Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Japonsko Yokohama

Počasí Japonsko Yokohama


Yokohama, město v japonské prefektuře Kanagawa, se nachází na břehu Tichého oceánu. Jeho poloha v blízkosti Tokia jej činí důležitým přístavním městem a centrem průmyslu, turistiky a kultury. Počasí zde je ovlivněno určitými faktory, jako jsou geografie, klima a čas v roce.

Yokohama zaujímá oblast většinou podobnou typickému oceánskému podnebí, kde jsou klimatické podmínky méně extrémní než jinde v Japonsku. Zimní období většinou trvá od prosince do února a průměrné teploty se pohybují kolem 9 °C. V některých zimních měsících mohou teploty klesnout na minusovou úroveň. V létě se teploty začínají zvyšovat od června až srpna, kdy se průměrné teploty pohybují kolem 26-29 °C. V letních měsících může být také velmi vlhko.

Město má také tendenci být ovlivněno mimořádně silnými dešti, zejména během období dešťů v Japonsku od června do října. Tento roční období se obvykle nese v duchu vytrvalého deště, což může mít vliv na každodenní život obyvatel města. Tento čas může také přinést riziko přírodních katastrof, jako jsou blesky, záplavy a zemětřesení.

Jedním z hlavních faktorů ovlivňujících počasí v Yokohamě je jeho blízkost k moři. Tento faktor může způsobit vznik mlhy, zejména v zimním období. Mlha v Yokohamě je oblíbenou součástí místních krajinných scenérií.

Celkově lze říci, že město Yokohama má poměrně mírné, ale vlhké klima se čtyřmi ročními obdobími. Pokud vás zajímá pobyt v této oblasti, buditelné počasí vám umožní kdykoliv navštívit některou z mnoha památek, atrakcí a restaurací, které město nabízí. Pokud se ale chystáte cestovat do města během období dešťů v Japonsku, nezapomeňte na potřebné ochranné prostředky.


Ubytování Japonsko Yokohama


Yokohama, japonské přístavní město s bohatou historií a moderní atmosférou, je oblíbeným cílem turistů ze všech koutů světa. Pokud se rozhodnete navštívit tuto fascinující destinaci, musíte si také vyřešit otázku ubytování. Ať už jste na cestě za obchodem, dovolenou nebo za poznáváním japonské kultury, Yokohama nabízí širokou škálu možností pro ubytování, které vyhovuje potřebám každého cestovatele.

Jednou z nejvyhledávanějších oblastí pro ubytování v Yokohamě je okolí přístavu Minato Mirai 21. Tato moderní čtvrť si získala pověst jednoho z nejlepších míst na pobyt v Yokohamě. Díky nádherným výhledům na moře, futuristické architektuře a okolním atrakcím je toto místo ideální pro milovníky moderního japonského stylu. V této oblasti najdete mnoho luxusních hotelů, které nabízejí prvotřídní služby a pohodlné pokoje s výhledy na přístav.

Pro ty, kteří hledají více autentický zážitek, je možnost ubytování v tradicionálním japonském hostinci nebo ryokanu. Tyto pokoje jsou často zařízeny tatami matracemi, malým stolem, vlastní koupelnou a židlemi zabudovanými do podlahy. Hosté mají také přístup k horkým pramenům, známým jako onsen, které jsou neodmyslitelnou součástí japonské kultury. Než se rozhodnete pro tento typ ubytování, mějte na paměti, že tyto tradiční pokoje nemusí mít žádné postele a pohovky, což může být pro cestovatele zvyklé na západní pohodlí trochu neobvyklé.

Pokud preferujete přijít v kontaktu s místními obyvateli a poznat jejich každodenní život, můžete zkusit Airbnb nebo jiné formy pronájmu bytu. Existuje mnoho lidí v Yokohamě, kteří nabízejí své byty nebo pokoje k pronájmu pro turisty. Získáte tak možnost bydlet v místní čtvrti a objevit město z nové perspektivy.

Orientovaní na rozpočet cestovatelé nebo mladí lidé ve věku jsou vítáni odezvy na nedávnou popularitu ubytovacích zařízení jako jsou hostelů a levné hotely. Během posledních let se v Yokohamě objevilo mnoho těchto cenově dostupných možností na ubytování pro mladé cestovatele. Hostely nabízejí sdílené pokoje s dalšími cestovateli a jsou skvělým místem pro setkání s novými lidmi a získání tipů od jiných zkušených cestovatelů.

Yokohama je město s tak bohatou nabídkou možností ubytování, že si jistě každý najde to své. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel, tradiční ryokan, pronájem bytu nebo dostupné hostely, každý vyšlápne na své si. Během svého pobytu si také můžete vychutnat nádherné výhledy na Yokohamu, město se všemi svými unikátními rysy a atrakcemi.


Letenka Japonsko Yokohama


Japonsko se řadí mezi exotické a fascinující země, která láká miliony turistů z celého světa. Pokud patříte mezi milovníky japonské kultury, historie a architektury, rozhodně neváhejte a vydejte se do japonského města Yokohama. Aby vaše cesta byla co nejjednodušší a příjemnější, zkuste jet letenkou na váš oblíbený termín.

Yokohama, která se nachází v jižní části Tokijského zálivu, je druhé největší město v Japonsku a přestože se jedná o moderní obří město, zachovává si svou historickou a kulturní hodnotu. Užijete si tady nezapomenutelné zážitky, zažijete nevšední atmosféru a objevíte mnoho zajímavých míst.

Můžete navštívit například historickou čtvrt Chinatown, kde si vychutnáte tradiční jídla a pochutnáte si na pokrmech, které můžeme v Evropě jen těžko najít. Dále se můžete vydat za krásou parku Sankeien, kde si užijete klid a krásnou přírodu. Za poznáním japonské kultury pak určitě stojí návštěva Kuši či Zenového chrámu.

Letenku do Japonska si můžete rezervovat snadno a rychle přes internet. Stačí si vybrat cestovní kancelář, vyplnit rezervační formulář a vyřešíte vše online. Obvykle se cena letenek pohybuje v rozmezí 15 000 až 40 000 Kč v závislosti na termínu cesty a samozřejmě také na odletovém letišti.

Cesta z České republiky do Yokohamy je dlouhá a je nutné počítat s délkou letu okolo 12 hodin a délkou zastávek. Avšak výhodou je, že v obecenství Vás čeká luxus a komfortní služby poskytované na palubě letadla.

Jak vidíte, návštěva Japonska a jeho druhého největšího města Yokohama je určitě nezapomenutelným zážitkem, který stojí za cestu. Proto neváhejte a rezervujte si letenku právě Teď!


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Yokohama


1. Jak se dostanu z Tokia do Yokohamy?


Dovolená Japonsko Yokohama


Japonsko je jednou z nejzajímavějších a nejexotičtějších destinací na světě. Tato země nabízí nádhernou kombinaci bohaté tradice, moderního designu a úchvatných přírodních scenérií. Jedním z míst, která byste si v Japonsku neměli nechat ujít, je město Yokohama.

Yokohama se nachází jen několik kilometrů jižně od Tokia a je druhým největším městem v Japonsku. S populací přesahující tři miliony lidí nabízí mnoho zajímavých a unikátních zážitků. Jedním z nejvýznamnějších symbolů města je Yokohama Landmark Tower, což je výšková budova s výškou přesahující 296 metrů. Tento mrakodrap nabízí panoramatický výhled na celé město a je skvělým místem pro pozorování západu slunce.

Dalším oblíbeným místem turistů je Yamashita Park, který se nachází u přístavního města Yamashita. Tento park je známý svou krásnou trávou, květinami a palmami a je perfektním místem pro piknik nebo procházku podél pobřeží. Navíc je zde k vidění i několik památek, jako je například Pomník Obchodní smlouvy mezi USA a Japonskem, který připomíná historickou dohodu mezi oběma zeměmi v roce 1853.

Pokud jde o kulturu a umění, Yokohama nabízí mnoho možností. Nejznámější je pravděpodobně Národní centrum umění, které hostí stálé i přechodné výstavy japonského a mezinárodního umění. Zde můžete obdivovat díla slavných umělců a objevovat nové tvůrčí přístupy.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na japonskou kuchyni, která je známá po celém světě. V Yokohamě si můžete vychutnat autentická jídla jako sushi, ramen, tempura a také nápoje jako sake a zelený čaj. Tato města nabízí širokou škálu restaurací a stánků s jídlem, které jsou skvělým místem pro ochutnávku tradičního jídla.

Pokud si potrpíte na nákupy, znajdete v Yokohamě také rozmanité možnosti. Nákupní centra jako Yokohama World Porters a Red Brick Warehouse nabízejí obchody s oblečením, kosmetikou, elektronikou a dalšími produkty. Navíc se zde často pořádají různé trhy a přehlídky.

Na závěr bychom neměli zapomenout ani na jedinečnou atmosféru Yokohamy v průběhu letního festivalu. V červenci se zde koná festival Tanabata, který slaví příchod letního období. Během tohoto festivalu si můžete vychutnat ohňostroje, tradiční japonské tančení a různé další kulturní akce.

Yokohama nabízí mnoho zajímavých zážitků pro turisty, kteří se rozhodnou navštívit Japonsko. Od pohledu na mrakodrapy a panoramatické výhledy, až po ochutnávku tradičního jídla a nákupy. Toto město je jedinečnou kombinací tradiční japonské kultury a moderního životního stylu.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách