Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Island Blue Lagoon

Nejčastější dotazy a odpovědi Island Blue Lagoon


Nejčastější dotazy a odpovědi k Blue Lagoon na Islandu:

1. Jak se dostanu do Blue Lagoon?
Blue Lagoon se nachází asi 20 km od Reykjavíku a 35 km od letiště Keflavík. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je autobusem, pronájmem auta nebo taxíkem.

2. Musím rezervovat vstup do Blue Lagoon dopředu?
Ano, je vhodné si vstupenku rezervovat dopředu, protože Blue Lagoon je velmi oblíbená atrakce a mohou být omezené kapacity.

3. Jak dlouho předem je potřeba rezervovat vstup?
Ideální je rezervovat vstupenku alespoň několik týdnů dopředu, zejména pokud chcete navštívit v době, kdy je turistická sezóna.

4. Jaká je cena vstupenky do Blue Lagoon?
Cena vstupenky závisí na typu vstupu a na ročním období. Nejnovější ceny můžete najít na oficiálních webových stránkách Blue Lagoon.

5. Co je v ceně vstupenky?
V ceně vstupenky je zahrnut vstup do lázní, použití ručníku, uvítací nápoj a masku na obličej.

6. Mohu si zapůjčit ručník a další vybavení?
Ano, na Blue Lagoon si můžete půjčit ručník, župan, pantofle a další vybavení, a to za příplatek.

7. Jaká je teplota vody v Blue Lagoon?
Teplota vody v Blue Lagoon se pohybuje kolem 37-40 °C (98-104 °F).

8. Je voda v Blue Lagoon čistá?
Ano, voda v Blue Lagoon je přírodně čistá a obsahuje unikátní minerální složení, které má blahodárný účinek na kůži.

9. Mohu se vydat do Blue Lagoon, pokud nemám plavecké umění?
Ano, můžete. V Blue Lagoon je voda poměrně mělká a je zde dostatek míst, kde si můžete odpočinout nebo se ponořit do vody.

10. Lze Blue Lagoon navštívit i přes zimu?
Ano, Blue Lagoon je otevřená po celý rok, takže ji můžete navštívit i v zimě. Je však doporučeno, abyste si přinesli teplé oblečení a plavecké vybavení.


Ubytování Island Blue Lagoon


Island Blue Lagoon: Ubytování s kouzlem přírody a luxusem

Island Blue Lagoon je jedním z nejexkluzivnějších ubytovacích zařízení na Islandu. Nachází se v nádherné přírodní lokalitě, nedaleko slavné laguny Bláa Lónið, která je oblíbeným turistickým cílem pro návštěvníky z celého světa. Tato oblast je proslulá svými termálními prameny a termálními lázněmi, které nabízejí jedinečný relaxační zážitek. Island Blue Lagoon spojuje luxusní ubytování s přírodou a poskytuje hostům dovolenou plnou klidu, pohodlí a nezapomenutelných zážitků.

Ubytování v Island Blue Lagoon je rozděleno do různých kategorií, které splňují různé potřeby hostů. Od elegantních pokojů s výhledem na lagunu a blízké sopky, po prostorné apartmány s vlastním termálním bazénem nebo saunou. Každý pokoj je vkusně zařízen a nabízí veškeré moderní vybavení, jako je klimatizace, TV se satelitním příjmem, minibar a bezplatné Wi-Fi připojení. Samozřejmostí je také soukromá koupelna s pokročilými wellness zařízeními a luxusními toaletními potřebami.

Pozornost byla věnována také designu interiéru, který se inspiruje islandskou krajinou a tradicí. Místnosti jsou zařízeny s použitím přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen a bavlněné látky, které dodávají prostorům příjemnou atmosféru a vytvářejí harmonické prostředí.

Kromě skvělého ubytování Island Blue Lagoon nabízí také širokou škálu dalších služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. V rámci zařízení najdete vyhlášenou restauraci, kde si můžete vychutnat tradiční islandskou kuchyni připravenou z čerstvých a přírodních surovin. Pro relaxaci a oddych je k dispozici wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunou a lázněmi. Hosté mohou také využít služby profesionálního maséra a kosmetického salonu.

Jednou z největších předností Island Blue Lagoon je jeho poloha v blízkosti slavné laguny Bláa Lónið. Hosté mají jedinečnou příležitost vychutnat si zážitek z termálních lázní a relaxace v teplé, modré vodě obklopené nádhernou přírodou. Laguna nabízí také možnost provozování různých outdoorových aktivit, jako je plování, potápění nebo procházky po okolním horském terénu.

Island Blue Lagoon je tedy ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít kombinaci luxusu, přírody a relaxace na jednom místě. Nabízí nezapomenutelný pobyt v krásné krajině Islandu a umožňuje hostům objevit tajemství slavné laguny Bláa Lónið. Ať už jste milovníkem wellness a relaxace nebo dobrodružství v přírodě, Island Blue Lagoon vám poskytne vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou dovolenou na Islandu.


Dovolená Island Blue Lagoon


Island Blue Lagoon: Tajemství wellness na dosah ruky

Pokud jste fanouškem přírodních krás, relaxace a wellnessu, neměli byste si nechat ujít návštěvu Island Blue Lagoon na Islandu. Tato ikonická přírodní lázeň se stala oblíbenou turistickou atrakcí a poskytuje návštěvníkům nezapomenutelný zážitek spojený s léčivými účinky termální vody.

Island Blue Lagoon se nachází na poloostrově Reykjanes, jen pár desítek kilometrů od islandského hlavního města Reykjavíku. Tento přírodní geotermální bazén vznikl díky nedávnému průmyslovému projektu, který měl za cíl vytvořit umělou jezerní lagunu. Dnes je však Blue Lagoon jednou z nejznámějších turistických atrakcí v zemi.

Termální voda v Island Blue Lagoon je bohatá na minerály, především na křemičitan křemičitý, který má pozitivní vliv na pokožku. Koupání v této vodě se tvrdí, že prospívá nejen fyzickému tělu, ale také duši. Lidé s různými kožními problémy, jako je například lupénka nebo ekzém, tvrdí, že pobyt v Blue Lagoon jim přinesl výrazné zlepšení.

Kromě relaxace ve vzácně modré vodě mohou návštěvníci Island Blue Lagoon také využít další přidané hodnoty. Lázeňské centrum nabízí širokou škálu služeb a aktivit, včetně masáží, bahenních ošetření, sauny a dokonce i luxusního lázeňského hotelu. Tato kombinace přírodního prostředí a moderního komfortu zařízení dělá z Island Blue Lagoon ideální cíl pro milovníky wellness.

Navíc, okolní krajina kolem Blue Lagoon je úchvatná. Přírodní hory, studnice, sopky a jeskyně jsou všudypřítomné a odrážejí jedinečnost Islandu. Návštěvníci si mohou užít krásné výhledy a příjemné procházky po okolním prostředí, což přidává další rozměr k celkovému zážitku z dovolené.

Jistě si kladená otázka je, zda je třeba navštívit Island Blue Lagoon v jakémkoli ročním období. Odpověď je ano! V létě můžete využívat přírodní koupaliště pod otevřeným nebem, zatímco v zimě se můžete potopit do horké vody v kontrastu s okolním chladným prostředím. Návštěva Island Blue Lagoon je tak výjimečným zážitkem po celý rok.

Je však důležité mít na paměti, že popularita Island Blue Lagoon je zároveň jeho největším nedostatkem. Nasycenost návštěvníky může zapříčinit přeplnění, a proto se doporučuje předem rezervovat vstupenky a služby. Tím se zajistí, že si každý návštěvník bude moci vychutnat jedinečnou atmosféru a výhody Island Blue Lagoon plně.

Island Blue Lagoon je skutečným darovaným pokladem přírody. Tato oáza klidu a regenerace nabízí úžasný zážitek, který se zapíše do paměti na celý život. Pokud se vydáte na Island, Island Blue Lagoon by neměla chybět na vašem seznamu. Slunečné nebo zasněžené, tato přírodní lázeň vás přivítá se svými teplými a léčivými vodami ne pro nic za nic!


Počasí Island Blue Lagoon


Islandské modré laguny jsou jednou z nejúchvatnějších přírodních atrakcí, které tato krásná severská země nabízí. Blue Lagoon je nejznámější a největší termální lázeň na Islandu, která se nachází zhruba 40 km od Reykjavíku. Tato termální laguna je ideálním místem k relaxaci a zážitku z jedinečného spojení přírody a luxusu.

Blue Lagoon je vytvořena z geotermální vody, která je ohřívána podzemními sopkami. Tato voda je obklopena krásnými lávovými poli, které dávají laguně magickou a tajemnou atmosféru. Teplota vody se pohybuje kolem 37-39 °C, což poskytuje příjemné teplo a pomáhá uvolnit svaly a relaxovat tělo.

Jedním z unikátních prvků Blue Lagoon je jeho modrá barva. Barva je vytvořena díky mikroskopickým řasám, které obsahují minerály a křemík. Křemík odráží sluneční záření a vytváří modré odstíny vody. Toto ještě více přispívá k pohádkovému a pohodovému prostředí tohoto místa.

Blue Lagoon se stala velmi populární turistickou atrakcí, nejen díky svému unikátnímu vzhledu, ale také kvůli jejím příznivým účinkům na pokožku. Voda v laguně obsahuje minerály a silně hydratační látky, které mají pozitivní vliv na pokožku. Mnoho návštěvníků zde tráví hodiny, používá lázeňské přípravky a vychutnává si masáže a další wellness procedury, které jsou zde k dispozici.

Otevřeno je celoročně, a to jak pro domácí, tak pro zahraniční turisty. I v zimě, kdy jsou na Islandu velmi nízké teploty, můžete v Blue Lagoon zažít jedinečný zážitek, když se ponoříte do teplé vody a užíváte si výhled na pokryté sněhem lávové pole.

Pokud plánujete návštěvu Blue Lagoon, je vhodné si vstupenky rezervovat předem, protože místo je často vyprodané. K dispozici jsou různé typy vstupenek, které zahrnují různé balíčky s různými službami. Existují také možnosti pronájmu prostor pro soukromé oslavy nebo večerní akce.

Islandská Blue Lagoon je přírodní krásou, kterou nelze vynechat při návštěvě tohoto nádherného ostrova. Je to místo, kde si můžete užít jedinečný zážitek, relaxovat a obdivovat nádhernou přírodu. Takže pokud plánujete cestu na Island, určitě zařaďte Blue Lagoon do svého itineráře a užijte si jedno z nejúžasnějších a nezapomenutelných míst na tomto světě.


Letenka Island Blue Lagoon


Island Blue Lagoon – unikátní přírodní ráj

Islanská příroda je plná neuvěřitelných zázraků a jedním z nich je modrá laguna, známá také jako Island Blue Lagoon. Tato termální lázeň se nachází na špicích Rejkyavíku, hlavního města Islandu, a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky.

Modrá laguna se stala ikonickým symbolem Islandu a je jednou z nejvíce navštěvovaných turistických atrakcí v zemi. Tato termální lázeň je vytvořena z geotermální vody, která vytéká z podzemních pramenů a je plná minerálů prospěšných pro pokožku.

Avšak to, co činí Island Blue Lagoon tak jedinečnou, není pouze hřejivá teplota vody nebo její minerální složení. Laguna má také neuvěřitelně modrou barvu, kterou získala díky rozptylu slunečního světla. Tato kombinace modré vody a vulkanického okolí vytváří nádherný kontrast a vytváří neuvěřitelné scény, které jsou typické pro Island.

Island Blue Lagoon je nejen místem pro odpočinek a relaxaci, ale také nabízí řadu wellness procedur, které poskytují unikátní zážitek. Zde si můžete dopřát termální masáže, bahenní zábaly, saunování nebo lázeň v parních jeskyních. Pro ty, kteří hledají ještě intenzivnější zážitky, je k dispozici i odpočívadlo, které je umístěno v podzemí a poskytuje klid a relaxaci v úplném tichu.

Okolí Island Blue Lagoon stojí za to objevit. Pouhých pár kroků od lázní se nachází zvláštní suťová pole, která vytvářejí jedinečnou scenérii. Měkká modrá voda kontrastující s černými lávovými polstrováními a bohatou vegetací tvoří neopakovatelný pohled, který je tou nejlepší památkou, kterou si turisté místo mohou přinést domů.

Pro návštěvníky, kteří chtějí mít ještě více zážitků, je v blízkosti Island Blue Lagoon možnost výletů do blízkých hor nebo k přírodním zázrakům jako jsou gejzíry a vodopády. Island nabízí jedinečné přírodní scenérie, které nikde jinde na světě nenajdete.

Pokud plánujete návštěvu Islandu, nesmíte vynechat Island Blue Lagoon. Je to místo, které vás okouzlí svoji přírodní krásou a zanechá vám nevymazatelné vzpomínky. Ponořte se do termálních vod, uvolněte se a nechte se unést okouzlujícím prostředím, které nabízí jedinečný ráj Island Blue Lagoon.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách