Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahrajn Durrat Al Bahrain

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Durrat Al Bahrain


1. Co je Bahrajn Durrat Al Bahrain?
Bahrajn Durrat Al Bahrain je uměle vytvořený ostrov v Perském zálivu, který slouží jako luxusní rezidenční a rekreační oblast.

2. Jak se dostanu na Bahrajn Durrat Al Bahrain?
Lze se tam dostat po silnici z hlavního ostrova Bahrajnu.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity na Bahrajn Durrat Al Bahrain?
Mezi nejlepší aktivity patří potápění, plavání, windsurfing a jízda na vodním skútru, ale také golf na 18 jamkovém hřišti a vynikající obchody a restaurace.

4. Kolik stojí ubytování na Bahrajn Durrat Al Bahrain?
Ceny ubytování se liší, ale většinou se pohybují v průměru mezi 150 až 500 USD za noc.

5. Je Bahrajn Durrat Al Bahrain bezpečné místo pro cestování?
Bahrajn Durrat Al Bahrain je považován za bezpečné místo, ale stejně jako všude jinde, je třeba být obezřetní a dodržovat základní bezpečnostní opatření.

6. Je možné si pronajmout vodní skútr na Bahrajn Durrat Al Bahrain?
Ano, je možné si pronajmout vodní skútr a další vodní sportovní náčiní na pláži.

7. Jaké jsou nejbližší atrakce k Bahrajn Durrat Al Bahrain?
Mezi nejbližší atrakce patří Bahrajnský mešita Al Fateh, národní muzeum Bahrajnu a palác Al-Qudaibiya.

8. Jak dlouho bych měl zůstat na Bahrajn Durrat Al Bahrain?
Ideální je zůstat na Bahrajn Durrat Al Bahrain nejméně na víkend nebo déle, aby bylo možné plně využít všech aktivit a zážitků, které místo nabízí.

9. Je na Bahrajn Durrat Al Bahrain povolen alkohol?
Ano, alkohol je povolen pouze v licencovaných místech, jako jsou bary a restaurace.

10. Je Bahrajn Durrat Al Bahrain otevřen po celý rok?
Ano, Bahrajn Durrat Al Bahrain je otevřen po celý rok a oficiálně nabízí celoroční luxusní zážitky a ubytování.


Ubytování Bahrajn Durrat Al Bahrain


Bahrajn, známý jako malý ostrovní stát v Perském zálivu, se pyšní svou rozmanitou kulturou, krásnými plážemi a moderními budovami. Mezi oblíbená turistická místa patří také Durrat Al Bahrain, což je velký rezidenční a rekreační komplex.

Durrat Al Bahrain leží na jihovýchodním pobřeží Bahrajnu a jeho rozloha je přes 20 čtverečních kilometrů. Tento komplex nabízí svým návštěvníkům širokou škálu ubytovacích možností, které splní požadavky každého hosta. Od luxusních plážových vil až po moderní apartmány, Durrat Al Bahrain má vše, co potřebujete k relaxaci a odpočinku.

Jednou z nejoblíbenějších možností ubytování v Durrat Al Bahrain jsou plážové vily. Tyto nádherné budovy nabízejí úchvatný výhled na moře a mají přímý přístup na bílé písčité pláže. Vily jsou vybavené soukromým bazénem, který je ideální pro odpočinek a osvěžení ve horkém bahrajnském počasí. Interiéry jsou moderně zařízené a nabízejí veškeré vybavení a pohodlí, které si můžete přát během svého pobytu.

Pro ty, kteří preferují menší a cenově dostupnější možnosti ubytování, jsou v Durrat Al Bahrain k dispozici také moderní apartmány. Tyto apartmány nabízejí pohodlně zařízené pokoje s výhledem na moře nebo na bazén. Hosté těchto apartmánů mají také přístup k různým zařízením a službám, včetně fitnes centra, restaurací a bazénů.

Kromě ubytovacích možností má Durrat Al Bahrain také mnoho dalších atraktivit pro návštěvníky. Areál nabízí luxusní golfové hřiště, kde si můžete zajít na kolo nebo si zahrát tenis. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici různé aktivity, jako je potápění nebo jachting. Pokud hledáte relaxaci a odpočinek, komplex má také wellness centrum, kde si můžete dopřát masáže a další relaxační procedury.

Pro ty, kdo by chtěli objevovat okolí Durrat Al Bahrain, je tu také mnoho zajímavých míst k návštěvě. V blízkosti se nachází historická oblast Muharraq, která je domovem starých dómů, tradičních bazárů a mnoha muzeí. Pravým opakem může být moderní střed Bahrajnu s mezinárodními obchody a restauracemi.

Durrat Al Bahrain je skvělým místem pro dovolenou, byť na krátký víkendový výlet nebo na prodlouženou dovolenou. Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní plážovou vilu nebo moderní apartmán, tento rezidenční a rekreační komplex nabízí ubytovací možnosti, které odpovídají všem potřebám. S množstvím zábavy a atrakcí v okolí nemůžete udělat chybu při výběru Durrat Al Bahrain jako místa pro svůj pobyt na Bahrajnu.


Dovolená Bahrajn Durrat Al Bahrain


Bahrajn je malý ostrovní stát, který se nachází v Perském zálivu. Je to skvělé místo pro dovolenou, kde najdete nádherné pláže, historické památky a jedinečnou kuchyni. Pokud hledáte luxusní dovolenou a přitom nechcete trávit čas v turisticky přeplněných oblastech, může pro vás být tou nejlepší volbou pobyt v Durrat Al Bahrain.

Durrat Al Bahrain je uměle vytvořený ostrov, nachází se v jižní části ostrova a nabízí vše, co si můžete během dovolené přát. Na ostrově najdete plno možností pro relaxaci a zábavu, jako jsou nádherné pláže, golf, tenisové kurty a dostatek shoppingu.

K putování po ostrově můžete využít taxi službu, ale je také možné si půjčit auto. Musím ale přiznat, že tahle možnost není nejlevnější, ale zato je to zážitek už jenom samotný výhled z okna auta.

Kam s námi na výlet?

Pokud jste zamilovaní do historie, určitě si nenechte uniknout návštěvu Al Fateh Mosque. Je to největší mešita na Bahrajnu a stojí na místě, kde byla původně stará mešita, kterou odstranil Leopold II. během okupace v roce 1891.

Další zajímavostí je Bahrain National Museum. Toho se nenechte odradit z hlediska velikosti ani podoby budovy, protože se jedná o skvělou příležitost pro získání mnoha informací o bohaté historii Bahrajnu. V muzeu se nacházejí sbírky antiquit a mnoho exponátů z doby bronzové a islámské.

Pokud ale toužíte po něčem více zábavném, můžete si zajít do obchodního centra Bahrain City Centre. Nachází se v Manama a je to největší obchodní centrum na Bahrajnu. Nabízí návštěvníkům nejen nakupování v nejznámějších značkách, ale i biografy, bowling, hry pro děti a spoustu restaurací.

Nezapomeňte ochutnat bahrajnskou kuchyni

Co se týče jídla, jednoznačně se musíte podívat do jídelníčku restaurace Al Abraaj, největšího řetězce fast-foodů na Bahrajnu. Nabízí tradiční jídla, jako je shawarma, falafel a další speciality, které stojí za to ochutnat.

Dalším místem, kde můžete ochutnat bahrajnskou kuchyni, je restaurace Masso by Chef Susy Massetti. Tento stylizovaný italský podnik nabízí jídla ze středomořské kuchyně, ale také tradiční bahrajnské jídla. Při návštěvě Masso nezapomeňte okusit jejich pizza a zároveň si vychutnat výhled městského přístavu.

Co říci na závěr?

Durrat Al Bahrain je skvělé místo pro dovolenou, kde si můžete odpočinout, ale zároveň najdete spoustu zábavy a dobrodružství. Je to ideální místo pro ty, kdo sice hledají luxus, ale zároveň chtějí zkusit něco nového. Nawaf, jeden z hostův, zde napsal na adresu ostrova následující: „Ostrov je navržen tak, aby se hodil pro rodiny, díky tomu, jak snadno se dá dosáhnout na všech deset pláží. Durrat Al Bahrain je jako rajská zahrada…“. Toloží se tedy připojit a namířit to do nádherného Bahrajnu!


Letenka Bahrajn Durrat Al Bahrain


Bahrajn, malý ostrovní stát v Perském zálivu, nabízí svým návštěvníkům řadu atraktivních turistických a rekreačních destinací. Jednou z nejvíce fascinujících a malebných lokalit tohoto ostrova je Durrat Al Bahrajn – a co byste si u toho pomysleli, když jedinečná přírodní krása strefí hotelový komplex?

Durrat Al Bahrajn je rozsáhlý rezortový komplex situovaný na jihovýchodním pobřeží Bahrajnu. Tento malebný a luxusní areál, jež se rozkládá na ploše přesahující 20 čtverečních kilometrů, je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid, pohodu a luxusní zážitky. Pro své návštěvníky pojmenoval rezortový komplex po okouzlujících ostrovech, které jinde na světě nenajdete.

Durrat Al Bahrajn se skládá z celkem 13 uměle vybudovaných ostrovů, které jsou propojeny umělými kanály a plážemi. Každý ostrov je designován tak, aby nabízela jedinečnou atmosféru a zážitek. Hotely, luxusní vily, restaurace, obchody a rekreační zařízení se nacházejí na několika ostrovech a nabízí tak různorodé možnosti pro relaxaci a zábavu.

Cestovatelé a turisté, kteří hledají oddech a relaxaci, se mohou ubytovat v jednom z mnoha luxusních hotelů. Tyto hotely se pyšní světovým standardem pohostinnosti a nabízejí špičkové služby a vybavení. Zvyklému komfortu jistě také neodoláte v těchto hotelech.

Ale co dělat během pobytu v Durrat Al Bahrajn mimo svůdné písky a nezapomenutelné sluneční západy? Rezortový komplex je známý svými golfovými hřišti, které jsou svým jedinečným designem vyhlášená po celém světě. Jsou zde k dispozici také bazény, spa a wellness centra, která nabízejí relaxační procedury a širokou škálu masáží.

Pro ty, kteří se chtějí ponořit do zážitku podmořského světa, je zde možnost potápění a šnorchlování. Durrat Al Bahrain je domovem rozlehlých mořských břidlic a korálových útesů, což poskytuje neuvěřitelně bohatý podmořský ekosystém. Během potápění se můžete setkat s tropickými rybami, žraloky a dalšími mořskými tvory.

Durrat Al Bahrain je naprosto jedinečné místo na Bahrajnu, kde se můžete probudit s pohledem na turisticky neobvyklou a kdoví odkud se beroucí přírodu. Je to takové místo, které si člověk nezapomene a rád se tam bude vracet. Právě proto se v Durrat Al Bahrain můžete těšit na nezapomenutelný pobyt plný zážitků a relaxace.


Počasí Bahrajn Durrat Al Bahrain


Bahrajn se nachází v Perském zálivu a má typicky pouštní klima s horkými lety a mírnými zimami. Jedním z atraktivních míst na Bahrajnu je ostrov Durrat Al Bahrain, který je známý svými luxusními letovisky a nádhernými plážemi.

Letní měsíce (červenec a srpen) na Bahrajnu jsou velmi horké a suché. Teploty mohou dosáhnout až 45 °C a vlhkost vzduchu je velmi vysoká. Tyto podmínky znamenají, že léto zde může být nepříjemné, zejména pro turisty. Lidé obvykle tráví většinu času uvnitř nebo na pláži, vyhýbají se přímému slunci a hledají osvěžení v moři.

Podzim (září a říjen) na Bahrajnu přináší mírnější počasí. Teploty se pohybují kolem 30 °C a vlhkost vzduchu klesá. To je ideální období pro turisty, kteří si přejí navštívit Bahrajn a využít venkovních aktivit, jako je prohlídka památek nebo jízda na kole.

Zimní období (listopad až únor) je velmi příjemné na Bahrajnu. Denní teploty se pohybují kolem 20-25 °C a večery jsou mírně chladnější. Toto období je ideální pro procházky po pláži, podívat se na památky nebo návštěvu místních trhů.

Jaro (březen a duben) je na Bahrajnu nejkrásnější období. Teploty jsou opět kolem 30 °C a vzduch je suchý. Toto období je také známé kvetoucími pouštěmi, které dodávají krajině nádherné barevné tóny.

Vzhledem k tropickému klimatu a přítomnosti moře jsou na Bahrajnu také běžné bouřky. Období dešťů nastává na podzim a na jaře, kdy se mohou vyskytovat silné lijáky a bouře. I když jsou tyto bouřky obvykle krátkodobé, mohou způsobit příležitostné záplavy nebo problémy s dopravou.

Pokud plánujete návštěvu Bahrajnu, je důležité přizpůsobit se místnímu počasí a zapojit se do řady aktivit, které jsou k dispozici. Dbejte na dostatečnou hydrataci a chráníte se před přímým sluncem. Ať už se rozhodnete navštívit Bahrajn v kteroukoli roční dobu, můžete očekávat nádherné pláže, pohostinnost místních obyvatel a nezapomenutelné zážitky.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách