Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Kanada Whistler Blackcomb

Letenka Kanada Whistler Blackcomb


Whistler Blackcomb: Více než jen ledový ráj

Kanada je známá svou nádhernou přírodou a mnoha outdoorovými akti-vitami a sporty. Jedno z nejpopulárnějších míst pro lyžování a snow-boarding je bezesporu resort Whistler Blackcomb, který se nachází v Britské Kolumbii.

Whistler Blackcomb nabízí letní i zimní aktivity pro milovníky adrenalinu, dobrodružství a přírody. Jedná se o největší lyžař-ské středisko v Severní Americe, které v roce 2010 hostilo zimní olympiádu. Tento úchvatný resort si získá srdce jak začínajících, tak profesio-nálních lyžařů či snowboardistů.

Jedním z hlavních faktorů, které dělají z Whistleru Blackcomb tak lákavou destinaci, je jeho rozlehlost. Resort nabízí více než 8 tisíc ak-rů téměř nekonečných terénů, které se táhnou přes dvě hory - Whistler a Blackcomb. S více než 200 sjezdovkami je pro každého něco - ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál.

Přestože je slavný především pro své zimní aktivity, Whistler Black-comb je skvělou destinací i v letních měsících. V létě se můžete těšit na nekonečné turistické trasy, horskou cyklistiku, golf nebo jízdu na koních. Díky své nádherné přírodě a horským jezerům můžete i vy-koupat se či sjíždět divoké řeky na raftu.

Naprosto úžasné je také prostředí samotného letoviska, které je při-způsobeno jak pro začátečníky, tak pro ty největší profesionály. V rámci resortu najdete mnoho luxurious hotelů, stylových chat a kavá-ren, kde si můžete po náročném dni na svazích odpočinout a vyžlábnout si tělo i mysl.

Ať už jste nadšeným lyžařem, snowboardistou, adrenalinovým junkiem nebo prostě jenom příznivcem přírody, Whistler Blackcomb je určitě místem, kam byste se měli vydat. Odvážní si mohou vyzkoušet jedineč-nou heliskiingovou zkušenost, kdy se vrtulníkem vynesete na nepří-čnější svahy a sjíždíte zde jemným práškovitým sněhem, který jinde nenajdete.

Aby vaše cesta do Whistler Blackcomb byla co nejsnazší a příjem-nější, můžete využít letenku Kanada Whistler Blackcomb, která vám umožní přistát přímo v blízkosti resortu. Po příletu můžete využít veřej-nou dopravu nebo si pronajmout auto a vydat se na své dobrodružství.

Whistler Blackcomb je něco zcela jedinečného. Jeho nekonečné möž-nosti pro zimní i letní aktivity ho staví na vrchol světového lyžařské-ho průmyslu. Ať už jste začátečník nebo profesionál, tento kanadský resort vám nabídne ty nejlepší zážitky a jistě vás zanechá s úsměvem na rtech.


Ubytování Kanada Whistler Blackcomb


Whistler Blackcomb je jedno z nejznámějších lyžařských středisek na světě a nachází se v kanadské provincii Britská Kolumbie. Toto středisko je oblíbené jak mezi profesionálními lyžaři, tak mezi nadšenci a začátečníky. Sněhové podmínky jsou zde skvělé a nabízejí širokou škálu sjezdovek a terénů pro všechny úrovně dovedností.

Když jde o ubytování, Whistler Blackcomb má mnoho možností, které uspokojí různé požadavky a rozpočty. Od luxusních hotelů a apartmánů až po útulné horské chaty a levnější hostely, středisko nabízí obrovskou škálu možností pro každého návštěvníka.

Jedním z populárních možností ubytování jsou horské hotely, které se nacházejí přímo u svahů. Tyto hotely nabízejí vynikající služby, wellness centra, bazény a přístup ke všem lyžařským tratím. Být ubytován přímo na svahu znamená možnost rychlého a snadného přístupu k lyžování, což je pro mnoho lidí klíčovou výhodou.

Další možností jsou hotely a apartmány v centru města Whistler. Tato oblast je plná restaurací, obchodů a nočního života, což z ní činí skvělé místo pro ty, kteří si chtějí užívat nejen lyžování, ale také živou atmosféru města. Tyto hotely často nabízejí luxusní zařízení, včetně vlastních kuchyní, takže si hosté mohou vařit ve vlastním těle.

Pokud hledáte něco trochu více odlehlého a autentického, můžete zvážit pronájem horských chat nebo chalup. Tyto přebytky nabízejí úplné soukromí a jsou zasazené mezi krásnou přírodou. Mnoho z nich nabízí také krb a vlastní vířivku, což z nich činí dokonalé místo pro relaxaci po celodenním lyžování.

Pokud máte omezený rozpočet nebo hledáte jednodušší možnosti ubytování, můžete se rozhodnout pro hostely, které se nacházejí v okolí Whistleru. Tyto hostely nabízejí přístupné ceny a často sdílené pokoje, což je skvělá volba pro mladé lyžaře nebo ty, kteří chtějí sdílet svou dovolenou s ostatními.

Whistler Blackcomb nenabízí pouze skvělou lyžařskou akci, ale také širokou škálu možností ubytování, které uspokojí potřeby každého návštěvníka. Bez ohledu na váš rozpočet nebo preference, najdete zde vhodnou možnost, která vám umožní v plných doušcích vychutnat si tento fantastický lyžařský ráj.


Počasí Kanada Whistler Blackcomb


Kanada je známá svou dechberoucí přírodou a rozmanitým počasím. Jedním z nejzajímavějších míst pro úžasné počasí a outdoorové aktivity je Whistler Blackcomb, jedno z největších a nejznámějších lyžařských středisek v Severní Americe.

Whistler Blackcomb se nachází v pohoří Coast Mountains v Britské Kolumbii a je známé svými impozantními horami, které nabízí ideální podmínky pro lyžování, snowboarding a další zimní aktivity. Mnoho turistů také navštěvuje Whistler Blackcomb v letních měsících, kdy se otevírá obrovská síť turistických tras a cyklotras.

Počasí ve Whistler Blackcomb je velmi proměnlivé a přináší s sebou jistou míru nepředvídatelnosti. Oblast je často vystavena silným sněhovým bouřím, které mohou přinést impozantní množství sněhu. To je jeden z důvodů, proč toto místo láká snowboardisty a lyžaře z celého světa.

V zimních měsících teploty ve Whistler Blackcomb dosahují průměrných hodnot kolem -5°C, ale mohou klesnout i pod -20°C. V tomto období je také pravděpodobnost sněhové pokrývky nejvyšší, což přináší perfektní podmínky pro zimní sporty.

V létě zažívá Whistler Blackcomb mírnější počasí. Průměrné teploty se pohybují kolem 20°C, což je skvělé pro outdoorové aktivity, jako je pěší turistika, cykloturistika a golf. Objevování krásných přírodních scenérií v okolí je v létě velmi oblíbené.

Jednou z nejzajímavějších věcí na počasí ve Whistler Blackcomb je jeho rychlá změna. Během jednoho dne se mohou teploty změnit o desítky stupňů a může dojít k prudkým změnám počasí. Je proto důležité být připraven na různé podmínky a mít s sebou odpovídající oblečení.

Whistler Blackcomb je také znám svými bouřemi. Silné větry a prudké srážky jsou v této oblasti běžné. Turistům se proto doporučuje sledovat předpověď počasí a v případě bouře zůstat v bezpečí.

Navzdory různým podmínkám je Whistler Blackcomb skutečným rájem pro outdoorové nadšence. Její nádherná příroda, kvalitní vleky a sítě tras poskytují jedinečný zážitek nejen v zimě, ale i v létě.

Ať už jste milovníkem zimy a sněhu, nebo hledáte adrenalinové aktivity v překrásné horské přírodě, Whistler Blackcomb je ideálním místem, které ukazuje, jak nevypočitatelné a fascinující počasí v Kanadě může být.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kanada Whistler Blackcomb


1. Kde se nacházejí hory Whistler Blackcomb?
Odpověď: Hory Whistler Blackcomb se nacházejí v kanadské provincii Britská Kolumbie, zhruba 120 km severně od Vancouveru.

2. Jak se dostanu do Whistler Blackcomb z Vancouveru?
Odpověď: Existuje několik možností přepravy. Můžete si pronajmout auto, využít autobusovou dopravu, přepravovat se vlakem nebo si objednat soukromý transfer.

3. Jaké jsou ceny skipasů v Whistler Blackcomb?
Odpověď: Ceny skipasů se liší v závislosti na sezóně a délce pobytu. Doporučuje se navštívit webové stránky Whistler Blackcomb pro aktuální ceny skipasů.

4. Kde mohu najít ubytování v Whistleru?
Odpověď: Whistler nabízí širokou škálu ubytování, včetně hotelů, apartmánů a horských chat. Můžete si rezervovat ubytování přes různé online rezervační platformy nebo přímo na webových stránkách Whistler Blackcomb.

5. Jaké aktivity jsou k dispozici v Whistler Blackcomb?
Odpověď: Whistler Blackcomb je známý jako populární lyžařské středisko, ale nabízí také další aktivity jako horské cyklistiky, pěší turistiku, golfování, jízdu na koních, ježdění na bobech a mnoho dalšího.

6. Jaká je délka sezóny v Whistler Blackcomb?
Odpověď: Sezóna v Whistler Blackcomb obvykle trvá od listopadu do dubna, ale přesné termíny se mohou lišit v závislosti na sněhových podmínkách.

7. Můžu si pronajmout lyže nebo snowboard v Whistler Blackcomb?
Odpověď: Ano, v Whistler Blackcomb si můžete pronajmout lyže, snowboard, boty a další vybavení. Jsou k dispozici různé půjčovny vybavení v obou střediscích.

8. Existují ve Whistler Blackcomb restaurace a obchody?
Odpověď: Ano, Whistler Blackcomb má bohatou nabídku restaurací, kaváren, barů a obchodů. Najdete zde jak rychlé občerstvení, tak i sofistikované restaurace a obchody se značkovým oblečením.

9. Jaké jsou další zajímavosti v okolí Whistler Blackcomb?
Odpověď: V blízkosti Whistleru a Blackcombu najdete mnoho přírodních krás, jako jsou jezera, národní parky a malebné vesničky. Oblast je také vyhlášená pro své golfové hřiště a relaxační lázně.

10. Je nutné rezervovat si lístky na lanovku nebo aktivitu předem?
Odpověď: Doporučuje se rezervovat si lístky na lanovku nebo aktivity předem, zvláště během hlavních sezón a víkendů. Tímto způsobem si zajistíte své místo a minimalizujete čekání.


Dovolená Kanada Whistler Blackcomb


Kanada je známá svou nádhernou přírodou, horskými scenériemi a lyžováním. A pokud hledáte skvělé místo pro zimní dovolenou, tak není lepší volbou než Whistler Blackcomb.

Whistler Blackcomb se nachází ve stejnojmenném městě Whistler v centrální části Britské Kolumbie. Tato oblast je považována za jedno z nejlepších lyžařských středisek na světě a hostí i zimní olympijské hry.

Toto středisko se skládá ze dvou hor - Whistler a Blackcomb. Každá hora nabízí širokou škálu sjezdových tratí, což znamená, že je zde něco pro každého, od začátečníků po zkušené lyžaře. Celkem zde najdete přes 200 tratí o délce 8 171 hektarů. Navíc díky sněžným podmínkám a moderní infrastruktuře je zde zaručená lyžovačka až do jara.

Také zde existuje možnost pro freeride, což je extrémní lyžování mimo vytyčené trasy. Pro milovníky freeridu je Whistler Blackcomb rájem, protože nabízí nespočet možností pro off-pistové lyžování a snowboarding.

Ale lyžování není jedinou atrakcí Whistler Blackcomb. Toto středisko je také domovem pro mnoho dalších zimních aktivit. Můžete si vyzkoušet jízdu na skialpinistických lyžích, kde se projdete po strmých svazích a poté se svezete na sopečné hoře. Nebo si můžete zvolit jízdu na saních tažených psi, kde zažijete vzrušující jízdu se smečkou psů přes zasněžené pláně a lesy.

Pro ty, kteří si chtějí odpočinout od lyžování, je zde také mnoho možností. Můžete si užít wellness centrum, kde si dopřejete masáže, sauny a lázně. Nebo si můžete procházet malebným městem Whistler, které nabízí mnoho restaurací, barů a obchodů.

A pokud hledáte něco unikátního, nemůžete vynechat jízdu na lanovce Peak 2 Peak. Toto je nejdelší lanová dráha svého druhu na světě, která spojuje hory Whistler a Blackcomb. Během této jízdy budete mít nádherný výhled na okolní hory a ledovce.

Další výhodou Whistleru Blackcomb je přístupnost. Leží jen necelé dvě hodiny jízdy od Vancouveru, který má mezinárodní letiště. Takže pokud přijedete do Vancouveru, budete mít velmi snadný přístup k tomuto lyžařskému ráji.

Whistler Blackcomb je skutečně jedním z nejlepších lyžařských středisek na světě. Nabízí širokou škálu sjezdových tratí, nádhernou přírodu a mnoho dalších aktivit. Takže pokud máte plány na zimní dovolenou v Kanadě, nezapomeňte navštívit Whistler Blackcomb. Nejspíše se zamilujete do tohoto míst ejiž na první pohled.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách