Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Seychely Anse Intendance

Dovolená Seychely Anse Intendance


Dovolená na Seychelách je sen mnoha lidí - písečné pláže s tyrkysovou vodou, bohatá podmořská fauna, kokosové palmy a exotické rostliny všude kolem. Jednou z nejkrásnějších pláží, které Seychely nabízejí, je Anse Intendance.

Anse Intendance se nachází na jižním pobřeží Mahé, největšího ostrova Seychel. Pláž je dlouhá asi 1,5 km a je obklopena bujnou zelení, která z ní činí velmi malebné místo. Zdejší voda je průzračná a vhodná jak pro plavání, tak i šnorchlování. Návštěvníci Anse Intendance si mohou pronajmout lehátka a slunečníky, nebo si zahrát volejbal nebo badminton.

Anse Intendance chlubí také luxusními letovisky na pláži. Některá z nich nabízejí nejenom krásné pokoje s výhledem na moře, ale také soukromý bazén, restaurace s gastronomickými zážitky nebo dokonce i golfový hřiště.

V okolí pláže Anse Intendance naleznete také několik atrakcí. Pokud jste nadšenci do přírody, můžete si vzít boty na procházku v přírodní rezervaci Domaine de Val des Près, kde můžete pozorovat mnoho druhů exotických rostlin a živočichů. V blízkosti se také nachází kopec Trois Frères, což je nejvyšší bod ostrova Mahé. Z tohoto místa se naskýtá nádherný výhled na celý ostrov.

Pokud se vrátíte na pláž Anse Intendance, můžete zde ochutnat místní speciality v některé z restaurací nebo stánků s občerstvením. Mezi nejvyhledávanější pokrmy patří ryby, krevety, ale také kokosové ořechy, které zde můžete ochutnat čerstvě rozkrojené.

Celkově lze říci, že Anse Intendance je dokonalým cílem pro ty, kteří hledají klid a pohodu na překrásné pláži. Přátelská atmosféra, nádherné prostředí a možnost objevovat přírodní krásy Seychel budou jistě nezapomenutelnými zážitky na celý život.


Počasí Seychely Anse Intendance


Seychelské ostrovy jsou známé svými bílými plážemi, tyrkysovou vodou a exotickou faunou a flórou. Mezi nejkrásnější pláže na Seychelách patří Anse Intendance, která se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mahé.

Toto místo je obzvlášť populární mezi surfaři díky silným vlnám, které přicházejí z otevřeného oceánu. Pláž se ale také hodí k odpočinku a relaxaci, díky čemuž ji ocení i ti, kteří nevyhledávají adrenalinové zážitky.

Počasí na Seychelách je podobné po celý rok díky poloze ostrovů v tropické oblasti. V Anse Intendance panuje celoročně teplé a vlhké klima s teplotami mezi 24 a 30 stupni Celsia. Nejteplejší měsíce jsou na Seychelách od března do května, kdy teploty mohou dosáhnout až 34 stupňů Celsia. Průměrná roční srážková hodnota se pohybuje okolo 2100 mm, největší srážky padají během období od listopadu do února.

Hlavní sezónou na Seychelách je období od května do září, kdy jsou teploty příjemné a srážky nižší než v dalších měsících. Vzhledem k tomu, že Anse Intendance je oblíbenou turistickou destinací, tato pláž bývá v období hlavní sezóny velmi zaneprázdněná.

Většina návštěvníků Seychel přijíždí v období evropské zimy, tedy od listopadu do dubna. V této době je na Seychelách horko a vlhko, ale jinak jsou podmínky pro turisty velmi příjemné. Pokud plánujete návštěvu Anse Intendance v této době, měli byste si rezervovat ubytování a letenky s dostatečným předstihem, jelikož bývá v této době velký zájem.

Celkově je Anse Intendance skvělým místem pro dovolenou na Seychelách díky krásné pláži a vhodnému počasí. Bez ohledu na to, kdy se na tuto pláž vydáte, určitě si ji užijete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Anse Intendance


1. Jak se dostat na pláž Anse Intendance?

Nejlepší způsob, jak se dostat na pláž Anse Intendance, je pronajmout si auto nebo taxi. Je možné také využít autobusovou dopravu, ale je důležité zkontrolovat časy odjezdů a příjezdů.

2. Jaké aktivity jsou k dispozici na pláži Anse Intendance?

Na pláži Anse Intendance si můžete vychutnat slunění a koupání v krásném azurovém vodě Indického oceánu. Je vhodná také pro surfování, ale musíte být obezřetní, protože voda může být trochu drsná. Dále je možné si zapůjčit šnorchlovací nebo potápěčské vybavení a objevovat korálové útesy.

3. Má pláž Anse Intendance vybavení pro veřejnost?

Pláž Anse Intendance je převážně divoká a nedotčená, takže na ní nenajdete veřejné toalety nebo sprchy, či občerstvení. Doporučuje se proto vzít si vlastní vybavení a jídlo/pití.

4. Jaká je nejlepší doba navštívit pláž Anse Intendance?

Nejlepší doba na návštěvu pláže Anse Intendance je v období od května do října, kdy je suché období a teploty jsou příjemné. Vlhčí období od listopadu do dubna může znamenat více srážek a vyšší teploty.

5. Je vhodná pláž Anse Intendance pro rodiny s dětmi?

Pláž Anse Intendance není nejvhodnější pro rodiny s malými dětmi, protože voda může být drsnější a útesy nebezpečné. Doporučuje se vyhledat méně rušené a bezpečnější pláže na Seychelách.

6. Existují v okolí pláže Anse Intendance ubytovací zařízení?

Ano, v blízkosti pláže Anse Intendance se nachází několik luxusních hotelů a resortů, které nabízejí ubytování. Doporučuje se včas rezervovat, protože tyto ubytovací možnosti jsou velmi požadované.

7. Má pláž Anse Intendance přístup k veřejné dopravě?

Ano, pláž Anse Intendance je přístupná pomocí veřejné dopravy. Můžete si vzít autobus ze Victorie nebo z jiných částí ostrova Mahé. Je důležité si zjistit aktuální jízdní řády.


Letenka Seychely Anse Intendance


Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou v tropickém ráji, pak je možná destinace Seychely právě pro vás. Tento souostroví nacházející se v Indickém oceánu je synonymem exotiky a překrásné přírody. Jednou z nejvíce ohromujících pláží na Seychelách je Anse Intendance.

Letenka na Seychely je prvním krokem, který vás vezme do tohoto ráje na Zemi. Poté, co přistáváte na mezinárodním letišti na ostrově Mahé, budete mít několik možností dostat se na pláž Anse Intendance. Můžete si pronajmout auto, vzít taxi nebo využít veřejnou dopravu. Cesta z letiště trvá přibližně 30 minut.

Po příjezdu na pláž Anse Intendance budete doslova ohromeni její krásou. Bílý písek, tyrkysové moře a kokosové palmy tvoří idylickou krajinu, kterou si budete připadat jako ve snu. Pláž je poměrně dlouhá a široká, takže vždy najdete mnoho místa pro relaxaci a opalování.

Anse Intendance je ideální pro milovníky vodních sportů. Mohli byste si zde vyzkoušet surfování, jízdu na kajaku nebo šnorchlování. Mořský život v těchto vodách je bohatý a rozmanitý, takže můžete očekávat, že narazíte na mnoho barevných ryb a podmořskou flóru. Vzdálenost od břehu k útesu je poměrně krátká, takže můžete snadno plavat a objevovat podvodní svět.

Pokud si chcete odpočinout od vodních aktivit, můžete se projít po pláži a obdivovat krásu okolní přírody. Anse Intendance je také známá svou divokou a nedotčenou přírodou. Můžete si všimnout zdejších endemických rostlin a živočichů, které jsou chráněny až do dnešních dnů.

Na Anse Intendance nenajdete centrum s obchody nebo restauracemi, takže si připravte vlastní občerstvení a občas na pláži. Můžete si zde vychutnat piknik na pláži, ať už s rodinou nebo s partnerem, a vychutnat si pohodovou atmosféru tohoto místa.

Anse Intendance je také ideální místo pro romantické západy slunce. Nepopsatelné barvy oblohy, kdy slunce klesá nad obzorem, vytvářejí scénický výhled, který si zamilujete a jen těžko zapomenete.

Celkově lze říci, že návštěva Seychel a zejména pláže Anse Intendance je jedinečným zážitkem, který si zasloužíte zažít. Pokud hledáte útěk od každodenního ruchu a chcete prozkoumat nádhernou přírodu a pláže, letenka na Seychely Anse Intendance je pro vás tou správnou volbou. Takže vezměte si plavky, opalovací krém a vydávejte se na cestu k tomuto tropickému ráji.


Ubytování Seychely Anse Intendance


Seychely jsou bezesporu jedním z nejkrásnějších míst na světě. Tato tichomořská ostrovní země nabízí překrásné pláže, turistům luxusní ubytování, gastronomické zážitky a mnoho dalšího. Jedním z nejoblíbenějších ubytovacích zařízení na Seychelách je krásný hotel na pláži Anse Intendance.

Anse Intendance se nachází na jihu ostrova Mahé. Jedná se o téměř kilometr dlouhou pláž s bílým pískem a azurově modrou vodou Indického oceánu. Pláž je ukryta v nádherném zeleném podhůří na pozadí. Je ideálním místem pro relaxaci a koupání, stejně jako pro líné opalování.

Hotel na pláži Anse Intendance je součástí největšího a nejstaršího hotelového řetězce na Seychelách – Constance Hotels and Resorts. Nachází se přímo na břehu moře a hosté se mohou těšit na nádherné výhledy na oceán a úchvatné západy slunce.

Jedním z nejvýznamnějších důvodů, proč si hosté vybírají hotel na pláži Anse Intendance je pro jeho velké a luxusní pokoje. Každý pokoj má soukromý vnitřní dvorek, koupelnu, klimatizaci, Wi-Fi připojení a mnoho dalších pohodlností. Pokoje jsou velmi vkusně zařízené s použitím přírodních materiálů a pastelových barev.

Dalším z klíčových faktorů, které hosté milují na Seychelách Anse Intendance, je jejich kuchyně. Hotelový výběr restaurací nabízí nádherné gastronomické zážitky, včetně přímo u oceánu položené restaurace, ve které si můžete pochutnat na nejvyšší kvalitě místního rybolovu.

Kromě toho, hotel na pláži Anse Intendance nabízí řadu aktivit pro své hosty. Můžete si zahrát golf na blízkém hřišti, jít si užívat masáže nebo relaxovat v jacuzzi. Pokud chcete být více aktivní, můžete se vydat na spoustu turistických výletů po celém Seychelách, jako například potápění, seznamování se s místní přírodou nebo jízdou na kole.

Zkrátka, hotel na pláži Anse Intendance na Seychelách je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít relaxaci a luxus svého pobytu na této nádherné tropické destinaci. Pokud si chcete zarezervovat svůj pobyt v tomto hotelu, doporučuje se provést rezervaci s dostatečným předstihem, jelikož jde o velmi oblíbené a vyhledávané ubytování.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách