Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Andorra Ledový palác v Canillo

Nejčastější dotazy a odpovědi Andorra Ledový palác v Canillo


1. Kdy je otevřeno Andorra Ledový palác v Canillo?
Otevírací doba se může v průběhu roku měnit, ale obvykle je otevřeno od 10:00 do 20:00 hodin každý den.

2. Kolik stojí vstupenka do Ledového paláce v Canillo?
Cena vstupenky se může také lišit, ale zhruba se pohybuje okolo 12-15 eur za dospělého a 8-10 eur za dítě.

3. Co je ve vstupence zahrnuto?
V ceně vstupenky jsou zahrnuty vstup do ledového paláce, výbava pro bruslení a další aktivity.

4. Musím si přinést své brusle nebo si je mohu půjčit?
V paláci jsou k dispozici brusle, které si lze zapůjčit.

5. Je nutné si pro zábavu objednat dopředu a rezervovat si místo?
Pokud plánujete návštěvu během víkendu nebo svátku, doporučujeme si místo předobjednat, aby bylo zajištěno dostatečné množství bruslí a výbavy pro všechny návštěvníky.

6. Mám-li úplně nulové zkušenosti v bruslení, mohu předpokládat pomoc ze strany právě personálu Andorra Ledový palác v Canillo?
Ano, personál je ochotný pomoci i úplným začátečníkům a poskytne vám tipy a pokyny jak a kdy začít s bruslením.

7. Co je nejlepší si vzít na bruslení?
Doporučujeme si vzít s sebou teplé oblečení, rukavice a návleky na brusle, aby se zajistila Vaše bezpečnost i komfort.

8. Jsou k dispozici další aktivity v ledovém paláci?
Ano, vedle bruslení je možné si zahrát hokej, curling, chodit po dráze s běžeckými lyžemi, projet se na motorkách na sněhu a další zajímavé aktivity.

9. Mám-li další dotazy, komu se můžu obrátit?
Na oficiálních stránkách Andorran Encamp naleznete všechny další informace nebo můžete Andorra Ledový palác v Canillo na adrese adresa Camí de Prats Sobirans s.p., AD100 i mnoha dalších místech kontaktovat po telefonu nebo e-mailu.


Dovolená Andorra Ledový palác v Canillo


Andorra, malá horská země ležící mezi Španělskem a Francií, je známá svými úchvatnými horami, sněhovými výstřednostmi a překrásnými lyžařskými středisky. Jedním z nejzajímavějších míst, které můžete navštívit během své dovolené v Andoře, je Ledový palác v Canillo.

Ledový palác je fascinující atrakce, která láká turisty z celého světa. Nachází se v malém městečku Canillo, které je přesným odrazem horského kouzla Andorry. Palác je postavený v nadmořské výšce přes 2 000 metrů a přitahuje návštěvníky svou unikátní architekturou a mimořádnými zážitky.

Když vstoupíte do Ledového paláce, budete cítit zimu se dotýkat vašeho obličeje. Interiér je vyroben z přírodního ledu a sněhu, ať už se jedná o stěny, stropy nebo sochy vytvořené ledovými sochaři. Každoročně se mění design a tématika paláce, takže vždy existuje něco nového pro obdivovatele ledových umění.

Jednou z největších atrakcí Ledového paláce je jeho ledová skluzavka. Tato překrásná skluzavka poskytuje návštěvníkům možnost sjet se po světélkující dráze zřízené ve skutečném ledu. Je to zábavný zážitek pro děti i dospělé, který přináší radost a vzrušení.

Další zajímavou aktivitou, kterou si můžete vychutnat v Ledovém paláci, je ledový bar. Tento bar nabízí osvěžující nápoje v příjemném prostředí okouzlujícího ledového interiéru. Na rozdíl od klasických barů můžete tady posedět na židlích a stolcích pokrytých ledem a zároveň si vychutnávat své nápoje servírované v ledových pohárech. Je to skvělý způsob, jak zapomenout na teploty venku a zažít něco neobvyklého.

Nejlepší čas pro návštěvu Ledového paláce je samozřejmě během zimní sezóny, kdy je Andorra obležena lyžaři a milovníky zimních sportů. Můžete si plánovat celý den na svazích a pak se vydat do Canilla, abyste se zahřáli a zažili ledový dobrodružný svět paláce. Pro ty, které tolik neláká lyžování, je to ideální alternativa, jak strávit čas v Andoře.

Vstupné do Ledového paláce není příliš drahé a turisté mají také možnost si zapůjčit teplé bundy a boty, aby byli co nejlépe připraveni na chladné podnebí uvnitř. Pro ty, kteří preferují s vlastní výzbrojí, je samozřejmě možné si své věci vzít s sebou.

Celý Ledový palác v Canillo je fascinujícím místem, které nabízí nádherné umělecké díla ze sněhu a ledu, spoustu zábavy a neopakovatelné zážitky. Je to skvělá atrakce, která by neměla uniknout pozornosti návštěvníků Andorry. Vezměte si dovolenou a zažijte kouzlo ledového paláce, který vás jistě zanechá se zimním dojmem.


Letenka Andorra Ledový palác v Canillo


Andorra, malá horská země mezi Španělskem a Francií, je proslulá svými krásnými krajiny a lyžařskými středisky. Jedním z jejích unikátních turistických atrakcí je Ledový palác v Canillo, který poskytuje návštěvníkům jedinečný zážitek v podobě království z ledu.

Ledový palác se nachází v městečku Canillo, nedaleko největšího lyžařského střediska v Andoře, Grandvaliry. Vstoupit do tohoto zimního ráje znamená proniknout do fascinujícího světa ledových soch, které jsou ručně vytesány a nacházejí se v celém paláci.

Jakmile vstoupíte do Ledového paláce, jste uvítáni ohromujícími skulpturami, které zahrnují různé motivy a obrazy. Sochy z ledu jsou pozoruhodné svou detailností a jemností, která dodává paláci tajemnou a kouzelnou atmosféru. Navíc se na světlech a projekcích odráží zářící modrá a fialová barva ledu, což zvyšuje jeho nezaměnitelný vzhled.

Prohlídka Ledového paláce poskytuje také příležitost se ochladit. Vnitřní teplota se pohybuje okolo -5 stupňů Celsia, takže si musíte obléknout teplé oblečení, které je poskytováno na místě. Navzdory chladu je návštěva tohoto paláce velmi oceňována turisty, kteří hledají odlišný zážitek a útěchu před letním horkem.

Ledový palác v Canillo také nabízí příležitost pro mladé a staré si užít ledovou klouzačku nebo si zahrát v ledovém parku. Tato atrakce je zvláště oblíbená mezi dětmi, které si tady mohou vybít energii a užít si nekončící zábavu. Dospělí se také mohou zapojit do těchto aktivit a vrátit se do dětství, když klouzávali po zaledněných plochách.

Ledový palác v Canillo je oblíbenou turistickou atrakcí po celý rok. Je snadno dostupný ze hlavního města Andorry, Andorra la Vella, a je ideální pro ty, kteří hledají zábavu a adrenalin v chladném prostředí. Navíc, díky svému umístění v blízkosti Grandvaliry, můžete kombinovat návštěvu paláce s lyžováním na jednom z nejlepších lyžařských středisek v Evropě.

Když se nacházíte v Andoře a okolí, nenechte si ujít Ledový palác v Canillo. Je to skvělá příležitost procházet se mezi úžasnými ledovými sochami a prožít nezapomenutelný zážitek. Ať už si užijete klouzačku po ledu nebo obdivujete umělecké skvosty, tento palác vám garantuje jedinečnou a magickou atmosféru, kterou jinde jen těžko najdete.


Ubytování Andorra Ledový palác v Canillo


Andorra Ledový palác v Canillo je unikátní ubytování v srdci Andorrských hor. Jedná se o hotel, který je kompletně vytvořen z ledu a sněhu. Tento hotel je jedním z mála na světě, který nabízí takovýto nevšední zážitek.

Hotel nabízí celkem 20 pokojů a suit, které jsou vybaveny ledovým nábytkem, matracemi z ovčí vlny a speciálními spacáky, aby hosté zůstali v teple. V hotelu je však nutné dodržovat určitá pravidla. Například se hosté musí oblékat do teplých obleků, které jsou k dispozici v hotelové recepci. Kromě toho musí mít hosté možnost odchodu z hotelu v případě nouze nebo pokud se chtějí zahřát.

Hotel Ledový palác Andorra je otevřen pouze v zimních měsících - od prosince do března. Kromě ubytování nabízí hotel speciální jídla a nápoje servírované v ledové restauraci. Restaurace je umístěna v srdci hotelu a nabízí skvělé jídlo, které je servírováno ze speciálních mrazících desek. Hostům se doporučuje mít pohodlné a teplé oblečení.

Hotel je umístěn v srdci Andorrských hor a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu z těch nejlepších míst v Andoře. Hosté v hotelu se mohou zapojit do různých aktivit, jako je kůň husky, noční turistika a mnoho dalších. Pokud hledáte něco unikátního, pak je Ledový palác Andorra tou správnou volbou.

Kromě toho, že v samotném Ledovém paláci naleznete unikátní ubytování, stojí také sama obec Canillo za prozkoumání. Canillo je útulné městečko, které se nachází uprostřed Andorrských hor. Městečko nabízí nádherné domky a hotelová ubytování, kavárny a restaurace s místními specialitami. Pro milovníky přírody je Canillo skvělým východiskem pro horskou turistiku nebo lyžování.

Výhody ubytování v hotele Ledovém paláci v Canillo jsou naprosto nevšední. Hosté zde zažijí nevšední zážitek a možná si i splní jeden z jejich snů. Pokud však nejste fanouškem extrémního pobytu v ledové budově, může být hotel s oblíbenými městečkami v okolí skvělou alternativou pro ubytování. Kombinace Andorrské přírody a jedinečného ubytování nabízí nezapomenutelný zážitek, na který se budete dlouho vzpomínat.


Počasí Andorra Ledový palác v Canillo


Andorra - země ležící v Pyrenejích mezi Španělskem a Francií - není známá pouze jako populární lyžařský ráj, ale také jako místo, kde si můžete vychutnat unikátní zážitek ve vlastním ledovém paláci.

Ledový palác v Canillo je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí Andorry a je otevřen po většinu roku pro návštěvníky. Palác leží v krásném horském prostředí a nabízí celou řadu aktivit pro všechny věkové kategorie.

Palác je kompletně vyroben z ledu a sněhu a nachází se na výšce 2 350 metrů nad mořem. Interiér je vytvořen z nejen ledu, ale také z ledových soch, které jsou vytvořeny místními umělci. Každoročně přichází z ledu do paláce více než 5 000 tun a je tak jednou z největších ledových stavěných struktur na světě.

Během návštěvy ledového paláce můžete prozkoumat různé místnosti, které jsou vytvořeny z ledu. Mezi hlavní atrakce patří ledové skulptury, zamrzlé fontány, ledová galerie, ledová katedrála a dokonce i ledové bary a restaurace. Je to skutečně ohromující zážitek, jak se procházíte tímto magickým světem ledového umění.

Pro ty, kteří nechtějí pouze obdivovat ledové umění, jsou k dispozici také různé aktivity. Můžete si například vyzkoušet kluziště na ledu nebo si zapůjčit saně a sjíždět s nimi speciálně vyhrazenou dráhu. Tato aktivita je zábavná a bezpečná pro celou rodinu a poskytuje dobrý adrenalinový zážitek.

V ledovém paláci se také konají různé kulturní a společenské akce. Návštěvníci si mohou užít koncertů, uměleckých výstav a mnoha dalších akcí, které se konají v tomto fascinujícím prostředí.

Ledový palác v Canillo je nejen ojedinělým zážitkem, ale také příležitostí naučit se něco nového o ledových formacích a ledovém umění. Místní průvodci jsou k dispozici ke sdílení zajímavostí a historical příběhů o paláci.

Pokud se chystáte navštívit Andorru, nezapomeňte si vzít vhodné oblečení, protože teploty v ledovém paláci se pohybují okolo -5°C. Je také vhodné zarezervovat vstupenky předem, zejména v turistické sezóně, kdy je palác hojně navštěvován.

Ledový palác v Canillo je jednou z nejzajímavějších atrakcí Andorry a návštěva tohoto jedinečného místa vám určitě poskytne něco jiného, než byste zažili kdekoli jinde. Nechte se pohltit magií ledu a prožijte zážitek, který si budete pamatovat navždy.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách