míst v oblasti je pravděpodobně rozsáhlá pláž Pink Sand Beach. Jak již název napovídá, pláž je známá díky svému růžovému písku. Tento neobvyklý růžový odstín způsobuje přítomnost malých korýšů v písku.

Další oblíbené místo je zátoka Dunmore Town, která je známá svými barevnými domy. Je to ideální místo pro procházky, nakupování suvenýrů, občerstvení v místních kavárnách a restauracích.

Pokud se rozhodnete vydat se za neobvyklými zážitky, můžete se pokusit návštěvou místního ochranného areálu chránícího divokou přírodu. Můžete mít šanci vidět některé ze vzácných druhů exotických zvířat, jako jsou mnohozubci, pelikáni a kolibříci.

Zkrátka, pokud hledáte nevšední dovolenou, vřele doporučuji návštěvu Bahamů Harbour Island. Jsou plné exotických zážitků a unikátních druhů zvířat. Toto místo vám navíc nabídne úžasné výhledy, relaxaci a odpočinek. Vydat se na Bahamy Harbour Island se rozhodně vyplatí.


Počasí Bahamy Harbour Island


Bahamy jsou známé svou nádhernou pláží, azurově modrým mořem a neuvěřitelným počasím. Jedno z nejkrásnějších míst k návštěvě na Bahamách je ostrov Harbour Island, který se pyšní krásným počasím po celý rok.

Harbour Island, známý také jako "malý písečný ráj", leží na severovýchodě Baham a je přístupný lodí nebo vzduchem. Ostrov je domovem několika luxusních letovisek, ale také malých písečných cest, které vás zavedou na nádherné a nekonečné pláže.

Počasí na Harbour Island je typické pro tropickou oblast, což znamená, že se můžete těšit na horké a slunečné dny téměř po celý rok. Teploty zde zřídka klesají pod 20 stupňů Celsia, dokonce i v zimě. Nejlepší období pro návštěvu je však od října do května, kdy teploty dosahují maximálních hodnot kolem 30 stupňů Celsia a nestupňují se tak vysoko. Během létě (červenec a srpen) mohou teploty překročit i 35 stupňů Celsia, což může být pro některé lidi příliš horké.

Co se týče srážek, je na ostrově Harbour Island relativně suché počasí. Nejvíce srážek se obvykle vyskytuje během hurikánové sezóny, která trvá od června do listopadu. I když je toto období obecně nejvíce deštivé, deště jsou často krátké a intenzivní, takže se nemusíte obávat, že by vám zkazily dovolenou.

Díky své poloze přímo mezi Atlantickým oceánem a Karibským mořem mohou být na Bahamách občas i silné větry. Nicméně na ostrově Harbour Island jsou tyto větry často oslabeny větším sousedním ostrovem Eleuthera.

Nebudete-li se věnovat jen opalování na pláži, Harbour Island nabízí také možnosti pro potápění, šnorchlování, rybaření a další vodní sporty. Tyto aktivity jsou skvělé vzhledem k neuvěřitelně čistému moři a úchvatnému podmořskému světu, který ostrov obklopuje.

Pokud hledáte místo s krásným počasím a úžasnými plážemi, pak je Harbour Island na Bahamách tou pravou volbou. Bez ohledu na roční období bude vaše dovolená zde plná slunce a tepla, které vás zahrne v krásném karibském ráji.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Harbour Island


Nejčastější otázky a odpovědi o Bahamách, konkrétně o ostrově Harbour Island, mohou zahrnovat:

1. Jak se dostanu na Harbour Island?
Existují tři způsoby, jak se dostat na Harbour Island: letecky z mezinárodního letiště Lynden Pindling International Airport v Nassau, trajektem z Nassau nebo letecky z města Miami na Floridě.

2. Je nutné mít vízum pro cestování na Bahamy?
Občané USA, Kanady a většiny zemí Evropské unie nemají potřebu vízového řízení pro vstup na Bahamy. Avšak je nutné mít platný pas.

3. Jaké je nejlepší období pro návštěvu Harbour Island?
Nejlepší období pro návštěvu Harbour Island je během zimních měsíců od prosince do dubna, kdy je počasí příjemné a minimální riziko hurikánů.

4. Existuje na ostrově nějaké ubytování?
Ano, na Harbour Island jsou k dispozici různé možnosti ubytování. Najdete zde luxusní hotely, butikové hotele, penziony a pronájem soukromých vil.

5. Jaké jsou nejlepší pláže na Harbour Island?
Nejznámější a nejkrásnější pláž na Harbour Island je rozlehlá ružová pláž o délce tři míle. Pláž začíná poblíž města Dunmore Town a nabízí bílý písek s růžovými odstíny a azurovou vodou.

6. Co se nachází ve městě Dunmore Town?
Dunmore Town je hlavním městem Harbour Island a je známé svými malebnými uličkami, historickými budovami, obchody, restauracemi a doky.

7. Co je možné dělat na Harbour Island?
Na Harbour Island je možné si užít řadu aktivit, včetně potápění, šnorchlování, rybaření, jízdy na koni, procházek po pláži a ochutnávky místní kuchyně.

8. Jaké jsou nejbližší dostupné korálové útesy?
Nejbližší a nejoblíbenějšími potápěčskými místy jsou korálové útesy Devil's Backbone, které se nacházejí u pobřeží Harbour Island.

9. Jak dlouho trvá trajektová cesta z Nassau na Harbour Island?
Trajektová cesta z Nassau na Harbour Island trvá přibližně 3 hodiny.

10. Jaké je místní jídlo, které bych měl ochutnat na Harbour Island?
Na Harbour Island je možné ochutnat různé místní speciality, včetně čerstvých plodů moře, conch salátu, rybí polévky, kari jídel a nápoje z kokosu.


Ubytování Bahamy Harbour Island


Vítejte na Bahamách, konkrétně na Harbour Islandu! Toto malebné místo, nacházející se v severní části bahamského souostroví, je pro svou krásu a jedinečnost oblíbené mezi turisty z celého světa. Harbour Island se pyšní nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a přátelskou atmosférou.

Jednou z největších atrakcí Harbour Islandu je jeho ubytování. Zatímco si můžete vybrat mezi luxusními resorty a pěknými hotely, nejtypičtějším a nejoblíbenějším ubytováním na tomto ostrově jsou malé barevné chatky, které zdobí především ručně malované dveře a okna. Tyto chatky, které jsou známé jako "Bahamian cottages", jsou symbolem tradice a kultury ostrova.

Tyto chatky se nacházejí přímo u pláže a nabízejí nádherný výhled na moře. Při pobytu v těchto chatkách se můžete těšit na soukromí a klid, který vás obklopí, a zároveň oceníte jednoduchost a pohodlí, která vám zde poskytne odpovídající vybavení.

Na Harbour Islandu najdete také několik luxusních resortů, které vám nabídnou kompletní pohodlí a služby. Tyto resorty mají elegantní pokoje, bazény, restaurace a bary, které vám umožní strávit příjemnou dovolenou s veškerým komfortem.

Jednou z nejznámějších pláží na Harbour Islandu je Pink Sand Beach, což znamená "pláž růžového písku". Tato pláž se vyznačuje nádherným růžovým pískem, který je jedinečný a vytváří působivý kontrast s tyrkysovou barvou moře. Při procházce po této pláži si můžete pohodlně uléhat na lehátko umístěné přímo v písku a užívat si slunce a nádherný výhled.

Pokud jde o aktivity na Harbour Islandu, nejpopulárnější z nich je šnorchlování a potápění. Pod hladinou moře se skrývá fascinující korálový útes, který je domovem různých druhů ryb a korálů. Není nic lepšího, než prozkoumávat toto bohaté a rozmanité podmořské prostředí.

Další možností je procházka po ostrově, poznávání místní kultury a ochutnávání tradiční bahamské kuchyně. Můžete také navštívit historické památky, jako je například stará růžová pevnost z 18. století, která poskytuje úchvatný výhled na ostrov.

V neposlední řadě, pokud máte chuť na odpočinek a relaxaci, můžete si rezervovat masáž nebo lázeňskou proceduru v některém z místních wellness center. Tyto centra jsou oázou klidu a místa, kde se můžete příjemně zrelaxovat a načerpat novou energii.

Ubytování na Harbour Islandu vám nabídne velký výběr, ať už preferujete luxus nebo autentickou atmosféru. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete strávit svůj čas na tomto malebném ostrově, nezapomeňte si užít jeho jedinečnou krásu a neuvěřitelnou přírodu. Harbour Island vás ohromí a jeho nádherná místa vám budou v paměti ještě dlouho zůstávat.


Letenka Bahamy Harbour Island


Bahamy jsou oblíbenou destinací mnoha turistů ze všech koutů světa. Mezi to aby vám nabízí mnoho malých, exkluzivních ostrovů, jako je například Harbour Island, který je považován za nejkrásnější ostrov na Bahamách.

Harbour Island se nachází na severu Eleuthera Island, jednoho z největších bahamských ostrovů. Je to malý ostrov s velkou dávkou nádherných pláží a čistým azurovým mořem. Ostrov je známý svým neobvyklým růžovým pískem, který je výsledkem jedinečného geologického složení ostrova. Je to místo, které je snovým útočištěm umělců, módních návrhářů a dalších kreativních lidí.

Nejlepší způsob, jak se na Harbour Island dostat, je letecky. Můžete letět přímým letu z hlavního města Baham Nassau, který trvá asi 30 minut. Přistání na letišti North Eleuthera, a pak použít trajekt pro krátkou jízdu na Harbour Island. Celkově to trvá asi 1,5 hodiny z Nassau.

Jakmile přistoupíte na ostrov, připravte se na naprostou relaxaci a klid. Na Harbour Island nejsou žádné velké hotely nebo základny, ale jen malé, luxusní a tiché hotely. To je ideální pro turisty, kteří hledají krátký únik od shonu a rušnosti velkých měst.

Za aktivitami na tomto ostrově můžete vyrazit do až 80 nádherných restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality a pokroutit si žaludek. Můžete také navštívit některé z mnoha uměleckých galerií, procházet se po pláži a koupat se v krásné čisté vodě, která se tuto oblast proslavila.

Pokud jste do Outdoorových aktivit, můžete si také zapůjčit kajak nebo windsurfingovou prkně v některém z mnoha sportovních obchodů a těšit se na další ostrůvky V této oblasti.

V podstatě se můžete cítit stejně jako na ráji na zemi, když se rozhodnete pro návštěvu Harbour Island. A s krásnými plážemi, vynikajícími potravinami a nádherným pískem růžové barvy, se určitě vrátíte domů s nezapomenutiálními zážitky. Pokud tedy již nevíte, kam vyrazit na dovolenou, myslíme si, že stojí za to zvážit let do Baham a návštěvu nádherného ostrova Harbour Island.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách