Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Irsko Achill Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Irsko Achill Island


1. Jak se dostat na Achill Island?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Achill Island, je automobil nebo autobusem. Existují také trajekty, které vás mohou převézt na ostrov.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Achill Island?
Odpověď: Na Achill Island můžete vyzkoušet různé aktivity, jako je surfování, turistika, cyklistika, rybaření, jízda na koni nebo procházky po krásné přírodě.

3. Kde se ubytovat na Achill Island?
Odpověď: Achill Island nabízí různé možnosti ubytování, včetně hotelů, penzionů, Bed & Breakfast a kempů. Je třeba rezervovat ubytování předem, zejména v letních měsících.

4. Jaká je předpověď počasí na Achill Island?
Odpověď: Počasí na Achill Island je velmi proměnlivé. Ovlivňují ho oceánské proudy a klima je často vlhké a větrné. Doporučuje se sledovat předpovědi počasí před vaší cestou.

5. Jaké jsou hlavní turistické atrakce na Achill Island?
Odpověď: Mezi hlavní turistické atrakce na Achill Island patří Keem Bay, Achill Head, Deserted Village, Great Western Greenway (cyklostezka) a mnoho dalších. Ostrov je známý svou nádhernou krajinou a pestrými přírodními scenériemi.

6. Kde se dá dobře najíst na Achill Island?
Odpověď: Achill Island nabízí několik skvělých restaurací a hospod, které servírují tradiční irskou kuchyni, čerstvé mořské plody a místní speciality. Je možné si vychutnat typické irské jídlo, jako je Guiness Stew nebo irské rybí a chips.

7. Jaký je nejlepší čas navštívit Achill Island?
Odpověď: Achill Island můžete navštívit po celý rok. Letní měsíce (červen a srpen) jsou obvykle nejteplejší a nejrušnější. Pokud preferujete klidnější prostředí, můžete se vydat na ostrov v jarní nebo podzimní sezóně.

8. Jak dlouho bych měl zůstat na Achill Island?
Odpověď: Doporučuje se strávit na Achill Island alespoň 2-3 dny, aby bylo dostatek času na prozkoumání hlavních atrakcí a vychutnání si přírodní krásy ostrova.


Letenka Irsko Achill Island


Irsko je země plná krásných a malebných ostrovů, které lákají turisty z celého světa. Pokud máte rádi přírodu, klid a romantiku, Achill Island je pro vás tím pravým místem k návštěvě.

Achill Island se nachází v severozápadní části Irska a je největším ostrovem v zemi. Oblast je obdařena překrásnou přírodou, úchvatnými výhledy na oceán a bohatou historií. Akvamarínové vody a nedotčené pláže lákají k nechávání starostí všedního dne a přesunu do této malebné oblasti.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu Achill Island, můžete si najmout vlastní auto nebo se prozkoumávat pěšky a užívat si na plné čáře krásy ostrova. Pokud budete mít chuť na koupání, můžete se vplavit do teplých vod a relaxovat na pláži Dollar Bay. Pokud se užíráte nadlouho a hledáte něco, co vás zaujme, vydejte se po stezce Great Western Greenway, která se rozprostírá po celém ostrově.

Na ostrově najdete také mnoho historických a kulturních památek, jako je Achill Beg Island, klášter Kildamon, hrad Kildamhnait a mnoho dalších. Ostrov je plný tradičních kopcovitých domů, které vás přenesou do minulosti a uvědí vás do období starých tradic a zvyků.

Achill Island je také známým turistickým centrem a poskytuje mnoho turistických zařízení a aktivit. Pro milovníky vodních sportů je zde k dispozici široká škála aktivit, jako jsou plachtění, kajak, Rybaření a surfování. Pokud máte chuť na mírnou adrenalinovou nálož, můžete také vyzkoušet horolezectví a Výlety na kajaku.

Nakonec, nejdůležitější rozhodnutí v případě cesty na Achill Island je vybrat si správnou letenku. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí letenky do Irska, z nichž mnohé lze zakoupit za velmi přijatelné ceny. Doporučujeme porovnat ceny různých leteckých společností a nalézt pro sebe tu nejlepší.

Achill Island je malebná oblast Irska plná přírodních krás a historie. Pokud cestujete do této oblasti, nezapomeňte navštívit místní památky a užít si vodní sporty. Zendesk Guide vám pomůže s informacemi o ubytování a dalších turistických informacích, aby vám pobyt na Achill Islandu byl co nejpříjemnější.


Počasí Irsko Achill Island


Achill Island, nacházející se na západním pobřeží Irské republiky, je známá svým jedinečným a proměnlivým počasím. Tato malá ostrovní lokalita je obklopena Atlantským oceánem, což způsobuje neustálé změny v počasí.

Počasí na Achill Island je často překvapivé a nepředvídatelné. Na jednom okamžiku může být slunečno a teplé, zatímco za pár minut se může objevit silný vítr a průtrž mračen s deštěm. Je to výzva pro místní obyvatele, turisty i farmáře, kteří se musí rychle přizpůsobovat a být připraveni na všechny možné podmínky.

Obecně vzato, na Achill Island panuje vlhké a mírné klima. Vliv Atlantského oceánu způsobuje, že zdejší teploty jsou mírnější než na kontinentu. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 15-20 stupňů Celsia, zatímco v zimě klesá na 5-10 stupňů Celsia. I přes svou mírnost, počasí na Achill Island není vždy příjemné kvůli silnému větru a neustálým srážkám.

Během deštivých období na ostrově může být počasí opravdu nepříznivé. Průměrný roční úhrn srážek na Achill Island je vysoký a dosahuje až 1 500 mm. Déšť je distribuován po celý rok, takže se zdejší krajina udržuje zelená a plná květin. To dává ostrovu nádherný a malebný vzhled, ale zároveň přináší i některé obtíže, jako jsou záplavy a bahenní plochy.

Větrné podmínky jsou také výrazným rysem počasí na Achill Island. Díky otevřené poloze k Atlantskému oceánu je ostrov vystaven silným větrům, které mohou dosahovat rychlosti až 100 km/h. To přináší výzvy pro venkovní aktivity, ale také přitahuje surfaře a vodní sportovce, kteří mají rádi výzvy a adrenalin.

Navzdory proměnlivým podmínkám je Achill Island stále oblíbeným turistickým cílem pro milovníky přírody. Ostrov nabízí krásné pláže, skalnatá pobřeží, úchvatné výhledy a útulná městečka. Místní obyvatelé jsou známí pro svou pohostinnost a rádi sdílejí své znalosti a zkušenosti s počasím s návštěvníky.

Achill Island je krásným a divokým místem, které nabízí jedinečné zážitky díky svému neobyčejnému počasí. Pokud plánujete návštěvu tohoto ostrova, berte prosím v úvahu jeho proměnlivost a připravte se na všechny druhy počasí, aby vaše cesta byla bezproblémová a naplněná úžasnými zážitky.


Dovolená Irsko Achill Island


Achill Island: Skrytý poklad na irské pobřeží

Irsko, země přítomnosti dramatické přírody a bohaté kulturní historie, je známé svými úchvatnými scenériemi a přívětivými místy k relaxaci a odpočinku. Jedním z těchto skrytých pokladů je Achill Island, největší ostrov západního Irska, který leží na západním pobřeží, poblíž pobřežního města Westport.

Achill Island je přírodní ráj pro turisty hledající klid a kouzlo míst bez masové turistiky. Ostrov nabízí ohromující scenérie s hory, útesy, pláže a malebná jezera. Je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zkoumat přírodu, zúčastnit se různých outdoorových aktivit nebo se prostě jenom zrelaxovat a užívat si klid a ticho.

Pro milovníky horských túr je Achill Island domovem pro velké množství ošlehaných horských hřebenů s nádhernými výhledy. Například vrchol Cloughmore, který se vypíná nad ostrovem, nabízí skvělou příležitost pro výlety do přírody. Označovaný také jako "velký útes" je to perfektní místo pro skalní lezení a horolezectví.

Milovníci pláží nebudou zklamáni ani na Achill Islandu. Ostrov je obklopen dlouhými písčitými plážemi, které lákají k procházkám podél pobřeží nebo ke koupání v irském moři. Nejznámější pláží je Keem Bay, která je obklopena kopci a kterou můžete navštívit autem nebo pěšky.

Historicky založené vesnice na ostrově Achill jsou dalším lákadlem pro turisty. Ve vesnici Keel si můžete prohlédnout staré kamenné domy a ochutnat místní tradiční jídlo. Achill je rovněž spojen s umělci, kteří využívají ostrov jako inspiraci pro svá umělecká díla. Mnoho uměleckých galerií se nachází v různých částech ostrova a mají na výstavě umělecká díla inspirovaná celou oblastí.

Pro milovníky adrenalinových aktivit je v oblasti dostatek příležitostí. Můžete se vydat na surfování na vlnách, kajaky, rybaření nebo jízdu na kole po přírodních stezkách s úchvatnými výhledy.

Pokud si chcete dopřát nezapomenutelnou dovolenou mimo hlavu, Achill Island je rozhodně jedno z těch míst, které byste měli zařadit na seznam cestovních destinací. Nevšední scenérie a relaxační atmosféra přinášejí únik z každodenního shonu. Achill Island nabízí spojení s přírodou, zajímavou historii a bohatou kulturou, což z něj činí jedno z nejvíce přitažlivých míst na západním pobřeží Irska.


Ubytování Irsko Achill Island


Achill Island je největší a nejzápadnější ostrov v irském souostroví. Nachází se u západního pobřeží Irska, nedaleko od města Westport. Ostrov je populárním turistickým cílem, díky svému krásnému přírodnímu prostředí a množství turistických atrakcí. Pokud plánujete navštívit Achill Island, budete potřebovat ubytování. V tomto článku vám představíme několik možností.

Hotel Achill Cliff House

Jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově Achill je Achill Cliff House. Hotel se nachází na útesu s krásným výhledem na oceán a nabízí hostům jedinečný zážitek. Pokoje jsou vkusně zařízené a nabízejí vynikající výhled na okolní krajinu. Kromě ubytování si můžete užít i wellness a fitness centrum, které jsou součástí hotelu.

Horské chaty a kempování

Pro ty, kteří hledají způsob, jak strávit noc ve skutečné divočině, jsou tu horské chaty a kempování. Můžete si pronajmout chatu, kde strávíte noc v objetí přírody. K dispozici jsou i kempy, kde si můžete postavit stany a užít si krásy ostrova během noci.

Ubytování ve městě Keel

Ve městě Keel najdete mnoho ubytovacích zařízení. Od levných hostelů a penzionů až po luxusní apartmány, můžete si vybrat dle svých preferencí. V místních restauracích a kavárnách můžete ochutnat místní speciality a vychutnat si atmosféru města.

Ubytování u rodiny

Ubytování u místní rodiny může být nejen ekonomickým řešením, ale také skvělou příležitostí pro poznání kultury a tradic ostrova Achill. Mnoho místních rodin nabízí pronájem pokojů svým hostům a ochotně vám pomohou s jakýmkoliv dotazem, který máte.

Celkově lze říci, že Achill Island nabízí mnoho možností pro ubytování. K dispozici jsou luxusní hotely, útulné pensiony, kempy a horské chaty. Vyberte si podle svých preferencí a užijte si pobyt na tomto krásném irském ostrově.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách