Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Egypt Marsa Alam Madinat Coraya

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Marsa Alamu?
- Nejpěknější pláže v Marsa Alamu jsou Abu Dabbab Beach, Gorgonia Beach a Sharm El Luli Beach.

2. Jaká je ideální doba pro návštěvu Marsa Alamu?
- Nejlepší čas pro návštěvu Marsa Alamu je od října do května, kdy je teplota příjemná a moře je teplé.

3. Jaká letiště se nacházejí poblíž Marsa Alamu?
- Nejbližší letiště k Marsa Alamu je Letiště Marsa Alam, které se nachází asi 70 km od města.

4. Jaké aktivity a výlety lze podniknout v Marsa Alamu?
- V Marsa Alamu lze podniknout potápění a šnorchlování v korálových útesech, safari po poušti, výlety do nedaleké rezervace Wadi el Gamal a relaxaci na krásných plážích.

5. Jaká jsou doporučená ubytování v oblasti Madinat Coraya v Marsa Alamu?
- Některé z doporučených ubytování v oblasti Madinat Coraya v Marsa Alamu jsou hotely Jaz Lamaya Resort, The Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort a Shams Alam Beach Resort.

6. Jaká je teplota vody v Marsa Alamu?
- Teplota vody v Marsa Alamu se pohybuje kolem 25-28 °C.

7. Potřebuji vízum pro návštěvu Marsa Alamu?
- Ano, pro vstup do Egypta je obvykle vyžadováno vízum. Víza lze získat při příletu na letišti nebo je předem požádat v egyptském konzulátu ve vaší zemi.

8. Jaké jsou nejlepší potápěčské lokality v Marsa Alamu?
- Mezi nejlepší potápěčské lokality v Marsa Alamu patří Elphinstone Reef, Dolphin House a Samadai Reef (Dolphin House).

9. Jaká je nejvhodnější doba pro pozorování želv v Marsa Alamu?
- Nejlepší čas pro pozorování želv v Marsa Alamu je od března do června, kdy se želvy vrací na pláže v této oblasti k nakladení vajíček.

10. Jaká je vzdálenost mezi Marsa Alamem a Hurghadou?
- Vzdálenost mezi Marsa Alamem a Hurghadou je asi 270 km a trvá přibližně 3 a půl hodiny jízdy autem.


Ubytování Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egyptské letovisko Marsa Alam je známé svými neuvěřitelnými plážemi, korálovými útesy a fascinujícím mořským životem. Je to ideální destinace pro milovníky potápění a šnorchlování, kteří se chtějí ponořit do podmořského světa. Pokud hledáte ubytování v této oblasti, nemůžete si nechat ujít Madinat Coraya.

Madinat Coraya je malé letovisko, které se nachází přímo u pláže v Marsa Alam. Jeho poloha vám umožní strávit celý den na pláži a kdykoliv se vrátit do svého pokoje, abyste se osvěžili. Ubytování v Madinat Coraya je příjemné a pohodlné. Najdete zde luxusní hotely s veškerými moderními vybaveními a službami. Pokoje jsou prostorné a elegantně zařízené, aby vám poskytly maximální pohodlí během pobytu.

Kromě pohodlného ubytování Madinat Coraya nabízí také širokou škálu stravovacích a výletních možností. Ve vašem hotelu si můžete vychutnat jídlo z různých kuchyní, včetně tradiční egyptské kuchyně, stejně jako mezinárodní speciality. Na pláži nebo v blízkém okolí se také nachází několik restaurací, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a další chutné pokrmy.

Pokud jde o výlety, v Madinat Coraya je mnoho možností, jak objevovat krásy Marsa Alam a jeho okolí. Můžete si pronajmout loď a vyrazit na jedinečnou plavbu po Rudém moři, kde si můžete vychutnat potápění nebo pozorování žraloků. V okolí také najdete několik chráněných mořských rezervací, jako je například Rosalie Moller nebo Shaab Samadai, kde se můžete setkat s různými druhy ryb a korálů.

Pokud hledáte něco jiného, můžete se vydat na pouštní výlet a prozkoumat egyptskou kulturu a historii. Navštivte chrám Karnak v Luxoru nebo prastarou Alexandrii. Tyto výlety vám umožní poznat bohatou historii Egypta a uvědomit si jeho kulturní odkaz.

Pokud preferujete relaxaci, Madinat Coraya má také několik wellness center, kde si můžete dopřát masáže a jiné relaxační procedury. Nechte se hýčkat a uvolnit se po náročném dni plném dobrodružství.

Madinat Coraya je skvělou volbou pro ubytování v Marsa Alam díky své poloze a široké škále nabízených služeb a aktivit. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh, milovník moře nebo hledáte relaxaci, toto letovisko splní vaše očekávání. Zarezervujte si svůj pobyt v Madinat Coraya a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Egyptě.


Letenka Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Marsa Alam, nacházející se na jihovýchodním pobřeží Egypta, je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v této oblasti. Jeho unikátní pláže, křišťálově čisté vody a bohatý podmořský život lákají turisty z celého světa. A když si přidáte k tomu nabídku letenek z města Madinat Coraya, nemůžete si dovolit promeškat tuto fantastickou destinaci.

Madinat Coraya je menší letovisko, které se nachází jen pár kilometrů od mezinárodního letiště v Marsa Alam. Existuje zde několik luxusních hotelů se všemi moderními vybaveními a dokonce i vlastními soukromými plážemi. Tato oblast je ideálním výchozím bodem pro objevování okolních přírodních krás, jako jsou Korálové útesy, kde můžete potápět ve vodách Rudého moře a obdivovat úžasnou biodiverzitu.

Letenky do Marsa Alamu z Madinat Coraya jsou k dispozici od různých leteckých společností za příznivé ceny. Nabízejí pohodlnou a rychlou cestu do této exotické destinace, ať už se jedná o prodloužený víkendový výlet nebo delší dovolenou. Díky přímým letům se nemusíte trápit s dlouhými přestupy a můžete si užívat maximální pohodlí.

Po příletu do Marsa Alamu vás okouzlí arabská atmosféra tohoto města. Můžete si prohlédnout tradiční trhy, vyzkoušet místní kuchyni a objevovat tajemství egyptské historie. Město je také známé jako významné místo pro pozorování želv. Můžete se vydat na exkurzi na pláž a sledovat, jak se tyto ohrožené živočišné druhy líhnou a vracejí zpět do moře.

Pokud jste fanouškem potápění či šnorchlování, Marsa Alam je pro vás tou pravou destinací. Podmořský svět zde je plný korálových útesů, které jsou domovem mnoha druhů ryb, mořských želv a dokonce i delfínů. Nechte se unést podvodní krásou a prozkoumejte tento fascinující svět pod hladinou.

Marsa Alam a Madinat Coraya jsou skutečně rájem pro milovníky slunce, pláže a potápění. Kombinace krásného prostředí, teplého počasí a pohostinných místních obyvatel je zárukou nezapomenutelné dovolené. A s letenkami z Madinat Coraya je vaše cesta do tohoto ráje ještě snazší a příjemnější.

Tak neváhejte a rezervujte si letenku do Marsa Alamu z Madinat Coraya a zažijte dobrodružství a relaxaci na jednom z nejkrásnějších míst na východním pobřeží Egypta.


Počasí Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egypt Marsa Alam Madinat Coraya je destinací, kterou si mnoho turistů oblíbilo pro její nádherné pláže, skvělou snorkelingovou činnost a především pro své slunečné počasí. Pokud hledáte místo pro svou dovolenou, kde můžete užít krásné slunce téměř po celý rok, pak by vás tato destinace měla zaujmout.

Egypt Marsa Alam Madinat Coraya se nachází na jižním pobřeží Egypta, kde panuje extrémně horké počasí, zejména v letních měsících, kdy teploty dosahují až 40 stupňů Celsia. I v zimě však teploty zůstávají poměrně vysoké, se středními teplotami kolem 22 stupňů Celsia. Pokud se tedy vydáte do Egypta Marsa Alam Madinat Coraya, připravte se na dlouhé slunečné dny.

Co se týče srážek, v této oblasti se dá očekávat velmi málo deště. Období s největší šancí na srážky je zpravidla od prosince do února. Nicméně i v této době se můžete těšit na průměrnou míru slunečného počasí.

Ať už se tedy vydáte do Egypta Marsa Alam Madinat Coraya kdykoliv během roku, můžete se těšit na slunné a teplé počasí po většinu doby. Nezapomeňte však nasadit dostatečné množství ochranného opalovacího krému, abyste zabránili spálení kůže. A hlavně si užijte krásné pláže a nádherné podmořské scenérie, které tato destinace nabízí!


Dovolená Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egypt je jednou z nejpopulárnějších destinací pro dovolenou a Marsa Alam, konkrétně oblast Madinat Coraya, nabízí výjimečné zážitky a relaxaci pro každého návštěvníka.

Marsa Alam se nachází na pobřeží Rudého moře na jihu Egypta a je známá svou bohatou biodiverzitou a nádhernými korálovými útesy. Oblast Madinat Coraya je malebná a klidná, ideální pro ty, kteří si potřebují odpočinout a užít si klidu a soukromí.

Jedním z hlavních lákadel této oblasti jsou mořské želvy, které zde hnízdí a jsou chráněné zákony. Měli byste mít možnost vidět tyto ohromující tvory v jejich přirozeném prostředí, což je skutečná vzácnost.

Další aktivitou, kterou můžete vyzkoušet, je potápění. Rudé moře je známé svou velkou diverzitou vodního života a úžasnými korálovými útesy. Mnoho potápěčů navštěvuje tuto oblast především kvůli nádhernému potápění. Existuje mnoho potápěčských center, která nabízejí kurzy a výlety pro různé úrovně potápěčů.

Pokud nejste potápěčem, můžete se také projet na lodi s proskleným dnem a podívat se na neuvěřitelné podvodní scenérie z úplného pohodlí lodi. Tato možnost je skvělá pro ty, kteří si přejí vidět korálové útesy a ryby, aniž by se museli vydat pod hladinu.

Kromě těchto vodních aktivit můžete také strávit čas na krásných plážích, užívat si pěkného počasí a relaxovat na slunci. Madinat Coraya je známá svými luxusními hotely a resorty, které nabízejí širokou škálu služeb a stravování.

Jeden z hlavních oblíbených míst pro návštěvníky je Madinat Coraya marina, která nabízí mnoho restaurací, butiků a kaváren. Můžete si zde koupit tradiční egyptské suvenýry, vyhlížet překrásné západy slunce nebo jednoduše posedět a vychutnat si večerní atmosféru.

Pokud jste do dovolené v Egyptě nikdy necestovali, Madinat Coraya v Marsa Alam je skvělou volbou. Tato oblast spojuje krásu Rudého moře s klidnou atmosférou a místní kulturou. Můžete si užít dovolenou plnou relaxace, dobrodružství a unikátních zážitků.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách