Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Kostarika Playa Carrillo

Ubytování Kostarika Playa Carrillo


Kostarika je známá svými nádhernými přírodními scenériemi, exotickou faunou a flórou a také úžasnými plážemi. Jednou z nejkrásnějších pláží v této středoamerické zemi je Playa Carrillo.

Playa Carrillo se nachází na severozápadním pobřeží Kostariky, nedaleko popularitnějšího turistického místa, města Samara. Má status národního přírodního rezervátu, což zaručuje jeho nedotčenou krásu a čistotu. Pláž Carrillo je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci, ať už jste milovníkem surfování, jízdy na paddleboardu nebo prostého ležení na pláži a opalování.

Jedním z hlavních důvodů, proč je Playa Carrillo tak oblíbenou destinací, je její nádherné prostředí. Pláž je lemována palmovými stromy a bílým pískem, který tvoří kontrast k azurovému moři. Voda je zde klidná a teplá, ideální pro koupání a relaxaci. Okolní landscaping je doplněn přírodními potůčky a zelenými kopci, které dodávají pláži Carrillo pocit soukromí a izolace.

Další předností pobytu v Playa Carrillo je jeho klid a přátelská atmosféra. Pláž není přeplněná turisty, což zaručuje, že si plně užijete svou dovolenou. Kromě toho, že si můžete užít klidné dny na pláži, je zde také několik aktivit, kterými si můžete zabavit, jako je šnorchlování, potápění, rybaření a pozorování želv, které se v oblasti Playa Carrillo přistávají snášet vejce. Pokud se rádi vydáte na dobrodružství, můžete se vydat na výlet do nedalekého národního parku Barra Honda, ve kterém se nacházejí jeskyně a unikátní geologické útvary.

V Playa Carrillo rovněž najdete skvělé možnosti ubytování. Od luxusních hotelů až po útulné bungalovy ve stylu plážového domu, máte na výběr z celé škály možností. Mnoho z nich vám nabídne úžasný výhled na pláž a moře, ať už z terasy nebo z vašeho pokoje. Různé ubytovací zařízení také nabízí různé služby, jako jsou bazény, restaurace a wellness centra, abyste se cítili co nejpohodlněji. Pokud hledáte autentický zážitek, doporučuje se pronajmout si bungalov nebo chatu přímo na pláži, kde si můžete užít nádherné východy a západy slunce a poslouchat zvuk oceánu přímo z vašeho přístřešku.

Pokud plánujete dovolenou v Kostarice a chcete zažít jedinečný a relaxační zážitek, pak je Playa Carrillo ideální volbou pro váš pobyt. Krásné prostředí, klid a možnosti ubytování a aktivit vám umožní opravdově si užít svou dovolenou. Ať už se rozhodnete relaxovat na pláži, objevovat přírodu nebo se vydat na dobrodružství, Playa Carrillo vám poskytne vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Carrillo


Dotaz: Jak se dostat z letiště v San José na Playu Carrillo?
Odpověď: Nejlepší způsob je buď najmout si auto nebo využít taxi služby, které jsou k dispozici na letišti.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže v okolí Playa Carrillo?
Odpověď: Pláže jako Playa Samara, Playa Buena Vista, Playa Camaronal a Playa Guiones jsou v okolí Playa Carrillo vyhlášené pro své bílé písky a průzračnou vodu.

Dotaz: Jaké aktivity jsou dostupné na Playa Carrillo?
Odpověď: Na Playa Carrillo jsou k dispozici různé aktivity jako potápění, šnorchlování, rybaření, plavání, kajakářství, surfování, turistika a pozorování delfínů a krokodýlů.

Dotaz: Jaké je vhodné období k návštěvě Playa Carrillo?
Odpověď: Nejlepší období pro návštěvu Playa Carrillo je od prosince do dubna, kdy jsou teploty nejvyšší a srážky nejnižší.

Dotaz: Kde je nejlepší ubytování v Playa Carrillo?
Odpověď: K dispozici je mnoho luxusních hotelů a resortů, které nabízejí výhled na moře a pláže, jako například Hotel Guanamar, Hotel Sol Samara a Hotel Punta Islita. Také jsou k dispozici menší privátní apartmány a chaty.


Počasí Kostarika Playa Carrillo


Kostarika, jakožto jedna z nejkrásnějších dest


Dovolená Kostarika Playa Carrillo


Playa Carrillo je krásná pláž nacházející se na jihozápadním pobřeží Kostariky. Tato malá vesnice a přilehlá pláž jsou skrytým pokladem mezi turisty, což z ní dělá ideální destinaci pro ty, kteří hledají klidnou a nekomerční dovolenou.

Playa Carrillo se nachází jen pár kilometrů od populárnějšího letoviska Samara, ale přesto zůstává nedotčená masovým turismem. Díky tomu si turisté mohou užít klidné a nerušené plážování.

Samotná pláž Playa Carrillo se pyšní bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Je řazena mezi nejkrásnější pláže na Kostarice. Její dlouhá plážová linie nabízí dostatek prostoru pro odpočinek a neomezené možnosti pro vodní aktivity.

Playa Carrillo je také ideálním místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Je zde bohatý mořský život a úchvatný podvodní svět, který je jednoduše přístupný. Můžete objevovat korálové útesy a pozorovat různé druhy ryb, mořských želv a dokonce i rejnoků.

Kromě pláže je v Playa Carrillo také několik přírodních rezervací a parků, které stojí za návštěvu. Můžete se vydat na procházku v národním parku Bosque de Samara, který nabízí mnoholesklé ekosystémy a jedinečnou biodiverzitu. Další populární atrakce je rezervace Nosara, kde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků a dalších zvířat.

V samotné vesnici Playa Carrillo najdete typickou atmosféru klasické kostarické vesnice. Zdejší obyvatelé jsou vstřícní a přátelští, což přidává k celkové autentičnosti místa. Existuje několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat tradiční kostarickou kuchyni a osvěžující koktejly.

Ačkoli Playa Carrillo nemá tak rozvinutou infrastrukturu jako některá jiná letoviska, poskytuje několik možností ubytování pro turisty. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely, villa nebo příjemnými apartmány.

Celkově lze říci, že Playa Carrillo je skrytým pokladem Kostariky. Nabízí krásné pláže, klidný a relaxační prostředí a autentickou atmosféru. Pokud hledáte místo na dovolenou, které není přeplněné turisty a kde si můžete skutečně odpočinout, Playa Carrillo je pro vás ideální volbou.


Letenka Kostarika Playa Carrillo


Playa Carrillo je nádherná pláž nacházející se na západním pobřeží Kostariky. Tato skrytá a nedotčená destinace je skvělou volbou pro ty, kteří si přejí uniknout z přeplněných turistických oblastí a zažít skutečný klid a relaxaci.

Pro dosažení Playa Carrillo je nejlepší zvolit letenku do města Nicoya, které je nejbližším větším městem. Z města Nicoya pak pokračujte přibližně 10 kilometrů na jih, kde se nachází tato malebná pláž. Letenky do Nicoyi můžete rezervovat prostřednictvím různých leteckých společností, které nabízejí lety do Kostariky.

Po příletu do Nicoyi se můžete rozhodnout, zda využijete veřejnou dopravu, pronajmete si auto nebo využijete služby místních taxislužeb. Veřejná doprava je cenově dostupnou možností, ale pokud se chcete pohodlně dostat do Playa Carrillo a vychutnat si tam pobyt bez omezení, pronájem automobilu je skvělou volbou.

Po příjezdu na pláž Carrillo si okamžitě všimnete její neporušené krásy. Bílý písek, průzračná voda a nepřeplněné prostředí vytvářejí idylickou atmosféru. Pláž Carrillo je také známá svými kokosovými palmami a úchvatným výhledem na oceán. Můžete si zde vyzkoušet surfování na vlnách, potápění či šnorchlování, nebo se prostě jen opalovat na pláži a relaxovat.

Mezi dalšími atrakcemi poblíž Playa Carrillo je národní park Las Baulas, který je domovem obřích želv. Tento park nabízí návštěvníkům možnost sledovat želvy ve volné přírodě, když se vyhrabávají z písku a snášejí svá vejce. Je to skutečně jedinečný zážitek, který stojí za to zažít.

Díky své izolaci od turistických center je Playa Carrillo ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a přívětiví, což přispívá ke skutečnému pocitu pohostinnosti a autenticity. Mnoho turistů si na této pláži pronajímá dovolenkové domy nebo apartmány, kde si mohou užít soukromí a klid.

Jestliže hledáte něco jiného než rušné letovisko, Playa Carrillo je ideální volbou. Tato skrytá a nedotčená pláž nabízí příležitost odpočinout si, zažít klid a krásu přírody a prozkoumat nedotčené prostředí Kostariky. Při plánování vaší další dovolené zároveň spojte krásu pláže Carrillo s bohatou přírodou a kulturou Kostariky.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách