Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Crooked Island

Ubytování Bahamy Crooked Island


Bahamy jsou známé svými krásnými plážemi, modrou vodou a teplým klimatem. Jednou z nejvíce odlehlých a tichých destinací těchto ostrovů je Crooked Island.

Crooked Island se nachází v jihovýchodní části Baham, a je největším z ostrovů které tvoří Ragged Island Chain. Sundej se z letadla a ocitneš se v malé rybářské vesnici, kde uprostřed nicoty zjistíš, jak tady atmosféra působí uklidňujícím dojmem. Nedovolíš si mluvit nahlas, neboť by to mohlo rušit harmonii ostrova.

Ubytování na Crooked Island se nachází nedaleko pobřeží a nabízí překrásný výhled na moře. Na výběr máš z několika druhů ubytování, včetně malých a útulných kabin, které jsou ideální pro páry a malé rodiny. Pokud hledáš větší komfort, můžeš zvolit bytové domy, které nabízejí moderní vybavení a soukromí.

Jídlo na ostrově je také velmi dobré, s důrazem na čerstvé ryby a plody moře, a samozřejmě můžeš ochutnat i tradiční bahamskou kuchyni se svými sladkokyselými omáčkami a kořením. Ve vesnici najdeš také malé obchody, kde si můžeš koupit základní potraviny a další potřeby.

Co se týče aktivit na ostrově, nabízí Crooked Island skvělé podmínky pro rybolov, potápění a snorklování. Můžeš si také vzít kajak a plynně se proplouvat krásnými vodami nebo se vydat na výlet po ostrově a navštívit místními obývané chrámy, muzeum nebo ruiny historických budov.

Celkově je ubytování na Bahamách, a zejména na Crooked Island, skvělou volbou pro ty, kteří chtějí užít si klid a pohodu daleko od davů turistů. Ostrov nabízí nádherné scenérie a místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní. Pokud tedy hledáš ideální útočiště k odpočinku a relaxaci, bahamský Crooked Island je to pravé místo pro tebe.


Letenka Bahamy Crooked Island


Bahamy jsou známé svou nádhernou přírodou, úchvatnými plážemi a teplým karibským podnebím. Jedním z nejmenších obydlených ostrovů v tomto souostroví je Crooked Island. Tento malý kousek ráje leží na jihovýchodě Baham a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Crooked Island se nachází na jihozápadě Velkých Baham, v severovýchodní části Atlantského oceánu. Je to ostrov s rozlohou přibližně 60 km² a jeho obyvatelstvo se odhaduje na pouhých 400 lidí. Místní komunita je přátelská a přívětivá, přičemž návštěvníci se mohou těšit na jedinečnou pohostinnost a autentický ostrovní způsob života.

Jedním z hlavních lákadel Crooked Island je jeho nedotčená příroda. Ostrov je obklopen nádhernými plážemi s jemným bílým pískem a tyrkysovými vodami. Za potápěním a šnorchlováním můžete vyrazit do okolního koralového útesu, který skýtá rozmanitý podvodní život. Milovníci rybolovu si také přijdou na své a budou mít možnost chytit ryby jako je barrakuda, mahimahi, sailfish nebo tuňák.

Dalším unikátním bodem zájmu na Crooked Island je jeho historie. Ostrov má bohaté námořní dědictví, které je možné objevovat v muzeu v místě jménem Landrail Point. Zde si návštěvníci mohou prohlédnout artefakty ze ztroskotaných lodí a dozvědět se více o historii pirátů a amerických námořních bitvách, které se v této oblasti odehrály.

Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství, je tu možnost prozkoumat místní jeskyně, které jsou známé svými krásnými formacemi a podzemními jezery. Nejznámější z nich je Dean's Blue Hole, které je jedním z nejhlubších v celém světě. Toto jedinečné přírodní útvar láká potápěče ze všech koutů světa.

Jak se na Crooked Island dostat? Nejpohodlnější cesta je nejdříve letět na Velké Bahamy do hlavního města Nassau a odtud pokračovat letadlem na Crooked Island. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí linky na tento ostrov. Přestože cesta je trochu delší, rozhodně stojí za to strávit několik hodin v letadle, abyste mohli objevit tento skrytý klenot Karibiku.

Crooked Island nabízí svým návštěvníkům jedinečnou kombinaci krásné přírody, fascinující historie a autentického ostrovního života. Pokud hledáte odpočinek a únik z ruchu moderního světa, tento malý ostrov na Bahamách je tou pravou volbou pro vás.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Crooked Island


1. Jak se dostat na Crooked Island?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Crooked Island, je letecky z Nassau nebo mezinárodním letiště v Providenciales na Turks a Caicos. Existuje také trajektové spojení ze San Salvador.

2. Kde se dá ubytovat na Crooked Island?
Odpověď: Na Crooked Island najdete několik malých hotelů, penzionů a vil. Můžete také pronajmout soukromý byt nebo dům.

3. Jaké jsou hlavní atrakce na Crooked Island?
Odpověď: Hlavní atrakce na Crooked Island jsou krásné pláže, šnorchlování a potápění v korálových útesech, rybaření a návštěva historických památek, jako je například Fort George.

4. Existují na Crooked Island restaurace a obchody?
Odpověď: Ano, na Crooked Island najdete několik restaurací a malých obchodů. Nicméně, doporučuje se si s sebou přinést zásoby potravin.

5. Jaké jsou počasí a nejlepší doba k návštěvě Crooked Island?
Odpověď: Počasí na Crooked Island je tropické s teplotami kolem 25-30°C. Nejlepší čas pro návštěvu je od listopadu do května, kdy jsou nižší teploty a menší šance na hurikány.


Dovolená Bahamy Crooked Island


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších turistických cílů na světě a přitahují návštěvníky z celého světa. Jedním z nejzajímavějších míst, které byste měli navštívit, je Crooked Island.

Crooked Island je jedním z 700 ostrovů, které tvoří Bahamy. Ostrov leží na jihozápadě řetězu ostrovů, kolem 320 km od hlavního města Nassau. Crooked Island je spojen s dalšími ostrovy pontonovými mosty.

Crooked Island je malý ostrov, který si zachoval svou původní krásu. Ostrov má pouze jedno město s názvem Colonel Hill s asi 350 obyvateli. Návštěvníci se mohou těšit na malebné bílé pláže, kde mohou relaxovat a užít si nezapomenutelný západ slunce.

Jedním z největších přínosů Crooked Island pro turisty je potápění. Voda kolem ostrova je neuvěřitelně čistá a čirá, takže viditelnost při potápění je fantastická. Kromě toho se pod hladinou nachází úžasné korálové útesy, kde se obvykle skrývají různé druhy ryb.

Pro ty, kteří nechtějí trávit svou dovolenou na potápění, Crooked Island nabízí další aktivity. Můžete si například půjčit kajak a prozkoumat ostrov z jiné perspektivy, nebo se vydát na procházku, během které budete mít možnost pozorovat různé druhy ptáků, včetně pelikánů.

Pokud plánujete návštěvu Crooked Island, měli byste si uvědomit, že není tam mnoho možností ubytování. Naštěstí si však můžete pronajmout domy nebo apartmány, které jsou pronajímány přímo od místních obyvatel.

Celkově vzato, Crooked Island je krásné a unikátní místo, které stojí za návštěvu. Ostrov nabízí spoustu aktivit a krásnou přírodu, kterou si můžete užít. Takže pokud chcete na své dovolené objevovat něco nového a neotřelého, neváhejte a navštivte Crooked Island na Bahamách!


Počasí Bahamy Crooked Island


Crooked Island je malý ostrov na Bahamách, který je známý svou krásnou přírodou a příjemným klimatem. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají útočiště před každodenním shonem a chtějí si užít pláže, moře a slunce.

Počasí na Crooked Island je většinou slunečné a teplé po celý rok. Ostrov má tropické klima, což znamená vysoké teploty a vlhkost. Průměrná teplota se pohybuje kolem 27-32 stupňů Celsia, s minimálními rozdíly mezi létem a zimou.

Léto na ostrově znamená vysoké teploty a vlhkost. Denní teploty se mohou vyšplhat až nad 30 stupňů Celsia a vlhkost vzduchu je velmi vysoká. Díky tomu je moře příjemně teplé, s teplotou kolem 28-30 stupňů Celsia. Léto je také obdobím dešťů na Bahamách, takže se očekávají občasné krátkodobé lijáky, které většinou nezůstávají dlouho a nebrání turistům v užívání venkovních aktivit.

Zima na Crooked Island je mírnější, přesto zde stále panuje teplé počasí. Denní teploty se pohybují kolem 25-28 stupňů Celsia a noční teploty klesají na příjemných 18-22 stupňů Celsia. Možná nebudete potřebovat plavky, ale stále budete moci využít příjemného podnebí pro procházky na pláži a další venkovní aktivity.

Na Crooked Island je moře obvykle klidné a teplé po celý rok, ideální pro potápění, šnorchlování a další vodní aktivity. Bílé pláže s pískem a tyrkysovým mořem jsou neodmyslitelnou součástí této destinace.

Pokud plánujete navštívit Crooked Island, doporučuje se přinést lehké oblečení, slunečník, opalovací krém s vysokým faktorem ochrany a plavky. Nezapomeňte také na dýchací přístroje pro šnorchlování nebo potápění, pokud se chystáte objevovat podvodní krásy Baham.

Celkově vzato, počasí na Crooked Island je ideální pro ty, kdo touží po teplém a slunečném počasí. Tohle malé místo na Bahamách nabízí fantastickou kombinaci krásné přírody a příjemného počasí, které vás jistě okouzlí.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách