Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond

Nejčastější dotazy a odpovědi Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond


1. Kde se nachází Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond?
Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond se nachází v západní Africe v zemi Burkina Faso. Přesně se nachází v obci Tanghin Dassouri.

2. Co je Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond?
Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond je přírodní rezervace, která slouží jako útočiště a domov pro krokodýly.

3. Jak se dostanu do Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond?
Abyste se dostali do Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond, musíte se vydat do obce Tanghin Dassouri, která se nachází asi 30 km od hlavního města Ouagadougou. Z Ouagadougou je možné se tam dostat taxíkem, autobusem nebo pronajatým vozidlem.

4. Můžu se krokodýlům přiblížit?
Ano, je možné přiblížit se krokodýlům, ale vždy s opatrností a pod dozorem průvodce. Krokodýly jsou divoká zvířata a je nezbytné dodržovat pokyny průvodce a nepřibližovat se příliš blízko.

5. Jaké další zvířata lze spatřit v Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond?
Kromě krokodýlů lze v této rezervaci spatřit i různé druhy ptáků a další druhy zvířat, které obývají mokřady v okolí.

6. Jaký je vstupní poplatek do Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond?
Vstupní poplatek se může lišit v závislosti na sezóně a místních podmínkách. Doporučuje se se informovat předem o aktuálních poplatcích na místě.

7. Jak dlouho trvá návštěva Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond?
Délka návštěvy je zcela individuální a závisí na zájmech návštěvníka. Mnoho návštěvníků stráví v této rezervaci několik hodin, ale někteří se tam mohou zdržet i celý den.

8. Jaké jsou nejlepší časy pro návštěvu Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond?
Nejlepší časy pro návštěvu jsou obvykle během suchých sezón, které trvají od listopadu do března. Během těchto měsíců je pravděpodobnost spatření krokodýlů vyšší.


Dovolená Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond


Burkina Faso, země nacházející se na západě Afriky, může být překvapivě skvělou destinací pro dovolenou plnou dobrodružství a jedinečných zážitků. Jedno z míst, které byste rozhodně neměli vynechat, je Tanghin Dassouri Crocodile Pond, což je jezero obklopené krokodýly.

Tanghin Dassouri Crocodile Pond se nachází pouhých 30 kilometrů od hlavního města Ouagadougou a je oblíbenou turistickou atrakcí pro milovníky přírody a zvířat. Tu čeká jedinečná možnost vidět krokodýly zblízka a dokonce se s nimi vyfotografovat. To vše v bezpečném prostředí a pod dozorem místních průvodců.

Areál jezera je ohraničen mohutnými stromy a hustou vegetací, která vytváří přirozené prostředí pro krokodýly. Na turisty čekají dvě různé zóny - jedna je pro ty odvážnější, kteří chtějí prozkoumat jezero na malých člunech a doslova se ocitnout oči v oči s těmito impozantními tvory. Druhá zóna je pro ty, kteří raději zůstanou na pevné zemi a budou krokodýly pozorovat z bezpečné vzdálenosti.

Průvodci vás budou informovat o chování krokodýlů a ukážou vám také, jak s nimi zacházet, abyste minimalizovali rizika. Bude vám umožněno nakrmit krokodýly a dokonce se s nimi vyfotografovat, což je jedinečná příležitost a naprosto nezapomenutelná zkušenost.

Tanghin Dassouri Crocodile Pond je také místem, kde se můžete dozvědět víc o důležité roli krokodýlů v místním ekosystému a ochraně těchto ohrožených živočichů. Je to skvělá příležitost pro edukativní zážitek, který vám umožní lépe porozumět této fascinující části zvířecí říše.

Navštěva Tanghin Dassouri Crocodile Pond lze také spojit s dalšími aktivitami a atrakcemi v okolí. V blízkosti jezera se nachází tradiční trh, kde můžete ochutnat místní speciality a zakoupit rukodělné výrobky. Můžete také navštívit místní vesnice a seznámit se s místními obyvateli a jejich tradicemi.

Pokud hledáte dobrodružnou dovolenou, která vás přenese do exotického prostředí a do styku s divokou přírodou, Tanghin Dassouri Crocodile Pond v Burkina Faso je určitě místem, které stojí za návštěvu. Nezapomenutelná setkání s krokodýly, nádherná příroda a jedinečný pohled do místní kultury zanechají ve vás nevymazatelný dojem.


Ubytování Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond


Burkina Faso je země, která se nachází v západní Africe. Je to země mnoha nápadných kultur a příjemných lidí, kteří se starají o své návštěvníky. Pokud jste turista, máte mnoho možností, kde se ubytovat a být přímo v srdci této úžasné kultury. Jednou z takových možností je Tanghin Dassouri Crocodile Pond.

Tanghin Dassouri Crocodile Pondu je jedním z nejznámějších turistických míst Burkina Faso. Nachází se v obci Tanghin Dassouri, která se rozkládá asi 11 kilometrů jižně od Ouagadougou, hlavního města Burkina Faso. Místo je obklopeno obrovským množstvím zeleně, která dodává prostředí svěží a uklidňující atmosféru.

Crocodile Pond je vyhlášený pro své krokodýly, které tam najdete v obrovském množství. Samozřejmě, tyto krokodýly jsou v klecích, ale můžete se s nimi setkat tváří v tvář na blízko. Mnoho z nich je velmi velkých a dlouhých a budete mít pocit, jako byste se ocitli v bezprostředním nebezpečí. Pokud se bojíte krokodýlů, nemusíte si dělat starosti – lze je spatřit i z bezpečné vzdálenosti.

Pokud se rozhodnete zůstat v oblasti, nachází se v okolí mnoho pěkných hotelů. Kromě toho můžete také najít mnoho malých kiosků a stánků s jídlem a suvenýry. Je to skvělé místo na nákupy a ochutnání tamní kuchyně.

Tanghin Dassouri Crocodile Pond je určitě jedním z nejlepších míst, které Burkina Faso nabízí. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají blízkost k přírodě a zvířatům, ale chtějí být v bezpečí. Pokud hledáte autentickou zkušenost s africkou kulturou, nebude to místo, které byste měli vynechat.


Letenka Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond


Burkina Faso je jedním z nejzajímavějších afrických států, který nabízí turistům mnoho zajímavých destinací. Jednou z nich je Tanghin Dassouri Crocodile Pond, což je unikátní místo, které byste měli rozhodně navštívit.

Tanghin Dassouri Crocodile Pond se nachází v malé vesničce Tanghin Dassouri na jihu Burkiny Faso. Toto město je jedním z největších center krokodýlího chovu v Africe a každý rok přitahuje tisíce turistů.

Tento úžasný rybník je domovem desítek krokodýlů, kteří jsou chráněni místními obyvateli a mají tu doslova královské zacházení. Kromě toho, že můžete pozorovat krokodýly až zblízka, můžete se také projít kolem rybníka, prozkoumat okolní vesnici a podívat se na tradiční africké tance a zvyky.

Turisté mají také možnost si zapůjčit kanoe a proplout celým rybníkem, což je skvělý zážitek pro ty, kteří milují přírodu a zvířata.

Pokud se rozhodnete navštívit Tanghin Dassouri Crocodile Pond, měli byste si vzít s sebou několik věcí. Je důležité mít s sebou dostatečné množství vody a potravin, protože v této oblasti není mnoho obchodů a restaurací. Dále byste měli mít s sebou opalovací krém a insekticidní repelenty, protože v průběhu dne mohou být teploty velmi vysoké a hmyz bývá aktivní zejména v noci.

Při vstupu do rybníka si také nezapomeňte obléci něco, co je vhodné na chůzi v blátě a písku. K dispozici jsou také průvodci, kteří vám pomohou s orientací a poskytnou vám informace o tomto úžasném místě.

Pokud plánujete navštívit Burkina Faso, nezapomeňte zahrnout Tanghin Dassouri Crocodile Pond do vašeho seznamu míst, které chcete navštívit. Toto místo je skvělým způsobem, jak si užít krásy africké přírody a zároveň poznat místní kulturu a tradice.


Počasí Burkina Faso Tanghin Dassouri Crocodile Pond


Burkina Faso je západoafrický stát, který se rozprostírá převážně v suché a pouštní oblasti Sahelu. V jihu země je však možné najít vlhčí oblasti, které poskytují útočiště pro rozmanité druhy zvířat a rostlin.

Jeden z těchto míst je Tanghin Dassouri, což je vesnice, která se nachází asi 20 km jihozápadně od hlavního města Ouagadougou. Tam se nachází jedno z nejvíc populárních míst pro turisty – jezerem plném krokodýlů.

Crocodile Pond se nachází přesně v centru vesnice a je považováno za chráněnou oblast. V jezeře žije kolem 100 krokodýlů, přičemž někteří z nich jsou velmi staré a dosahují délky až 6 metrů. Původně bylo jezero vyhloubeno jako zásobárna vody pro obyvatele vesnice, ale později se stalo oblíbeným místem pro návštěvníky hledající adrenalinové zážitky.

Když se jednou rozhodnete navštívit Tanghin Dassouri, měli byste být opatrní a respektovat místní pravidla. Krokodýly se dají vidět z blízka, ale stále jsou to divoké zvířata a mohou být nebezpečné. Turisté jsou proto vedeni pod dohledem místních průvodců, kteří návštěvníkům ukážou, kde místa u jezera jsou nejlepší a jak se chovat, aby nevyprovokovali krokodýly.

Počasí v Burkina Faso se výrazně liší podle ročního období. Suché období trvá od října do května a teploty mohou dosáhnout přes 40 °C. Během vlhčího období od června do září mohou být teploty příjemnější a vzdušná vlhkost může být výrazně vyšší. Vzhledem k tomu, že Tanghin Dassouri se nachází v jižní části země, oblast není tak sušší jako sever a teploty jsou mírnější po celý rok.

I když může být navštívení jezera krokodýlům trochu strašidelné, stojí to za to. Toto je místo, kde si můžete pár minut odpočinout od každodenní tíže a nadýchat se čerstvého vzduchu. A pokud máte odvahu, mohou si návštěvníci dokonce sednout na krokodýla a nechat se fotit.

Tanghin Dassouri je také místem, kde si můžete vyzkoušet místní tradiční jídlo a najít si nějaké krásné suvenýry. Ať už hledáte adrenalinové zážitky nebo jen klidné chvíle v přírodě, tato oblast Burkina Faso vám může nabídnout obojí.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách