Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Spojené arabské emiráty Ski Dubai

Počasí Spojené arabské emiráty Ski Dubai


Spojené arabské emiráty jsou známé svým extrémním horkým podnebím, kdy teploty v létě mohou snadno dosáhnout až 50 °C. Nicméně v této zemi naleznete i jedno místo, kde si můžete užít zimu a lyžování – Ski Dubai.

Ski Dubai se nachází v obchodním a zábavním komplexu Emirates Mall v Dubaji. Tento obrovský sněhový park má rozlohu přes 22 000 m² a je vůbec prvním a jediným místem pro lyžování, snowboarding a adrenalinové zážitky na umělém sněhu na Blízkém východě.

V Ski Dubai si můžete užít jízdu na běžkách, sněžném skútru, nebo sjet černou sjezdovku, která je k dispozici v délce 400 metrů. Navíc zde naleznete speciální prostory pro kouzelné zážitky – například ledopády, sněhovou jeskyni a dokonce i sněhovou školu.

Pokud si chcete užít zimní atmosféru a lyžování i v létě, Ski Dubai je pro vás to pravé místo. Pokud se však chcete zrelaxovat, můžete si zajít na kanadský bar, kde si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj a sledovat lyžařské závody.

Jak je Ski Dubai možné udržovat? Podle Nishanta Singha z firmy Global Cool, která se věnuje udržitelnosti a ekologii, se zde používá speciální chladicí systém, který umožňuje udržet teplotu na -1 °C po celý rok. Tento systém neustále přivádí studený vzduch a recykluje teplo, což snižuje energetickou spotřebu. Navíc se vodu z chladicího systému recykluje a používá pro zavlažování rostlin.

Ski Dubai je skvělé místo pro rodiny s dětmi, sportovce a milovníky zimních aktivit. Přijďte si zalyžovat nebo se projet na snowboardu a užijte si zimní zábavu v prostředí, kde byste to nečekali – ve Spojených arabských emirátech.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Ski Dubai


1. Jak se dostanu do Ski Dubai v Spojených arabských emirátech?
-Odpověď: Ski Dubai se nachází v obchodním centru Mall of the Emirates v Dubaji. Nejlepší cesta je využít taxi nebo metra a vystoupit na stanici Mall of the Emirates.

2. Kolik stojí vstupenka do Ski Dubai?
-Odpověď: Ceny vstupenek se liší v závislosti na věku a délce pobytu. Typicky se pohybují mezi 210-350 AED pro dospělého a 185-295 AED pro dítě. Doporučuje se zjistit aktuální ceny na oficiálních webových stránkách.

3. Co je zahrnuto v ceně vstupenky do Ski Dubai?
-Odpověď: Vstupenka zahrnuje výpůjčku lyží nebo snowboardu, bundu, kalhoty, helmu a rukavice. Vstupenka také zahrnuje neomezený přístup na sjezdovky a sedačkovou lanovku.

4. Mám možnost si půjčit vybavení pro lyžování nebo snowboarding, pokud ho nemám?
-Odpověď: Ano, ve Ski Dubai si můžete půjčit veškeré potřebné vybavení pro lyžování a snowboarding.

5. Mám povinnost nosit vlastní teplé oblečení?
-Odpověď: Ski Dubai poskytuje návštěvníkům bundy, kalhoty, rukavice a helmy, takže není nutné si nosit vlastní teplé oblečení.

6. Existují omezení věku pro vstup na sjezdovky?
-Odpověď: Ne, sjezdovky jsou otevřeny pro všechny věkové skupiny. Dětem pod 3 let je povolen vstup pouze v doprovodu osoby starší 21 let.

7. Můžu jako začátečník vyzkoušet lyžování nebo snowboarding v Ski Dubai?
-Odpověď: Ano, Ski Dubai nabízí lyžařské a snowboardové lekce pro začátečníky všech věkových skupin. Můžete si rezervovat lekce předem.

8. Můžu si s sebou vzít vlastní vybavení pro lyžování nebo snowboarding?
-Odpověď: Ano, máte možnost si vzít vlastní vybavení pro lyžování nebo snowboarding, ale musíte ho projít bezpečnostní kontrolou.

9. Kolik zde najdu sjezdových tratí a jaké jsou jejich obtížnosti?
-Odpověď: Ski Dubai má 5 sjezdových tratí různých obtížností, od začátečnických až po pokročilé. Existuje také snow park s různými atrakcemi.

10. Jak dlouho mohu zůstat na sjezdovkách?
-Odpověď: Délka pobytu na sjezdovkách je neomezená, takže můžete zůstat a lyžovat nebo snowboardovat tak dlouho, jak si přejete.


Ubytování Spojené arabské emiráty Ski Dubai


Spojené arabské emiráty jsou známé svými luxusními a exkluzivními resorty a hotely. Mezi nimi je jedním z nejzajímavějších a neobvyklých míst ubytování Ski Dubai, které se nachází v překrásném městě Dubaj.

Ski Dubai je složeno z obrovské umělé hory, která je zcela pokrytá sněhem, a nabízí širokou škálu zimních sportů a aktivit. Toto jedinečné ubytování přináší návštěvníkům vrcholné zážitky i v zemi, kde je suché a horké počasí téměř po celý rok.

Ski Dubai nabízí všem, od začátečníků po zkušené lyžaře, možnost sjet svahy na lyžích nebo snowboardu. K dispozici je škola lyžování, která pomáhá návštěvníkům seznámit se s těmito sporty a zdokonalit své dovednosti. Kromě klasických sjezdových tratí je zde také snowpark, který je domovem pro adrenalinové snowboardingové překážky, jumps a tricks.

Pro ty, kteří nemají rádi lyžování, je k dispozici i jiné zábavné vyžití. Můžete vyzkoušet ledovou dráhu na bobech, provést si romantickou jízdu na sani nebo prostě jen procházet se v okolí a užívat si tu atmosféru.

Dále je zde dokonce i moiťski bar, kde si můžete odpočinout a ochutnat tradiční arabské a mezinárodní pochoutky. Po celodenním lyžování nebo sněhových aktivitách si zde můžete odpočinout, relaxovat a nasát atmosféru Skandinávie, i když jste stále v samotném centru Dubaje.

Je také třeba zmínit, že kromě vynikajících zimních aktivit, Ski Dubai nabízí také komfortní ubytování. Zdejší hotelové pokoje jsou vybavené veškerým moderním zařízením, které potřebujete, a navíc nabízí nádherný výhled na okolní horu pokrytou sněhem.

Ski Dubai je opravdu jedinečné místo ubytování, které přináší špičkové zimní zážitky uprostřed pouště. Je to ideální destinace jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny přátel nebo páry, kteří chtějí zažít něco opravdu netradičního.

Pokud hledáte únik od horkého počasí a chcete si užít nějaké zimní radovánky, pak je Ski Dubai to pravé místo pro vás. Existuje jen málo míst, kde můžete zažít takovou kombinaci luxusu a zimních aktivit, jakou nabízí toto unikátní místo.


Letenka Spojené arabské emiráty Ski Dubai


Spojené arabské emiráty jsou země, kde se nedávno staly velké zázraky v oblasti turistického průmyslu. Mezi nejzajímavější turistické atrakce patří Ski Dubai, sněžný park s vlastním lyžařským areálem.

Ski Dubai se nachází v obchodním centru Mall of the Emirates, což vás překvapí. Na konci centra se nachází velká hala, která je celá pokrytá sněhem. Tento park disponuje celkovou plochou 22 tisíc čtverečních metrů a má kapacitu až 1 500 návštěvníků za hodinu.

Park nabízí několik druhů aktivit a zábavy. Můžete si půjčit nebo koupit všechno potřebné vybavení nebo si pronajmout instruktora. Pokud už máte své vlastní vybavení, tak vás stojí zhruba 1 500 korun za 2-3 hodiny lyžování. Lyžovat můžete na 5 různých sjezdovkách, které jsou o různých obtížnostech. Pro pokročilé lyžaře je připravena nejdelší trať, která měří 400 metrů.

Pro ty, kteří nechtějí lyžovat, je zde kavárna, která nabízí vynikající jídlo a pití s výhledem na sjezdovku. Existuje také možnost sledovat lyžaře dalekohledem a divit se nad tím, jak se zvládají proletět různými překážkami.

Ski Dubai je otevřen celoročně a stojí za návštěvu během každé sezóny. Vstupenky jsou k dostání přímo na místě, ale je dobré mít je zakoupené předem, abyste zajistili své místo. Je však nutné si také uvědomit, že ceny jsou poměrně vysoké, takže se připravte na vysokou účtu. Přestože nejsou tyto ceny určeny pro každý rozpočet, lyžování v největším sněžném parku na světě je jedinečnou zkušeností, kterou byste neměli vynechat při návštěvě Spojených arabských emirátů.

Pokud tedy hledáte zábavu a dobrodružství v místě, kde byste je nečekali, Ski Dubai je pro vás tou pravou destinací. Zajímavé a neobvyklé zážitky jsou zaručeny.


Dovolená Spojené arabské emiráty Ski Dubai


Spojené arabské emiráty jsou místem, které vás překvapí svou rozmanitostí zážitků. A jedním z nejoriginálnějších zážitků, které si můžete užít, je návštěva Ski Dubai.

Ski Dubai je unikátní zimní sportovní areál, který se nachází uvnitř obchodního a zábavního centra Mall of the Emirates v Dubaji. Tento areál je vlastně obří mrazírna, která je schopna udržovat teplotu pod nulou a nabízí tak lyžařské a snowboardové zážitky, i když venku je naopak horko.

Areál Ski Dubai se rozprostírá na ploše 22 500 metrů čtverečních a nabízí několik různých druhů sjezdovek pro různé úrovně zdatnosti návštěvníků. Pokud se s lyžováním teprve seznamujete, můžete si vyzkoušet nejlehčí sjezdovku, která je vhodná pro začátečníky. Pro zkušenější lyžaře je připravena sjezdovka střední úrovně obtížnosti, a ti nejzkušenější si mohou užít nejnáročnější sjezdovku s červenou obtížností.

Kromě sjezdovek nabízí Ski Dubai také snowpark, který je plný překážek pro snowboardisty a freestylové lyžaře. V areálu je rovněž možné si zahrát lední hokej na plnohodnotném ledovém hřišti.

Navíc, pokud si nechcete zabalit všechno vybavení do zavazadel, nemusíte se obávat - Ski Dubai nabízí kompletní výbavu od lyží, přes boty, až po bundy a kalhoty na lyžování, které si můžete zapůjčit.

Pronájem výbavy není ovšem zahrnutý v ceně vstupenky, která se pohybuje kolem 250 až 300 AED (asi 1 500 až 1 800 Kč) za dospělého člověka na 2 hodiny. Pokud si chcete užít celé odpoledne, můžete zakoupit vstupenku na celý den, která se pohybuje okolo 400 AED (asi 2 400 Kč).

Ski Dubai se stává stále více populárním cílem turistů a není tedy divu, že v období Vánoc a Nového roku bývá velmi rušno. Pokud si tedy chcete užít tento unikátní zážitek, doporučujeme si vstupenky zakoupit předem online.

Ski Dubai je výjimečným zážitkem, který vám umožní lyžovat nebo snowboardovat uprostřed pouště. Díky svému umístění uvnitř nákupního centra Mall of the Emirates si v něm můžete užít lyžařský zážitek i v případě, že zrovna nezrovna padají tradiční zimní srážky. Pokud se vydáte do Dubaje, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte si Ski Dubai.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách