Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Egypt Taba Nuweiba

Letenka Egypt Taba Nuweiba


Egypt je jednou z nejoblíbenějších destinací mezi turisty. Není divu, nabízí nádherné pláže, bohatou historii a neuvěřitelné kulturní a archeologické památky. Mezi oblíbená místa patří i oblast Taba Nuweiba, která se nachází na Sinajském poloostrově. Pokud plánujete cestovat do této části Egypta, můžete využít letenku Egypt Taba Nuweiba.

Taba Nuweiba je především proslulá svými úchvatnými plážemi a křišťálově čistými vodami Rudého moře. Jestliže jste milovníkem potápění nebo šnorchlování, budete si zde jistě přijít na své. Moře je zde zářivě modré a skrývá pod hladinou nádherný živočich a korálové útesy. Můžete si pronajmout potápěčské vybavení nebo si dokonce zarezervovat potápěčský kurz a objevovat úžasný podvodní svět.

Kromě plážových aktivit je v oblasti Taba Nuweiba také mnoho dalších zajímavostí, které stojí za návštěvu. Například můžete navštívit historické skalní reliéfy v oblasti Petrových stop, které pocházejí z doby Byzantské říše. Další nenáročným výletem může být návštěva Farafryského kláštera, který je jedním z nejstarších klášterů na světě. Tato klášterní stavba vás okouzlí svým architektonickým stylem a klidnou atmosférou.

Pokud raději strávíte čas v přírodě, můžete se vydat na pěší túru po Sinaji. Starobylé cesty vás provedou k nádherným oázám, horským vrcholům a přírodním úkazům. Velkou atrakcí je výstup na horu Mount Sinai, která je pro křesťanskou, židovskou a muslimskou víru zvláště důležitá. Oblast nabízí také možnost jízdy na velbloudech a výletů na quad bike.

Snadným a pohodlným způsobem, jak se dostat do oblasti Taba Nuweiba, je pořízení letenky Egypt Taba Nuweiba. Letiště v Taba je dobře připojeno k hlavním městům Egypta i dalším destinacím. Někteří turisté si pronajímají auto a vydávají se na cestu přes poušť, ale pokud vám chybí čas nebo preferujete pohodlí, letenka je ideální volbou.

Další výhodou letenky Egypt Taba Nuweiba je fakt, že oblast Taba Nuweiba je stále méně přeplněná turisty než jiné oblíbené destinace v Egyptě, jako je Hurghada nebo Sharm el Sheikh. Zdejší pláže jsou často klidnější a méně komerční, což vám umožní užívat si klid a relaxaci v nádherném prostředí Rudého moře.

Závěrem, pokud hledáte zážitky spojené s nádhernými plážemi, zářivými mořemi a kulturními památkami, nemusíte hledat dál než oblast Taba Nuweiba v Egyptě. Pořídění letenky Egypt Taba Nuweiba je skvělým způsobem jak se dostat do této nádherné části země a prozkoumat vše, co nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Taba Nuweiba


1) Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Taba Nuweiba?
Nejlepší doba pro návštěvu je od října do dubna, kdy jsou teploty mírné a nejsou tak vysoké jako v létě.

2) Jaké jsou nejlepší pláže v Taba Nuweiba?
Nejlepší pláže v Taba Nuweiba jsou Ras Shitan, Ras Abu Galum a Mazar Sheikh.

3) Je Taba Nuweiba bezpečné pro turisty?
Ano, Taba Nuweiba je bezpečný pro turisty, ale jako v jakémkoli dalším místě na světě, je nutné být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření.

4) Jaké jsou nejlepší aktivity v Taba Nuweiba?
Nejlepšími aktivitami jsou šnorchlování, potápění, plážový volejbal, rybaření a výlety do blízkého okolí.

5) Jaké jsou nejlepší hotely v Taba Nuweiba?
Mezi nejlepší hotely v Taba Nuweiba patří Mövenpick Resort Taba, Hilton Taba Resort & Nelson Village, a Nuweiba Village Resort.


Ubytování Egypt Taba Nuweiba


Taba Nuweiba je nádherné pobřežní město nacházející se v Egyptě. Toto město nabízí turistům krásné pláže, úchvatné výhledy na Rájské údolí a možnosti pro potápění, šnorchlování a další vodní sporty. Pokud se tedy rozhodnete navštívit Taba Nuweiba, budete určitě potřebovat kvalitní ubytování.

V Taba Nuweiba naleznete řadu hotelů, hostiel, penzionů a dalších typů ubytování, které vám poskytnou pohodlný pobyt. Mnoho z těchto zařízení leží přímo na pláži s výhledem na Rudé moře. Najdete zde také několik velkých all-inclusive resortů, které nabízejí kompletní balíčky s jídlem, pitím a aktivitami.

Jedním z nejlepších ubytování v Taba Nuweiba je Hotel Taba Heights Resort, který leží přímo na pláži. Tento hotel nabízí velké množství pokojů a apartmánů s širokými balkóny a krásným výhledem na moře. Můžete si vybrat mezi pokojem Deluxe, Superior nebo Executive. Hotel má také řadu restaurací a barů a vynikající wellnes centrum.

Dalším skvělým ubytováním je Badawia Resort, který leží také na pláži. Tento hotel nabízí cenově dostupné pokoje s terasou s výhledem na moře nebo na zahradu. K dispozici je také venkovní bazén a více restaurací.

Pokud cestujete rodinou nebo s přáteli, můžete si pronajmout privátní vilu s bazénem v resortu Tarabin Nuweiba. Tyto vily jsou velmi prostorné a nabízejí soukromí a luxusní vybavení.

Další možností jsou penziony a hostely pro ty, kteří chtějí ubytovat se za výhodnější cenu. Naleznete zde řadu společených pokojů a apartmánů, jako je například Red Sea Relax Resort nebo Hilton Bedouin Lodge.

Celkově lze říci, že v Taba Nuweiba naleznete ubytování pro každého, bez ohledu na to, jaký je váš rozpočet nebo co hledáte. Nezáleží na tom, zda plánujete relaxační dovolenou nebo aktivní dovolenou plnou vodních sportů, v Taba Nuweiba najdete to nejlepší ubytování, které vám poskytne odpovídající pohodlí a uvolnění.


Dovolená Egypt Taba Nuweiba


Egypt se může pyšnit krásnými plážemi a pobřežím, které rok co rok lákají turisty z celého světa. Jedním z nejkrásnějších míst, kam se můžete vydat na dovolenou Egypt Taba Nuweiba, se nachází na severním pobřeží Sinai poblíž izraelského města Eliat. Tato oblast skýtá nádhernou krajinu, čisté moře a krásné pláže. Pokud zvažujete svou další dovolenou v Egyptě, Taba Nuweiba určitě stojí za zvážení.

Proč vybrat Taba Nuweiba při cestování do Egypta

Taba Nuweiba je méně turisticky obydlená oblast, proto můžete očekávat klidnější dovolenou s méně turisty. To znamená menší fronty, menší rušnost a větší soukromí na plážích. Toto místo se skvěle hodí pro ty, kteří chtějí uniknout od shonu a turistického ruchu, což dělá z Taba Nuweiba místo pro relaxaci a odpočinek.

Pláže jsou v Taba Nuweiba krásné

Pláže v Taba Nuweiba jsou proslulé svou bělostí a čistotou a jsou ideální pro ty, kteří chtějí užívat si pohody a odpočinku. Mohou si tady užít nádherné prostředí pro dlouhé procházky po písčité pláži, stejně jako koupání a slunění na pláži. Voda je průzračná, což znamená, že je to skvělé místo pro ty, kteří chtějí se potápět nebo si užít jiné vodní aktivity.

Využijte možnosti k pobytu v beduínském táboře

Pokud nejste zvyklí na pobyt v luxusních hotelech, můžete si užít zážitek z ubytování v beduínském táboře. Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí zažít zdejší atmosféru a styl života. Beduínské tábory jsou příjemné místo pro relaxaci a odpočinek po celodenním objevování krás této oblasti. Zdejší lidé jsou velmi přátelští a pohostinní a rádi podělí o svůj životní styl.

Co můžete dělat v Taba Nuweiba

Kromě koupání a slunění na krásných plážích stojí za návštěvu i výlety do okolí. Můžete navštívit Starou Tabu, která byla jednou z nejstarších zastávek na cestě do oázy, a dnes slouží jako upomínka na minulost. Dalšími možnostmi jsou například výlety do okolních pouští, nebo navštívení starých zřícenin.

Ať už hledáte klidnou dovolenou, nebo dobrodružství v písečné poušti, Taba Nuweiba nabízí zážitky na každém kroku. Pokud cestujete do Egypta, určitě by měla být tato oblíbená turistická destinace na vašem seznamu míst, která chcete navštívit.


Počasí Egypt Taba Nuweiba


Taba Nuweiba je oblíbenou turistickou lokalitou nacházející se na východním pobřeží Egyptského poloostrova Sinaj. Díky svému polohování u Rudého moře je toto místo nejen jedinečné svou krásnou přírodou, ale také pro své příznivé počasí.

Egypt generálně nabízí klasické středomořské podnebí, s vysokými teplotami a nízkou vlhkostí. Taba Nuweiba patří mezi nejteplejší oblasti Egypta, kde teploty v letních měsících často překračují hranici 40 °C. Zimní měsíce jsou příjemnější, s teplotami kolem 20 °C. Díky své poloze nad mořskou hladinou, oblast není takovým horkým místem jako některá hluboce položená místa v Egyptě.

Taba Nuweiba je známá také nízkou vlhkostí vzduchu, která se pohybuje okolo 20-30%. To znamená, že i při vysokých teplotách je vzduch snáze snášitelný a lidé se mohou cítit pohodlněji. Stálý mírný vánek, který často fouká z moře na pevninskou část, také pomáhá snižovat pocit tepla.

S ohledem na srážky, oblast Taba Nuweiba je známa jako suchá oblast. Průměrné roční srážky se pohybují mezi 50 až 80 mm, přičemž většina srážek spadne v zimních měsících od listopadu do února. Léto je tedy většinou bez deště, což přispívá k ideálním podmínkám pro plážový odpočinek a vodní aktivity.

Rudé moře, které omývá pobřeží Taba Nuweiba, je silně ovlivněno jeho teplotou. Voda na pobřeží může dosahovat teplot kolem 30 °C, což přiláká milovníky potápění a šnorchlování z celého světa. Průzračná voda a bohatství korálových a rybích druhů v Rudém moři jsou nezapomenutelným zážitkem pro turisty.

Celkově lze říci, že počasí v oblasti Taba Nuweiba je pro většinu turistů příjemné po celý rok. Teplé teploty a nízká vlhkost vzduchu umožňují rekreaci na pláži a vodních aktivitách v jakémkoli ročním období. Poutavé podmořské scenérie Rudého moře navíc přidávají dovolené v této oblasti další lákadlo.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách