Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Kolumbie Islas del Rosario

Dovolená Kolumbie Islas del Rosario


Kolumbie je země, která nabízí návštěvníkům mnoho překrásných míst k návštěvě. Jedním z nejkrásnějších míst, které má Kolumbie k dispozici, jsou Islas del Rosario. Jsou to ostrovy ležící v Karibském moři a tvoří součást národního parku.

Islas del Rosario sestávají z 27 korálových ostrovů a jsou domovem mnoha druhů tropických ryb, korálů a dalších mořských živočichů. Tuto nedotčenou a křišťálově čistou vodu můžete prozkoumat potápěním nebo šnorchlováním. Během cesty můžete vidět i velryby, delfíny a jiná mořská zvířata.

Většina z ostrovů v Islas del Rosario je nedotčených a stále poskytuje krásné přírodní scenérie, která vám vezme dech. Když přijdete na jeden z ostrovů, můžete si užít plážové aktivity jako jsou vodní sporty, slunění a odpočívání na pláži. Na některých ostrovech jsou také malé obchůdky, kde si můžete koupit suvenýry nebo si dopřát chutné místní jídlo.

Kolem ostrovů existuje mnoho organizovaných turistických akcí, které vám umožní prozkoumat všechny krásné přírodní scenérie. Tyto akce zahrnují vodní lyžování, potápění, boaty, šnorchlování a mnoho dalších. Nabízejí také jednodenní a vícedenní výlety, které vám umožní prozkoumat krásy této oblasti a uniknout od lidnatého města.

Děti se mohou také užít vodní sporty nebo hry na pláži. Tato destinace poskytuje všem návštěvníkům zábavu pro celou rodinu.

Celý národní park Islas del Rosario se nachází jen asi 100 kilometrů od města Cartagena, což je hlavní turistické město v Kolumbii. To znamená, že při návštěvě této oblasti se dostanete také do tohoto autentického kolumbijského města a jeho historického centra. Kromě toho, v Kolumbii existuje mnoho dalších krásných míst, která si zaslouží návštěvu. Proto je Islas del Rosario ideální destinací pro ty, kteří hledají dovolenou plnou přírodních scenérií a zároveň pro ty, kteří chtějí nahlédnout do skutečného kolumbijského života.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kolumbie Islas del Rosario


Q: Jak se dostat na Islas del Rosario v Kolumbii?
A: Existují dvě možnosti jak se na Islas del Rosario dostat - buď lodí od přístavu v Cartageně, nebo letecky z Bogoty nebo Medellinu na letiště v Cartageně a odtud lodí.

Q: Co navštívit na Islas del Rosario?
A: Na ostrovech je mnoho aktivit, jako jsou potápěčské výlety ke koralovým útesům, relaxace na pláži, návštěvy muzea a turistických osad.

Q: Jaká je nejlepší doba k návštěvě Islas del Rosario?
A: Nejlepší doba na návštěvu Islas del Rosario je od ledna do března, kdy jsou nejlepší podmínky pro potápění a viditelnost vody.

Q: Jaký je průměrný rozpočet pro cestu na Islas del Rosario?
A: Průměrný rozpočet na cestu na Islas del Rosario se může lišit v závislosti na cestovním stylu, ale zahrnuje ubytování, potraviny, aktivity a cestování. Pro třídenní výlet se očekává průměrný rozpočet od $200 do $500 USD.

Q: Potřebuji vízum k návštěvě Islas del Rosario?
A: Pokud jste občanem USA, Kanady, Velké Británie či EU, nebudete potřebovat vízum k 90dennímu pobytu v Kolumbii.

Q: Jsou Islas del Rosario bezpečné pro turisty?
A: Islas del Rosario je bezpečné místo pro turisty, ale jako v každé turistické destinaci je důležité být obezřetný a věnovat pozornost svému okolí.

Q: Jaké jsou nejlepší pláže na Islas del Rosario?
A: Mezi nejlepší pláže na Islas del Rosario patří Playa Blanca, Playa Linda a Playa Coralina.

Q: Jaká je místní měna na Islas del Rosario?
A: Místní měnou na Islas del Rosario je kolumbijské peso.

Q: Co jíst na Islas del Rosario?
A: Na Islas del Rosario najdete širokou škálu místních plodů moře, jako jsou různé druhy ryb, krevety a mušle. Kromě toho jsou k dispozici i tradiční kolumbijské pokrmy jako jsou arepas a bandejas.

Q: Kde se ubytovat na Islas del Rosario?
A: Na Islas del Rosario jsou k dispozici různé typy ubytování - od luxusních letovisek po jednoduché bungalovy. Mezi nejoblíbenější patří Coralina Island, Isla del Pirata a San Pedro de Majagua.


Ubytování Kolumbie Islas del Rosario


Kolumbijské ostrovy Islas del Rosario jsou malebným rájem, který nabízí návštěvníkům úžasnou možnost ubytování. Tyto ostrovy jsou rozloženy přibližně 100 kilometrů jihozápadně od hlavního města Kolumbie, Bogoty, a jsou součástí Korálového pobřeží.

Islas del Rosario se skládají z 30 menších ostrovů, z nichž jsou některé obydlené a jiné tvoří nedotčenou přírodu. Tato oblast je známá svými bílými písečnými plážemi, neuvěřitelnou biodiverzitou a křišťálově čistými vodami Karibského moře. Je ideálním místem pro milovníky plážového odpočinku, potápění, šnorchlování a dalších vodních aktivit.

V oblasti Islas del Rosario existuje několik druhů ubytování, které uspokojí různé preference návštěvníků. Mezi nejoblíbenější patří luxusní hotely a resorty, které nabízejí svým hostům prvotřídní vybavení, špičkovou gastronomii a širokou škálu volnočasových aktivit. Tyto ubytovací zařízení jsou obklopena nádhernou přírodou a nabízejí nádherné výhledy na moře. Jsou ideální pro páry, rodiny i skupiny přátel, kteří si chtějí užít kvalitní dovolenou.

Pro ty, kteří preferují více autentický zážitek, jsou k dispozici levnější možnosti ubytování, jako jsou chalupy a bungalovy. Tyto typy ubytování se nacházejí přímo na pláži a poskytují jednodušší vybavení, ale stále zachovávají kouzlo ostrovního života. Mají vlastní restaurace, které nabízejí místní speciality, a jsou ideální pro ty, kteří hledají kontakt s místní kulturou a přírodou.

Islas del Rosario jsou také oblíbeným místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Podmořský svět zde nabízí jedinečnou biodiverzitu a hostí korálové útesy, tropické ryby a další mořské živočichy. Mnoho ubytovacích zařízení nabízí potápěčské kurzy a vybavení, které vám umožní prozkoumat podmořský svět.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci, je tu také možnost navštívit luxusní lázeňské resorty, které nabízejí širokou škálu wellness a spa služeb. Můžete si dopřát masáže, lázně a další léčebné procedury, které vám pomohou vyplnit energii a zklidnit mysl.

Všechny tyto možnosti ubytování v Islas del Rosario mají jedno společné - úžasnou atmosféru a krásu této oblasti. Pobyt na těchto ostrovech vám poskytne nezapomenutelný zážitek, který vám umožní odpočinout si od každodenního shonu a ponořit se do přírodního ráje. Jakýkoli typ ubytování si vyberete, budete mít příležitost prozkoumat neuvěřitelnou krásu tohoto karibského ráje a zažít nezapomenutelnou dovolenou.


Letenka Kolumbie Islas del Rosario


Islas del Rosario je malebný souostroví nacházející se v Karibiku nedaleko pobřeží Kolumbie. Tento malý ráj je jedním z nejkrásnějších míst v této jihoamerické zemi a přitahuje mnoho turistů z celého světa. Návštěva Islas del Rosario je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí užít klidné pláže, průzračné vody a fantastický podmořský svět.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat na Islas del Rosario, je leteckou cestou. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí lety z hlavního města Bogoty nebo z jiných větších kolumbijských měst do Cartageny. Let trvá zhruba hodinu, což je ideální možnost pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas cestováním po souši.

Po příletu do Cartageny, která je jedním z nejkrásnějších měst v Kolumbii, můžete pokračovat na Islas del Rosario lodí. Existuje několik plaveb, které vám umožní dostat se na ostrovy během asi hodinové jízdy. Během plavby si můžete vychutnat úchvatné výhledy na Karibik a případně se těšit na setkání s různými mořskými živočichy, jako jsou delfíni nebo pestrobarevné ryby.

Po příjezdu na Islas del Rosario se můžete těšit na nekonečné množství atrakcí. Souostroví zahrnuje sedmnáct ostrovů, z nichž každý nabízí něco jedinečného. Pláže na ostrovech jsou obklopeny korálovými útesy a průzračnou vodou, což je ideální pro potápění nebo šnorchlování. Pod hladinou vás čeká úchvatný podmořský život, jako jsou korály, pestré ryby a možná dokonce i žraloci.

Islas del Rosario je také domovem národního parku Corales del Rosario y de San Bernardo, který slouží k ochraně těchto ohrožených ekosystémů. Park nabízí návštěvníkům mnoho turistických stezek, které umožňují objevovat přírodní krásy souostroví. Můžete se projít džunglí nebo vydat se na vodní turistiku a objevovat skryté zátoky a laguny.

Další atrakcí na Islas del Rosario je Oceanario, který je domovem široké škály mořských živočichů, včetně delfínů, mořských želv, rejnoků a dalších exotických druhů. Oceanario je zároveň výzkumným a vzdělávacím centrem, které se snaží chránit místní mořský ekosystém a připodobnit většímu množství lidí význam ochrany mořského prostředí.

Islas del Rosario je opravdu kouzelným místem, které stojí za to navštívit. Letenky do Kolumbie vás zavedou na toto malebné souostroví, kde se můžete těšit na bílé pláže, průzračné vody, úchvatnou přírodu a neopakovatelný podmořský svět. Užijte si dovolenou na ostrovech Islas del Rosario a zažijte jedinečný zážitek v Karibiku.


Počasí Kolumbie Islas del Rosario


Kolumbijské Islas del Rosario - rajský ostrovní ráj s nádherným počasím

Kolumbie, neuvěřitelně pestrá země plná kulturních pokladů a přírodních krás, ukrývá tajuplný ostrovní archipelag s názvem Islas del Rosario. Tyto ostrovy se nacházejí v Karibském moři nedaleko pobřeží Kolumbie a představují skutečný ráj pro námořníky, milovníky pláže a dobrodruhy.

Jednou z věcí, které lákají turisty z celého světa, je památková rezervace a národní park Islas del Rosario. Tento úžasný kout světa zaujímá rozlohu 120 000 akrů a je domovem mnoha druhů mořského života, včetně korálů, ryb a dokonce i rejnoků. Pro ty, kteří se chtějí potápět a objevovat podmořský svět, Islas del Rosario je ideálním místem.

Ale kromě bohatého podmořského života mají Islas del Rosario také nádherné pláže a vynikající počasí. Tento region Kolumbie patří k tropickému podnebí, což znamená, že teploty jsou celoročně vyšší a sluneční paprsky zde neustále svítí. Průměrná teplota se pohybuje kolem 27 stupňů Celsia, což je pro mnoho lidí ideální počasí na koupání a opalování na pláži.

Místní obyvatelé a turisté mohou vychutnat dlouhé slunečné dny, avšak občasný tropický déšť je také součástí života na Islas del Rosario. V dešťovém období, které trvá od května do listopadu, se průměrné srážky zvyšují. Nicméně, déšť obvykle přichází ve formě krátkých bouřek a obvykle rychle uteče, čímž zanechává čistou oblohu pro turisty, kteří si chtějí užít slunečního odpoledne.

Kromě teploty a srážek je Kolumbie také známa teplými mořskými proudy, které obklopují Islas del Rosario. Moře zde dosahuje teplot od 26 do 29 stupňů Celsia, čímž vytváří ideální podmínky pro šnorchlování, potápění a další vodní aktivity. Pod vodou si můžete prohlédnout pestrý svět korálových útesů a různých druhů ryb.

Islas del Rosario je tedy skutečným rájem pro milovníky dovolené na pláži a aktivit spojených s vodou. Turisté se zde mohou potápět, plavat, šnorchlovat, slunit se nebo jednoduše relaxovat v krásném prostředí. K dispozici jsou také luxusní plážové resorts a ubytování, které nabízí pohodlí a komfort.

Výlet na Islas del Rosario je zážitkem na celý život. Krásná příroda, příjemné počasí a pestrobarevný podmořský svět se společně snoubí, aby turistům poskytly nezapomenutelný zážitek. Navštivte Kolumbii a objevte skrytý ostrovní ráj Islas del Rosario.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách