Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course

Dovolená Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda jsou dvě krásné karibské ostrovy, které jsou vynikající destinací pro dovolenou. Pokud jste golfista a rádi zkoušíte nová hřiště po celém světě, pak byste neměli vynechat jedno z nejlepších golfových hřišť na těchto ostrovech - Cedar Valley Golf Course.

Cedar Valley Golf Course se nachází v Cedar Valley v metropolitní oblasti St. John's na ostrově Antigua. Je to 18jamkové hřiště, které nabízí golfistům nezapomenutelný zážitek. Hřiště bylo navrženo slavným golfovým architektem Ralphem Aldridgem a bylo otevřeno v roce 1970.

Jedná se o parkové hřiště s malebnými výhledy na okolní kopce a moře. Hřiště je postaveno mezi zelenými kopcemi a tropickou vegetací, což z něj dělá jedinečný golfový zážitek. Cesta mezi jamkami je příjemná procházka pro každého golfistu.

Cedar Valley Golf Course je vhodné pro hráče všech úrovní dovednosti. Navzdory svému obtížnému vzhledu je hřiště dobře udržované a nabízí hráčům různé strategické výzvy. Každá jamka představuje něco jiného, od krátkých krytých jamek po dlouhé doglegy mezi stromy. I když je hřiště technicky náročné, je navrženo tak, aby nabídlo i zábavný zážitek.

Pro ti, kteří si chtějí zlepšit svou hru, je k dispozici i profesionální golfová akademie. Zkušení golfové trenéři vás provedou všemi aspekty golfu a přinesou vám užitečné rady a techniky, které pomohou zlepšit vaši hru.

V okolí hřiště je také řada dalších aktivit, které si můžete vychutnat. Antigua nabízí nádherné pláže s bílým pískem, kde si můžete užít opalování a koupání v karibském moři. Můžete se také vydat na potápění a objevovat úchvatné korálové útesy nebo si zahrát na některém z místních tenisových kurtů.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na ostrovech Antigua a Barbuda, nemůžete si nechat ujít jedno z nejlepších golfových hřišť na světě - Cedar Valley Golf Course. S úchvatnou krajinou a technicky náročnými jamkami je to zážitek, který si budete pamatovat navždy.


Letenka Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua and Barbuda is a beautiful country located in the Caribbean region. One of the most popular tourist destinations in the country is the Cedar Valley Golf Course located in the capital city of St. John's. The golf course is considered one of the best in the Caribbean and attracts a lot of golf enthusiasts from around the world.

The Cedar Valley Golf Course covers an area of 6,157 yards and has 18 holes. It was designed by Ralph Aldridge and opened in 1970. The course is surrounded by lush green trees, ponds, and natural sand traps, which make it a challenging course for even the most experienced golfers.

When you visit the Cedar Valley Golf Course, you will be welcomed by the serene and picturesque environment. The course is well-maintained and offers an unforgettable golfing experience. With the cooling ocean breeze and the stunning views of the surrounding hills, you will have a memorable time playing golf at Cedar Valley.

The golf course also provides a range of conveniences including a pro shop, golf carts, practice areas, and changing rooms. Additionally, there are skilled golf instructors available on-site to help you improve your golfing skills.

For those who are new to golf or just want to try out something different, there is a mini-golf course located adjacent to the Cedar Valley Golf Course. This is a great activity for families and groups of friends to get together and enjoy a fun-filled day outdoors.

When planning a visit to Antigua and Barbuda, make sure to add the Cedar Valley Golf Course to your itinerary. Whether it's for a casual game of golf or to improve your golfing skills, you will definitely enjoy your time at this beautiful golf course. Don't forget to book your flight tickets for Antigua and Barbuda in advance to get the best deals and ensure a hassle-free travel experience.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


1. Jak se dostanu na golfový hřiště Cedar Valley v Antigua a Barbuda?
- Golf Club Cedar Valley se nachází ve vesnici St. John's na ostrově Antigua. Nejjednodušší způsob, jak se tam dostat, je vzít taxi nebo pronajmout si auto a sledovat dopravní značení směřující k hřišti.

2. Jaký je poplatek za hráčské členství v Cedar Valley Golf Club?
- Poplatky za hráčské členství se mohou lišit v závislosti na časovém období a typu členství. Doporučuje se obrátit se přímo na Cedar Valley Golf Club, abyste získali aktuální informace o poplatcích za členství.

3. Lze na Cedar Valley Golf Course hrát i bez členství?
- Ano, i nečlenové mají možnost hrát na Cedar Valley Golf Course. Pro nečleny je obvykle dostupná možnost rezervovat si startovní čas a zaplatit green fee.

4. Jaké jsou otevírací hodiny Cedar Valley Golf Club?
- Cedar Valley Golf Club je otevřen denně od rána do večera. Přesné otevírací hodiny se mohou lišit v závislosti na sezóně a počasí, proto je vhodné prověřit aktuální informace před vaší návštěvou.

5. Poskytuje Cedar Valley Golf Club pronájem golfového vybavení?
- Ano, Cedar Valley Golf Club nabízí pronájem golfového vybavení, včetně golfových vozíků a holek. Cena za pronájem se může lišit podle délky pronájmu a typu vybavení.

6. Je pro hráče golfového hřiště Cedar Valley nutná rezervace startovního času?
- Doporučuje se rezervovat si startovní čas v Cedar Valley Golf Club předem, zejména v období, kdy je hřiště nejrušnější. Rezervace vám zaručí možnost hrát v požadovaný den a čas.

7. Jaké jsou další aktivity nebo služby dostupné na Cedar Valley Golf Course?
- Kromě golfového hřiště nabízí Cedar Valley Golf Club také tréninkové prostory, jako jsou chipping green, putting green a cvičné jamky. Klubový dům disponuje restaurací, kde si můžete odpočinout a pochutnat si na pokrmech. Také jsou zde k dispozici golfová lekce a golfový obchod.

8. Nabízí Cedar Valley Golf Club golfové turnaje?
- Ano, Cedar Valley Golf Club pravidelně pořádá golfové turnaje pro členy i pro veřejnost. Abyste zjistili termíny a podrobnosti o připravovaných turnajích, kontaktujte prosím Cedar Valley Golf Club.


Ubytování Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda jsou karibské ostrovy ležící mezi Atlantickým a Karibským mořem. Tyto ostrovy nabízejí turistům mnoho zajímavých turistických atrakcí, od bílých písečných pláží po klidné trasy pro pěší turistiku a outdoorové sporty. V centru pozornosti turistů však stojí také Cedar Valley Golf Course, jeden z nejlepších golfových komplexů v Karibiku.

Cedar Valley Golf Course se nachází ve vnitrozemí Antiguy, mezi krajinou hustých deštných lesů a vysokých hor. Budete-li se chtít oddát své oblíbené golfové hře, našel jste tu správné místo. Cedar Valley Golf Course je oázou klidu v této části ostrova.

Golfové hřiště Cedar Valley je nejen dostupné pro turisty, ale také pro místní obyvatele. Hřiště bylo postaveno v roce 1970 a od té doby se stalo jedním z nejvíce oblíbených a nejlépe udržovaných hřišť v celé Karibiku. Hřiště má dvacet sedm jamek, s nádherným výhledem na ostrov a příjemným prostředím, které vás zcela pohltí.

Hřiště Cedar Valley je založeno na zásadách zeleného turismu. Hráči se mohou těšit na naprosté minimum omezení a několik atraktivní golfingových nabídek. Hřiště bylo navrženo tak, aby co nejvíce respektovalo okolní přírodu a vegetaci.

Hřiště Cedar Valley nabízí celkovou délku cca 6185 yardů. S malou prověrkou zastřešení vstupů do hřiště můžete očekávat, že mnoho stanovišť bude čerstvých a nepoškozených. Hřiště nabízí mnoho překážek a vodních ploch, což hru ztěžuje a zároveň ji dělá zajímavou a náročnou.

Cedar Valley Golf Course je také domovem golfové akademie Carlosa Brownie. Brownie, který je profesionálním Trenerem Golfové Akademie, nabízí golfové kurzy pro dospělé i děti a podílí se na několika dalších projektech spjatých s golfem. Jeho cílem je dát golf do popředí v Antiguy.

Pokud se chtějí návštěvníci udržet ve formě mezi hraním na Cedar Valley Golf Course, mohou navštívit cvičné a trénovací zařízení spojená s hřištěm Cedar Valley. Navíc si mohou zabalit obědy a vychutnat si je odpoledne na terase klubovny.

Cedar Valley Golf Course je ideální pro všechny, kteří touží po klidném a odpočinkovém prostředí, daleko od horoucího letního slunce na pláži. Hřiště Cedar Valley je dokonalým místem pro golfisty, kteří chtějí s přáteli nebo rodinou strávit nezvyklý víkend, kde si užijí svou oblíbenou sportovní aktivitu.


Počasí Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Cedar Valley Golf Course na ostrove Antigua a Barbuda je neuvěřitelným golfovým rájem pro turisty i místní obyvatele. Nachází se v Cedar Valley, nedaleko od hlavního města St. John's, a je považován za jedno z nejlepších golfových hřišť v Karibiku.

Kromě krásného prostředí, které je plné palmových stromů a tropických květin, nabízí Cedar Valley Golf Course také ohromující výhledy na Karibské moře. Toto hřiště je známé svou jedinečnou polohou, protože kombinuje horskou scenérii s výhledem na azurově modré moře.

Samotné hřiště nabízí 18 jamkové golfové hřiště, které bylo navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám hráčů všech úrovní. Nejvíce zkušeným hráčům poskytuje výzvu, zatímco novým hráčům umožňuje si vychutnat hru bez zbytečných obtíží. Hřiště je také známé pro své designerové greene, které jsou považovány za některé z nejlepších v oblasti.

Počasí v Cedar Valley je obecně teplé a slunečné po celý rok. Průměrné teploty se pohybují kolem 25-30 °C a vlhkost je obvykle vysoká. Během léta je teplota ještě vyšší a může dosahovat až 35 °C. Přestože občas může pršet, obvykle jsou srážky sporé a neovlivňují hru na hřišti.

Díky svému tropickému podnebí je Cedar Valley Golf Course obležen mnoha golfisty z celého světa, kteří si přijíždějí zahrát na jedno z nejlepších golfových hřišť v Karibiku. Není proto divu, že se Cedar Valley stalo tak populárním a oblíbeným místem pro golfové dovolené.

Kromě golfových aktivit nabízí Cedar Valley Golf Course také skvělé vybavení, které zahrnuje kluby a třídy pro výuku golfu, dále je zde prostorný klubový dům s restaurací a barem, kde si mohou hráči odpočinout a osvěžit se po náročné hře.

Pokud hledáte jedinečné místo, kde si zahrát golf a užít si slunečné a teplé počasí, Cedar Valley Golf Course na ostrove Antigua a Barbuda je pro vás ideální destinací. Být omýván mořem a obklopen krásnou přírodou vás jistě okouzlí a zanechá nezapomenutelné zážitky. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet tento fantastický golfový ráj.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách