Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - Ostrovská oáza golfu v Dominikánské republice

Dominikánská republika je proslulá svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a překrásným počasím. Je oblíbenou turistickou destinací pro dovolenou u moře, ale má pro milovníky golfu také něco zvláštního k zobrazení. Mluvíme o Playa Grande Golf Course, jednom z nejobdivovanějších a nejlépe hodnocených golfových hřišť na ostrově.

Nachází se na severním pobřeží Dominikánské republiky, poblíž města Río San Juan. Playa Grande Golf Course je součástí luxusního letoviska Amanera Resort, které se rozkládá na výšině s panoramatickým výhledem na Atlantský oceán a zářivé zelené pláně.

Toto golfové hřiště bylo navrženo slavným architektem Robertem Trentem Jonesem Sr., který je známý pro svou schopnost zakomponovat přírodní prvky do designu hřišť. A Playa Grande Golf Course rozhodně není výjimkou. Hřiště se táhne přes 2 kilometry pobřeží a nabízí nádherné výhledy na oceán, strmé útesy a pláž Playa Grande.

Svým designem se hřiště plynule přizpůsobuje terénu a využívá místních přírodních charakteristik. Jediným cílem architekta bylo vytvořit jedinečný zážitek pro golfovou komunitu. Hřiště je známé svým náročným charakterem, který klade vysoké nároky na techniku a strategii hráčů.

Playa Grande Golf Course disponuje 18 jamkami o různých obtížnostech, na nichž se proplétají nádherné jezera, nádherné travnaté plochy a písečné bunkry. Dominantním prvkem hřiště jsou však bezpochyby jeho úchvatné výhledy. Když se procházíte kolem klidných vod a dojde k dramatickým výhledům na oceán a pláž Playa Grande, je obtížné se soustředit pouze na hru.

Pro ty, kteří si rádi užívají golfový zážitek ve zvláštním stylu, Playa Grande Golf Course nabízí také služby kárového vozíčku. Takto si mohou golfoví nadšenci projíždět hřiště a zároveň se ponořit do krásy okolního prostředí.

Abyste zažili opravdu jedinečný zážitek, Playa Grande Golf Course nabízí luxusní zázemí, které zahrnuje klubový hospodářský dům s vyhlídkou na celé hřiště, doprovodné zařízení pro golfový trénink, profesionální golfové instrukce a exkluzivní restauraci, kde si poté můžete vychutnat lahodné pokrmy místní kuchyně.

Playa Grande Golf Course je skutečnou perlovou rybou golfových hřišť v Dominikánské republice. Jeho krása a náročnost oslovují golfisty z celého světa, kteří si zde užívají nejenom hru, ale i úžasnou přírodu. Jestliže se rozhodnete navštívit tuto zelenou oázu, určitě si budete pamatovat jedinečný a nezapomenutelný zážitek.


Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course: Tajemná krása ubytování v Dominikánské republice

Dominikánská republika je známa svými krásnými plážemi, exotickou přírodou a luxusním ubytováním. Jedním z nejlepších míst pro ubytování v této destinaci je Playa Grande Golf Course. Tato resortová oblast se nachází na severním pobřeží ostrova a je oblíbená mezi golfisty i milovníky přírody.

Playa Grande Golf Course je jedním z nejuznávanějších golfových hřišť v Karibiku. Hřiště bylo navrženo světoznámým architektem Robertem Trentem Jonesem a je považováno za jeho jedno z nejlepších děl. S panoramatickým výhledem na karibské moře a nedotčenou přírodou je tato lokalita ideálním místem jak pro golf, tak pro odpočinek a relaxaci.

Ubytování v Playa Grande Golf Course nabízí širokou škálu možností, které uspokojí jakékoliv představy a požadavky hostů. Od luxusních hotelů až po soukromé vily a apartmány - vše je k dispozici. Tyto ubytovací možnosti jsou začleněny do celkového designu resortu, který těží z přirozené krásy okolí.

Hlavním lákadlem ubytování v Playa Grande Golf Course je samozřejmě přístup k samotnému golfovým hřišti. Hřiště nabízí 18 jamek s nádhernými výhledy na moře a okolní krajinu. Je známé svými náročnými par 3 jamkami, které poskytují skutečnou výzvu pro každého hrače. S možností najmout si vybavení a golfový vůz mohou hosté strávit celý den hraním na tomto fantastickém hřišti.

Pro ty, kteří se chtějí odreagovat od golfové aktivity, je k dispozici také mnoho dalších možností. Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti krásných pláží, které nabízejí dokonalé podmínky pro koupání, slunění a vodní sporty. Okolní příroda je také plná turistických tras a skrytých pláží, které lze objevovat.

Co se týče gastronomie, ubytování v Playa Grande Golf Course nabízí mnoho restaurací a barů, které slouží jak tradiční dominikánskou kuchyni, tak mezinárodním specialitám. Hostům je také k dispozici plně vybavené wellness centrum se saunou a masážemi, aby se mohli uvolnit a regenerovat po náročném dni.

Playa Grande Golf Course je skutečnou oázou pro golfisty a milovníky přírody. Kombinace luxusního ubytování, úchvatných výhledů a prvotřídního hřiště nabízí nezapomenutelný zážitek. Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a golf, nemůžete se splet. Navštivte Dominikánskou republiku a ubytujte se v Playa Grande Golf Course - jistě nebudete litovat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dotazy a odpovědi týkající se hřiště Playa Grande Golf Course v Dominikánské republice:

1. Jak se dostat na hřiště Playa Grande Golf Course?
- Playa Grande Golf Course se nachází na severu Dominikánské republiky, asi 1,5 hodiny jízdy od letiště v Puerto Plata. Nejlepší cesta je autem, ačkoli je možné také uspořádat taxíkem nebo pronajatým vozem.

2. Jaké jsou otevírací hodiny hřiště Playa Grande Golf Course?
- Hřiště Playa Grande Golf Course je otevřeno každý den od rána do večera. Přesné otevírací hodiny se mohou lišit a je nejlepší zkontaktovat předem a rezervovat si startovní časy.

3. Jaké jsou poplatky za hraní na hřišti Playa Grande Golf Course?
- Poplatky za hraní na hřišti Playa Grande Golf Course se liší podle denní doby, ve které chcete hrát, a sezóny. Nejlepší je kontaktovat hřiště přímo a informovat se o aktuálních cenách.

4. Je na hřišti Playa Grande Golf Course povolený golfový vozík?
- Ano, na hřišti Playa Grande Golf Course je povoleno používat golfové vozíky. Při rezervaci startovního času si můžete pronajmout golfový vozík nebo si ho můžete přinést s sebou.

5. Jaké jsou stravovací možnosti na hřišti Playa Grande Golf Course?
- Hřiště Playa Grande Golf Course nabízí restauraci s jídelním lístkem, který zahrnuje širokou škálu jídel a nápojů. Můžete si objednat jídlo před nebo po hře nebo si ho vzít s sebou na cestu.

6. Kdy je nejlepší doba pro hraní na hřišti Playa Grande Golf Course?
- Dominikánská republika má převážně teplé a slunečné počasí po celý rok, což umožňuje hraní golfe téměř po celý rok. Nejlepší doba pro hraní na hřišti Playa Grande Golf Course je během sušších měsíců od prosince do dubna, kdy je počasí méně vlhké a teploty jsou mírnější.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá svým nádherným počasím, krásnými plážemi a bohatou přírodou. Jednou z nejlepších destinací v této oblasti je Playa Grande Golf Course, kterého si návštěvníci mohou vychutnat nejenom kvůli svému nádhernému prostředí, ale také kvůli skvělému počasí.

Playa Grande Golf Course se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, poblíž města Río San Juan. Tento golfový hřiště je jedním z největších a nejluxusnějších v celé Karibiku. Je postaven na útesu nad krásnou pláží, a nabízí nádherný výhled na moře. Hřiště je 18 jamkové, a bylo navrženo slavným golfovým architektem Robertem Trentem Jonesem.

Co se týče počasí, Dominikánská republika je tropickou destinací, což znamená, že má teplé počasí po celý rok. Průměrné teploty se pohybují kolem 28 stupňů Celsia, a proto je ideální místo pro milovníky golfové hry. Většina dní je slunečných, takže můžete očekávat jasné oblohy a mnoho slunečního svitu. Je však důležité si uvědomit, že v období od července do září je déšť častější.

Díky této šťastné kombinaci skvělého počasí a nádherného prostředí Playa Grande Golf Course je oblíbenou destinací pro golfisty z celého světa. Hráči zde mohou si užívat hru na profesionálně udržovaných jamkách, které nabízejí různé obtíže pro hráče různých úrovní. Kromě toho se mohou těšit na možnost hrát golfovou hru s výhledem na nekonečné modré moře a bílé pláže, což je zážitek sám o sobě.

Playa Grande Golf Course není pouze golfovým hřištěm, ale také nabízí různé služby a vybavení pro návštěvníky. K dispozici je luxusní klubovna s restaurací, bazénem a golfovým obchodem, kde si můžete zakoupit nezbytné vybavení. Pro začátečníky je zde také možnost individuálních lekcí golfové hry od profesionálních trenérů.

Pokud plánujete navštívit Dominikánskou republiku a hledáte skvělé golfové hřiště s úžasným počasím, Playa Grande Golf Course je skvělou volbou. S jeho impozantním prostředím a příjemným tropickým počasím, si užijete nezapomenutelnou golfovou hru a jedinečnou dovolenou v Karibiku.


Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - destinační ráj pro golfisty v Dominikánské republice

Dominikánská republika je oblíbenou destinací mezi turisty, kteří touží po tropickém ráji s krásnými plážemi, modrým mořem a luxusními resorty. Nicméně, pro golfisty je toto místo ještě mnohem zajímavější díky svému nejlepšímu golfovém hřišti, Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, v blízkosti města Rio San Juan. Toto nádherné golfové hřiště se rozkládá na ploše 370 akrů a nabízí nádherný výhled na Karibské moře z většiny jeho devatenácti jamek.

Jde o jedno z nejvíce prestižních hřišť v Karibiku, které bylo navrženo světoznámým Robertem Trent Jonesem. Hřiště je známé svými dramatickými panoramatickými pohledy a strmými útesy, které padají do hluboké modré vody Karibiku. Tato kombinace způsobuje, že hra na Playa Grande Golf Course je nezapomenutelnou zkušeností pro každého golfistu.

Každá z devatenácti jamek na Playa Grande Golf Course je jedinečná a nabízí výzvu pro jakéhokoli hráče. Údolí, hory a klidný zvuk mořských vln tvoří přirozenou kulisu, která zvýrazňuje krásu tohoto hřiště. Jednou z nejznámějších jamek je šestnáctá, která je označována jako "Přirozený amfiteátr", protože hráči mohou obdivovat nádherný výhled na modré moře z vrcholu kopce.

Playa Grande Golf Course nabízí skvělé služby pro své návštěvníky. Hřiště má moderní klubovnu s restaurací, kde si mohou golfisté odpočinout a vychutnat si tradiční dominikánskou kuchyni po hře. Kromě toho je zde také škola golfu pro ty, kteří se chtějí naučit hrát nebo zlepšit své dovednosti.

Pro návštěvníky, kteří se nezajímají o golf, je zde také mnoho aktivit v okolí, které si mohou vychutnat. Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi, kde si můžete dopřát opalování na slunci nebo provozovat vodní sporty jako je potápění, surfing nebo rybaření.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na Dominikánské republice, nezapomeňte navštívit Playa Grande Golf Course. Toto golfové hřiště poskytuje jedinečnou kombinaci krásy přírody a špičkového golfování. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným golfistou, tato destinace vám nabídne nezapomenutelný zážitek.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách