Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Filipíny Coron Island

Počasí Filipíny Coron Island


Coron Island je jedním z mnoha krásných míst, která můžete navštívit na Filipínách. Tento ostrov, nacházející se na severu provincie Palawan, je domovem několika nejkrásnějších pláží, lagun a korálových útesů na světě. Navštívit Coron Island je nezapomenutelný zážitek, který si zamilujete.

Pokud budete cestovat na Coron Island, budete mít skvělou příležitost zažít některé z nejkrásnějších pláží na světě. Jednou z nejznámějších je bílá pláž Banol, která je známá svou bílou měkkou pískou, azurovou vodou a nádherným výhledem na okolní hory. Další místem, které musíte navštívit, je Kayangan Lake, které je známo svou křišťálově čistou vodou, která se opírá o útesy a hory. Je to ideální místo pro plavání a potápění.

Coron Island je také znám díky svým nádherným lagunám. Lagoons Twin Peaks jsou například dvě spřízněné laguny oddělené nízkým průchodem v útesech. Tam najdete křišťálově čistou vodu s jedinečným množstvím korálů a různých druhů ryb.

Podvodní svět na Coron Island je ohromující a nezapomenutelný. Můžete si pronajmout potápěčské vybavení a prozkoumat podmořské útesy, které jsou tvořeny množstvím různých korálů a ryb. Podvodní svět zde je neuvěřitelně pestrobarevný a plný nezapomenutelných zážitků.

Pokud chcete navštívit Coron Island, doporučuje se cestovat v období od listopadu do května, kdy je počasí sušší a teplejší. Během deštivých období, obvykle od června do října, může být přístup na některé pláže a útesy omezen.

Celkově Coron Island nabízí nezapomenutelné zážitky, plné krásné přírody, podmořských pokladů a bílých písků. Pokud plánujete cestu na Filipíny, Coron Island by měla být na vrcholu vašeho seznamu míst, která chcete navštívit.


Letenka Filipíny Coron Island


Coron Island je jednou z nejkrásnějších a nejpopulárnějších turistických atrakcí na Filipínách. Nachází se v provincii Palawan a je součástí oblíbené destinace Coron, která láká tisíce návštěvníků z celého světa.

Coron Island je známý svými úchvatnými přírodními scenériemi, azurovou vodou, písečnými plážemi a malebnými skalními útvary. Jeho nejznámější památkou je Třpytící jezero (Barracuda Lake), které vyniká svými křišťálově čistými vodami a skalním pozadím. Toto jezero je také oblíbené mezi potápěči díky své jedinečné fauně a flóře pod hladinou.

Dalším úžasným místem je Coron Bay, která je domovem mnoha potopených vraků z druhé světové války. Tyto vraky se staly populárními mezi potápěči, kteří sem přijíždějí objevovat jejich širokou škálu mořských živočichů a korálů. Nejznámějšími vraky jsou vraků japonské válečné lodě Okikawa Maru a Kyokuzan Maru.

Pokud máte rádi přírodu a turistiku, pak Coron Island je pro vás to pravé místo. Můžete se vydat na hike k vodopádům, které se nacházejí v blízkosti ostrova. Některé z nejznámějších vodopádů jsou Tapyas Falls a Maquinit Falls. Tyto vodopády poskytují osvěžující pobyt a zároveň vám umožní lépe se propojit s přírodou.

Coron Island je také ideální pro ty, kteří se chtějí vydat na rybaření. Moře kolem ostrova je bohaté na různé druhy ryb, jako jsou tuňáci, dorady a marlini. Můžete si pronajmout rybářskou loď a vyrazit na lov s místními průvodci, kteří vám ukáží nejlepší místa pro rybolov.

Pokud hledáte relaxaci na pláži, pak Coron Island má mnoho malebných a klidných pláží, kde se můžete vyvalit na slunci a vychutnat si klidný den u moře. Plážová destinace Banana Island je jednou z nejpopulárnějších pláží na ostrově, díky své bílé písečné pláži a jasnému moři, které nabízí skvělé šnorchlování.

Vzhledem k rostoucí popularitě Coron Island je nedílnou součástí mnoha filipínských turistických okruhů. Turisté mají možnost vyrazit na celodenní či vícedenní výlety po ostrově, během kterých se zastaví na všech nejkrásnějších a zajímavých místech. Na takovémto výletu si můžete dopřát příjemnou jízdu na lodi, skvělé potápění nebo šnorchlování a prozkoumat bohatství fauny a flóry pod mořem.

Coron Island je skutečně malebným a fascinujícím ostrovem, který nabízí mnoho atrakcí a aktivit pro každého. Pokud plánujete navštívit Filipíny, nezapomeňte zařadit Coron Island do svého itineráře. Nezapomenutelné zážitky na vás čekají na tomto malebném ostrově.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Coron Island


1. Jak se dostat na Coron Island?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Coron Island, je letecky z Manily do letiště Busuanga, odkud je třeba vydat se trajektem na Coron. Alternativou je cesta autobusem z Manily do města Coron.

2. Kdy je nejlepší doba pro návštěvu Coron Island?
- Nejlepší dobou pro návštěvu Coron Island je od prosince do dubna, kdy jsou nejlepší povětrnostní podmínky a voda je průzračná. Nicméně, květen až listopad jsou méně turisticky přeplněné a cenově dostupnější.

3. Co je nejlepší místo pro potápění na Coron Island?
- Nejlepší místa pro potápění na Coron Island jsou vraky japonských lodí z druhé světové války, jako je například vrak Kyokuzan Maru a Okikawa Maru, které leží na dně spoře obydlené části ostrova.

4. Jakou měnu používat na Coron Island?
- Měnou používanou na Coron Island je Filipínské peso (PHP).

5. Které pláže jsou nejlepší na Coron Island?
- Nejoblíbenější pláže na Coron Island jsou Twin Lagoon Beach a CYC Beach, , ale každá pláž má své kouzlo a stojí za to je vyzkoušet.

6. Jaký je průměrný rozpočet na pobyt na Coron Island?
- Průměrný rozpočet na pobyt na Coron Island je asi 1000-2000 PHP denně na dopravu, stravu a ubytování. Nicméně, za luxusnější hostely nebo hotely a výlety může být cena výrazně vyšší.

7. Jaké jsou nejlepší aktivity na Coron Island?
- Populárními aktivitami na Coron Island jsou potápění, morčátské plavání, kajakování, průzkum mangrovů, vodopádů a jeskyní a výlety na okolní ostrovy.


Dovolená Filipíny Coron Island


Filipíny, země tisíce ostrovů a nekonečně krásných pláží, jsou pro mnoho cestovatelů snem. A mezi nejpůsobivějšími a nejdůvěrnějšími ostrovy, které lze na Filipínách najít, se nachází Coron Island.

Coron Island se nachází v severní části provincie Palawan a je jedním z nejlépe skrytých tajemství Filipín. Ostrov je známý svými azurovými vodami, úchvatnými písečnými plážemi a nedotčenou přírodou.

Jednou z nejpůsobivějších atrakcí ostrova je Coron Bay, která se rozkládá kolem horizontu obklopena velkými vápencovými útesy. Když se vydáte na plavbu kolem zátoky, budete moci obdivovat skalnaté útesy a korálové útvary ve vodě. Coron Bay je také známým potápěčským rájem, protože skrývá mnoho potopených vraků z druhé světové války. Hrabeaťe stát se účastníkem potápěčského výletu a objevit tyto vraky a jejich bohatou historii.

Další imperativní zastávkou je Twin Lagoon, která je jedním z nejznámějších přírodních divů Coron Island. Twin Lagoon je dvousložkovou lagunou, která je spojena úzkým průchodem. Voda v laguně je krásně modrá a průzračná, a poskytuje návštěvníkům jedinečný pocit klidu a ticha. Je to ideální místo pro plavání, šnorchlování nebo jednoduše relaxaci na palubě lodi.

Neměli byste také vynechat návštěvu zátoky Kayangan, která je známá jako "nejčistější jezero na Filipínách". Cesta k jezeru vede úzkou stezkou až na vrchol hor, odkud se otevírá dechberoucí výhled na zátoku. Po sestupu do jezera si budete moci vychutnat jeho křišťálově čistou vodu a tělesně i duševně relaxovat.

Coron Island je také bohatým zdrojem mořských živočichů a korálových útesů. Můžete se pokochat krásou útesů při šnorchlování nebo pod vedením zkušeného potápěče pod hladinou vody. Potápění na Coron Island je jedinečný zážitek, kde se setkáte s rozmanitostí mořských živočichů, jako jsou želvy, rejnoci nebo tilapie.

Pokud se občas unavíte od dobrodružných aktivit, můžete se vždy vrátit na pláže Coron Island. White Beach, která se nachází na východní straně ostrova, je jednou z nejznámějších pláží. S bílým jemným pískem a azurovou vodou nabízí dokonalou scénu pro odpočinek a relaxaci.

Coron Island je jedním z nejdůležitějších turistických cílů na Filipínách a důvod je zřejmý. Jeho krása a přírodní divy jsou prostě ohromující. Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství, krásy a pohody, pak je Coron Island to pravé místo pro vás. Nezapomeňte si naplánovat svou cestu na Filipíny a odhalit tuto skrytou perlu.


Ubytování Filipíny Coron Island


Coron Island na Filipínách je jedno z nejkrásnějších míst na světě. Leží v severozápadní části Filipínského souostroví a je známým turistickým cílem díky svým úchvatným krajinám a zatopeným vrakům ze druhé světové války.

Pokud plánujete navštívit Coron Island, budete potřebovat ubytování. Naštěstí je zde mnoho možností ubytování pro každý rozpočet a preference.

Začněme těmi nejluxusnějšími volbami. Coron Westown Resort je 4hvězdičkový resort, který nabízí soukromý plážový přístup, bazén, tenisové kurty, restauraci a fitness centrum. Pokojové balíčky zahrnují snídani a jsou k dispozici také večeře a obědy. Další možností je El Rio y Mar Resort, který leží na krásné odlehlé pláži. Nabízí součástky, bazény, vodní sporty a wellness centrum. Pokud hledáte naprostý luxus, můžete se ubytovat v Coron Soleil Garden Resort, který nabízí naprosto stylové a moderní prostředí, bazén a spa.

Pro ty, kteří chtějí zůstat v centru města, je zde množství cenově dostupných hotelů. Mountain View Garden Inn nabízí základní pokoje s klimatizací a je velmi cenově dostupný. Hotel Coron Hilltop View Resort nabízí krásné výhledy na město a je také vybaven bazénem.

Pro ty, kteří hledají základní ubytování, je zde mnoho hostelu. Seahorse Guest House nabízí cenově dostupné ubytování, které má výhled na Coron Bay. Coron Backpacker Guesthouse je další populární volbou pro cestovatele s nízkým rozpočtem.

Všechny tyto možnosti nabízejí výhody a nevýhody, záleží jen na vašich preferencích a rozpočtu. V každém případě je Coron Island vysoce doporučeným cílem pro turisty, kteří hledají nádhernou krajinu a možnost objevovat zatopené vraky ze druhé světové války.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách