Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Egypt Giftun Islands

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Giftun Islands


1. Jak se dostat na Giftun Islands v Egyptě?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Giftun Islands, je rezervovat si výlet z jednoho z letovisek v oblasti Hurghady nebo Sharm el-Sheikh. Existují také místní čluny, které nabízejí přepravu na ostrovy.

2. Jaká je nejlepší doba návštěvy Giftun Islands?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Giftun Islands je od března do května a od září do listopadu, kdy jsou teploty příjemné a moře je teplé.

3. Co si mám vzít s sebou na Giftun Islands?
Odpověď: Doporučuje se vzít si plavky, opalovací krém, ručník, sluneční brýle, klobouk nebo kšiltovku, lahvičku s pitím a kameru na zachycení krásných výhledů.

4. Jaký druh aktivit je k dispozici na Giftun Islands?
Odpověď: Na Giftun Islands si můžete užít potápění a šnorchlování, vodní sporty, jako je například jetové lyžování nebo banánové loďky, a také si prostě užívat slunné pláže a klidné prostředí.

5. Jsou Giftun Islands vhodné pro rodiny s dětmi?
Odpověď: Ano, Giftun Islands jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Pláže jsou písečné a voda je průzračná, což je ideální pro malé děti. Existují také šnorchlovací zájezdy, které jsou přizpůsobeny rodinám.

6. Je nutné mít potápěčský certifikát pro potápění kolem Giftun Islands?
Odpověď: Ne, není nutné mít potápěčský certifikát pro potápění kolem Giftun Islands. Existují potápěčské centra, která nabízejí jak základní, tak i pokročilé kurzy potápění.

7. Je možné na Giftun Islands kempovat nebo strávit noc?
Odpověď: Na Giftun Islands není povoleno kempovat nebo zůstat přes noc. Je to chráněná oblast a všechny návštěvníky musí opustit ostrovy před západem slunce.

8. Co mohu vidět při potápění nebo šnorchlování kolem Giftun Islands?
Odpověď: Při potápění nebo šnorchlování kolem Giftun Islands se můžete těšit na úchvatné korálové útesy, různé druhy ryb, mořské želvy, rejnoky a možná i delfíny.

9. Musím mít s sebou vlastní potápěčské nebo šnorchlovací vybavení?
Odpověď: Není nutné mít vlastní potápěčské nebo šnorchlovací vybavení. Většina potápěčských center nebo výletníků nabízí pronájem potřebného vybavení.

10. Můžu si na Giftun Islands koupit jídlo a pití?
Odpověď: Na Giftun Islands si můžete zakoupit občerstvení a pití ve stáncích, které jsou na plážích. Doporučuje se však vzít si vlastní zásoby jídla a pití, aby nedocházelo k nedostatku.


Počasí Egypt Giftun Islands


Egypt je slavnou turistickou destinací díky svému slunečnému počasí a teplému klimatu po většinu roku. Jednou z nejkrásnějších a nejpopulárnějších lokalit je Giftun Islands, které se nacházejí v Rudém moři.

Giftun Islands, často nazývané také "ostrovy ráje", jsou součástí chráněné námořní oblasti a jsou jedinečnou příležitostí pro milovníky přírody a dobrodružství. Hlavními ostrovy jsou Gifton Kebir a Gifton Soraya, které jsou známé svými nádhernými plážemi s bílým pískem a tyrkysovým mořem.

Klima na Giftun Islands je typické pro region Rudého moře, s horkými léty a mírnými zimami. Nejteplejší období je od června do srpna, kdy teploty dosahují průměrně 35 °C a více. V zimních měsících, od listopadu do ledna, teploměr klesá na příjemných 20-25 °C. Voda je vždy teplá a příjemná na koupání, s průměrnými teplotami kolem 25-30 °C po celý rok.

Giftun Islands jsou proslulé také svým fantastickým podvodním světem. Moře je bohaté na různé druhy korálních útesů, živočichů a barevných ryb. Potápěči zde budou mít nezapomenutelný zážitek při objevování fascinujícího mořského života. Je zde mnoho potápěčských center, která nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče.

Hlavní činností na Giftun Islands je relaxace na pláži. Návštěvníci si mohou užít slunečního záření na jemném písku a dovolit si osvěžující koupel v krásném moři. V oblasti jsou také organizovány různé vodní sporty, jako je windsurfing, vodní lyžování nebo jízda na banánu. Pro ty, kdo mají rádi dobrodružství, je k dispozici také plavba lodí okolo ostrovů.

Pokud se chystáte navštívit Giftun Islands, je dobré mít na paměti sezónu turistů. Nejrušnější období jsou zde obvykle zimní měsíce, kdy sem proudí turisté hledající útěk od chladného počasí ve svých zemích. Pokud preferujete klidnější dovolenou, může být léto pro vás vhodnější.

Egypt Giftun Islands je jednou z nejpůvabnějších a nejexkluzivnějších lokalit v Egyptě, které nabízejí slunečné počasí, teplé moře a nepopsatelné podmořské krajiny. Je vhodným místem pro každého, kdo hledá dovolenou plnou relaxace, dobrodružství a přírody. Pokud jste příznivcem sluníčka a rádi byste se ponořili do podmořského světa, Giftun Islands jsou pro vás ideální destinací.


Dovolená Egypt Giftun Islands


Egypt Giftun Islands jsou malebné ostrovy ležící v Rudém moři, které jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Egyptě. Tyto ostrovy jsou známé pro svou nádhernou přírodu, křišťálově čistou vodu a bohatý podvodní svět, který přitahuje milovníky potápění a šnorchlování z celého světa.

Giftun Islands se nacházejí asi 45 minut lodí od města Hurghada, jednoho z největších turistických center v Egyptě. Tyto ostrovy jsou součástí národního parku Giftun, který byl vyhlášen vládou s cílem ochrany přírody a živočichů, které se zde nacházejí.

Turisté, kteří navštíví ostrovy Giftun, mají možnost objevit krásy jejich pláží a vychutnat si slunce a teplou vodu Rudého moře. Bílý písek, palmové stromy a tyrkysová voda vytvářejí ideální ráj pro relaxaci a odpočinek. Můžete si tu lehnout na pláži, číst si knihu, opalovat se nebo si užívat vodních sportů jako je windsurfing, vodní lyže nebo jízdu na vodním skútru.

Pro ty, kteří se zajímají o potápění nebo šnorchlování, jsou Giftun Islands rájem. Voda v okolí ostrovů je průzračná a podvodní svět je bohatý na různé druhy korálů, ryb a dalších mořských živočichů. Můžete objevovat útesy, přehlížet žraloky, korálové zahrady a dokonce i staré vraky místních lodí. Giftun Islands jsou také známé svými rozsáhlými korálovými útesy, které jsou jedinečné svou krásou a diverzitou.

Další možností, jak prozkoumat Giftun Islands, je organizovat lodní výlet. Na lodi si můžete vychutnat panoramatický výhled na ostrovy a okolí, a zároveň se zastavit na různých místech a prozkoumat je. Během výletu se často nabízí možnost grilování čerstvých ryb přímo na palubě lodě, což je zážitek sám o sobě.

Giftun Islands jsou také domovem mnoha druhů místních ptáků, které činí tyto ostrovy skvělým místem pro milovníky přírody a ornitology. Pokud máte rádi pozorování ptáků, můžete se vydat na procházku přírodou a spatřit různé druhy dravců, mírové ptáky a mnoho dalšího.

Pokud se chystáte na dovolenou v Egyptě, Giftun Islands by měly být na seznamu míst, které musíte navštívit. Tato malebná a nedotčená místa nabízejí nezapomenutelné zážitky pro všechny, kteří hledají klid, krásu přírody a dobrodružství v podmořském světě.


Ubytování Egypt Giftun Islands


Egypt Giftun Islands jsou úchvatným cílem pro milovníky dovolené na pláži a potápění. Tyto ostrovy leží v Rudém moři, nedaleko egyptského letoviska Hurghada, a představují dokonalé místo pro relaxaci a objevování podmořského světa.

Když přijedete na Giftun Islands, budete okouzleni nádhernými bílými písečnými plážemi a azurově modrou vodou. Jen málo míst v Egyptě může konkurovat kráse těchto ostrovů. Vzhledem k tomu, že Giftun leží v chráněném mořském parku, je zde zachována bohatá biodiverzita. Máte tu jedinečnou možnost objevit překrásné korálové útesy a úžasnou podmořskou faunu a flóru.

Kromě slunného relaxování a ponoření se do podmořského světa můžete také vyzkoušet některé vodní aktivity, jako je šnorchlování nebo potápění. Tato oblast je známá svou neuvěřitelnou viditelností pod vodou a množstvím exotických ryb a korálů. Můžete si také zapůjčit kajak nebo se projet na vodním skútru a prozkoumat okolní vody.

Pro ty, kteří preferují suchý pobyt, je zde možnost objevování okolních ostrovů, jako je Mahmya nebo Abu Ramada. Tyto ostrovy nabízejí úchvatné panoramatické výhledy, příjemné pláže a exotickou flóru a faunu. Můžete si vzít relaxační procházku nebo se vydat na piknik na pláži. Některé agentury nabízejí také celodenní lodní výlety, které vám umožní objevit tyto malebné ostrovy zblízka.

Pokud hledáte ubytování na Giftun Islands, máte z čeho vybírat. Od luxusních all-inclusive resortů po menší pokoje a chaty na pláži, zde najdete typ ubytování pro každý rozpočet. Pokud preferujete větší luxus a pohodlí, luxusní hotely vás zaručeně nezklamou. Pokud však preferujete přírodní a odlehčenou atmosféru, budete spokojeni s menšími pobyty v chatkách nebo apartmánech.

Celkově řečeno, Egypt Giftun Islands jsou rájem pro dovolenou na pláži a potápění. Krása přírody a možnost objevovat podmořský svět tvoří dokonalou kombinaci pro nezapomenutelnou a relaxační dovolenou. Pokud hledáte místo k odpočinku a úniku od každodenního stresu, Giftun Islands jsou tu pro vás. Zažijte exotickou krásu Rudého moře a nechte se omámit přírodním bohatstvím této úchvatné destinace.


Letenka Egypt Giftun Islands


Egypt Giftun Islands jsou jednou z nejkrásnějších přírodních lokalit v Egyptě. Tato souostroví se nachází v Rudém moři, nedaleko od Hurghady, a přitahují turisty z celého světa svými úchvatnými plážemi, průzračnou vodou a bohatým podmořským životem.

Ať už jste milovníkem slunění na pláži, potápění nebo šnorchlování, Giftun Islands mají pro každého něco. Bílé písčité pláže jsou ideální pro odpočinek a relaxaci. Voda je zde teplá a průzračná, a tak budete mít možnost pozorovat pestrou paletu korálových útesů a různorodé mořské živočichy.

Pro potápěče je Giftun Islands rájem na zemi. Pod hladinou moře se skrývají nádherné korálové zahrady, které domovem mnoha druhů ryb, mořských želv a delfínů. Jednou z nejoblíbenějších potápěčských lokalit je Shaab El Erg, známé také jako Dolphin House, kde máte velkou šanci potkat delfíny v jejich přirozeném prostředí.

Šnorchlování je další oblíbenou aktivitou na Giftun Islands. Stačí si vzít šnorchl a potápěčské brýle a vyrazit do vody. Okouzlí vás živé korálové útesy a jejich obyvatelé, jako jsou pestré ryby, měkkýší houby a mořské želvy. Budete se cítit jako ve filmu ze slavného dokumentaristy Jacquese Cousteaua.

Pro ty, kteří preferují aktivní odpočinek, se zde nabízí také možnost windsurfingu a jízdy na vodním skútru. Takže si můžete užít vzrušující jízdu po mořských vlnách a přitom se ochladit ve vodě.

Abyste mohli Giftun Islands navštívit, musíte si zakoupit letenku do Hurghady. Hurghada je oblíbeným turistickým letoviskem v Egyptě a je snadné zde nalézt ubytování ve formě hotelů různých cenových kategorií.

Giftun Islands jsou skutečným pokladem Rudého moře a stojí za to si je přidat na seznam míst, která je třeba navštívit v Egyptě. Průzračná voda, korálové útesy a neuvěřitelné podmořské tajemství vás okouzlí a zanechají nezapomenutelné zážitky.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách