Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Paradise Island

Počasí Bahamy Paradise Island


Bahamy jsou známé svým krásným počasím a Paradise Island není výjimkou. Tato malá ostrovní oblast v Atlantském oceánu, která se nachází v blízkosti New Providence v Bahamách, má teplé a slunečné počasí po většinu roku.

Průměrná teplota vzduchu na Bahamách Paradise Island se pohybuje v rozmezí od 24°C do 32°C během celého roku. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy teploty mohou stoupat nad 32°C. Zatímco nejchladnější měsíce jsou prosinec a leden, kdy teploty mohou klesat pod 24°C. Většinu času na Bahamách Paradise Island je ale velmi příjemně a slunečně.

Vlhkost vzduchu v Paradise Island je také vysoká po celý rok. V průměru se tento ukazatel pohybuje mezi 70 a 80 procenty, což může být trochu dusné a vlhké pro některé lidi. Zvlášť ve dnech, kdy foukají silné větry, může být pocit vlhkosti větší.

Období hurikánů

Období hurikánů na Bahamách začíná v červnu a končí v listopadu. Největší pravděpodobnost hurikánu je v srpnu a září, i když v posledních letech byly hurikány hlášeny i v měsících mimo toto období. Je důležité si uvědomit, že hurikány jsou závažnou přírodní katastrofou. V takových situacích by měli turisté na Bahamy dodržovat pokyny místních úřadů a sledovat zpravodajství v televizi nebo na internetu.

Pláže a bazény na Bahamách Paradise Island jsou otevřené po většinu roku. Koupání v oceánu si vychutnávají turisté celoročně. Voda v moři dosahuje teploty od 25°C do 28°C během celého roku.

Celkově lze říct, že počasí na Bahamách Paradise Island je ideální pro ty, kteří hledají teplé a slunečné počasí s možností koupání v oceánu po většinu roku. I když nebezpečí hurikánů existuje, není to důvod k tomu, aby turisté od této krásné lokality upustili. Stačí sledovat aktuální zpravodajství a řídit se pokyny místních úřadů v případě, že se vyskytnou problémy.


Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island: Dokonalá destinace pro vytvoření nezapomenutelných vzpomínek

Pokud hledáte neuvěřitelně krásné místo, které vás odvede do ráje na zemi, nemusíte hledat dál. Bahamy Paradise Island je jednou z nejvíce žádaných destinací, která přitahuje návštěvníky z celého světa. Svěží vodní pobřeží, jemný písek, nádherné korálové útesy a fascinující život pod hladinou oceánu - to vše slibuje senzační dovolenou, která vás uchvátí.

Ke zpřístupnění Bahamského ráje je nezbytností zakoupit si letenku. Existuje mnoho leteckých společností, které poskytují služby spojené s destinací Bahamských ostrovů. Díky tomu je snadné najít letenky za dostupné ceny, ačkoli je vždy dobré plánovat svou cestu s dostatečným předstihem.

Když na Bahamy dorazíte, neodoláte okouzlujícím výhledům a fascinující atmosféře. Paradise Island, nacházející se na severu bahamského souostroví, je především známá svými nádhernými plážemi. Kdo by nechtěl relaxovat pod palmou s koktejlem v ruce a pozorovat západ slunce nad bezměrným oceánem?

Ale Bahamy Paradise Island nabízí mnohem víc než jen opalování na pláži. Pro ty, kteří se nebojí dobrodružství, jsou k dispozici různé vodní sporty. Potápění v korálových útesech je jedinečný zážitek, který vás provede živým podmořským světem plným pestrobarevných ryb, rejnoků a dalších exotických tvorů.

Pro ty, kteří milují historii a kulturu, je tu také mnoho možností. Můžete navštívit Atlantidu, obrovský hotel, kasino a vodní park, který je jednou z hlavních turistických atrakcí na ostrově. Toto luxusní letovisko je skutečným rájem pro životem znavené návštěvníky. Chcete-li si pořádně odpočinout, můžete vyzkoušet také masáže či wellness procedury.

Navštívit Bahamy Paradise Island je snem mnoha lidí. Mezinárodní letiště Lynden Pindling International Airport (NAS) je bránou do tohoto ráje. Zde se setkají lidé z různých koutů světa, aby zažili neopakovatelné zážitky.

Vřele doporučujeme zahrnout Bahamy Paradise Island na seznam míst, které musíte navštívit. Vytvořte si příběhy, které budou vzpomínkou na celý život. Nechte se unést místní kulturou, krásou přírody a nezapomenutelné pohostinností místních obyvatel. A nezapomeňte si zkontrolovat dostupnost letenek, abyste si mohli co nejdříve užít tento neodolatelný ráj na zemi.


Ubytování Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je překrásný turistický cíl, který leží v Karibiku. Mnoho lidí si vybírá tento ostrov jako svou dovolenkovou destinaci, díky jeho neuvěřitelnému přírodnímu bohatství a vysoce kvalitnímu ubytování.

Na Paradise Island si můžete vybrat z široké škály luxusních resortů a hotelů, které nabízejí neuvěřitelné pohodlí a jedinečný zážitek. Většina z nich se nachází na nádherných plážích s jemným bílým pískem a tyrkysovou vodou, která Vás jistě okouzlí.

Nejznámějším a nejluxusnějším hotelem na Paradise Island je bezpochyby Atlantis Resort. Tento mega-resort nabízí vše, co si můžete přát pro vaši dovolenou. Svojí obrovskou rozlohou a unikátní architekturou tvoří skutečný ráj na Zemi. Kromě jedinečného ubytování máte také přístup ke široké škále atrakcí, včetně vodního parku, kasina, golfového hřiště, luxusního wellness centra a mnoho dalšího.

Dalším populárním hotelem je The Ocean Club, který je známý svým romantickým a klidným prostředím. Nachází se na báječném pláži a nabízí svým hostům soukromý bazén, luxusní wellness a venkovní aktivity, jako je potápění a jachting.

Pro ty, kteří hledají více neformální atmosféru a přístupnější ceny, existuje mnoho menších hotelů a apartmánů. Ty se nacházejí převážně v hlavním městě Nassau, které je od Paradise Island odděleno malým mostem. Můžete se rozhodnout pro ubytování v historickém centru s barevnými domy a trhy, nebo si vybrat hotel v blízkosti pláže.

Ať už si zvolíte jakýkoliv druh ubytování, rozhodně se nemůžete pokazit. Jakmile se usadíte na Paradise Island, budete obklopeni zářivou krásou přírody a šťastnou atmosférou. Pláže, křišťálově čistá voda a výhled na nedotčenou krajinu společně vytvoří dokonalý ráj.

Navíc, ostrov nabízí také mnoho aktivit a zážitků, které si můžete užít během své dovolené. K dispozici je například potápění, plachtění, rybaření, golf, procházky po tropických zahradách a mnoho dalšího. Můžete také navštívit místní trhy a ochutnat místní speciality.

Vzhledem ke svému nádhernému prostředí a luxusnímu ubytování je Paradise Island oblíbeným cílem pro svatební cesty, rodinné dovolené a mnoho dalších příležitostí. Není divu, že mnoho celebrit a bohatých lidí vybírá právě tento ostrov pro své luxusní útěky.

Takže, pokud toužíte po nezapomenutelné dovolené v ráji, neváhejte a vydejte se na Bahamy Paradise Island. Překrásné ubytování, nádherné pláže a vzrušující zážitky čekají na Vás!


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Paradise Island


1) Jak se dostanu na Paradise Island na Bahamách?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se na Paradise Island dostat, je letadlem do mezinárodního letiště Lynden Pindling na blízkých Bahamách a poté přejet na ostrov trajektem nebo lodí.

2) Kdy je nejlepší čas pro návštěvu Paradise Island?
Odpověď: Nejlepší čas pro návštěvu Paradise Island je od prosince do dubna, kdy jsou méně deštivé počasí a méně turistů.

3) Jaké jsou nejlepší aktivity na Paradise Island?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity na Paradise Island patří návštěva akvária Atlantis, prohlídka historického Fortu Fincastle, plavání s delfíny, golf, plážové aktivity a nákupy v Paradise Island Shopping Village.

4) Jaká je průměrná cena ubytování na Paradise Island?
Odpověď: Průměrná cena ubytování na Paradise Island se pohybuje v rozmezí od 150 do 500 USD za noc, v závislosti na kategorii a vybavení hotelu nebo resortu.

5) Jsou Bahamy bezpečné pro návštěvu?
Odpověď: Bahamy jsou obecně považovány za bezpečné místo pro návštěvu, ale je vždy důležité být obezřetný s cennostmi a dodržovat základní bezpečnostní opatření.


Dovolená Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je jednou z nejkrásnějších dovolenkových destinací na světě. Tato malebná ostrovní oblast se nachází v Atlantském oceánu v Karibiku a je známá svou exotickou krásou, bílými plážemi a azurovými vodami.

Paradise Island je součástí bahamského souostroví a je spojena mostem s hlavním městem Nassau. Ostrov je domovem několika luxusních letovisek a kasin, které přitahují návštěvníky z celého světa. Jedním z nejznámějších a ikonických resortů na ostrově je Atlantis Paradise Island.

Atlantis Paradise Island je obrovský rezort, který nabízí širokou škálu aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Zde si můžete užít relaxaci na pláži, kde si jemný písek bude hýčkat vaše nohy a teplý karibský vzduch bude příznačný pro toto tropické místo. Pláže jsou také ideální pro vodní aktivity, jako je potápění, šnorchlování, plavání a windsurfing.

Jednou z hlavních atrakcí Atlantis Paradise Island je její vodní park nazvaný Aquaventure. Tento obrovský komplex bazénů a tobogánů nabízí nespočet zábavy pro celou rodinu. Vodní skluzavky zde představují jedinečné zážitky a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny.

Pro milovníky zvířat je zde také dolphinarium, kde se můžete setkat s delfíny a sklouznout po tolně jednoho z těchto krásných mořských tvorů. Kromě toho si můžete prohlédnout i unikátní žraločí lagunu, kde se můžete kochat pohledem na tyto fascinující predátory.

Pro ty, kteří chtějí poznat víc o marinech, je možné navštívit i největší oceánografické akvárium v celé Karibiku. Zde se můžete setkat s různými druhy ryb, rejnoky a dokonce i žraloky.

Paradise Island je také známá pro svou bohatou scénu restaurací a obchodů. Vyberte si z různých mezinárodních kuchyní a ochutnejte místní speciality, jako je čerstvý mořský plod. Navštivte také místní trhy a butiky, kde si můžete koupit suvenýry a originální řemeslné výrobky.

Pokud se chystáte na dovolenou na Bahamy Paradise Island, určitě nebudete zklamáni. Toto krásné místo nabízí nejen nádherné pláže a perfektní podmínky pro vodní aktivity, ale také příležitosti k objevování zázraků podvodního světa a ponoření do místní kultury a tradice. Bahamy Paradise Island je skutečným rájem na Zemi, který si zamilujete a nikdy nezapomenete.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách