Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Great Guana Cay

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Great Guana Cay


1. Jak se dostat na Great Guana Cay na Bahamách?
- Nejjednodušší způsob je vzít trajekt z hlavního města Nasau, který bude stvrzovat na Govenors Harbour na Eleuthera Island. Odtud se můžete přestěhovat na Great Guana Cay trajektem.

2. Jaké jsou nejlepší pláže na Great Guana Cay?
- Great Guana Cay je známý pro své nádherné pláže. Pláž Doc's je oblíbená pro svou klidnou atmosféru a pěkný bílý písek. Pláž Nippers je populární mezi turisty díky svým živoucím barevným plážovým bary a animovaným akcím.

3. Existují na Great Guana Cay hotely nebo pronájmy domů?
- Neexistuje přímý hotel na Great Guana Cay, ale existuje několik pronajímání domů a vil, které si můžete pronajmout prostřednictvím místních realitních agentur. Doporučuje se rezervovat si ubytování předem.

4. Co mohu dělat na Great Guana Cay?
- Great Guana Cay nabízí širokou škálu aktivit jako jsou potápění, šnorchlování, rybaření, windsurfing, paddleboarding atd. Můžete si také prohlédnout místní výlety, jako je plavba s delfíny nebo prohlídka korálových útesů.

5. Kdy je nejlepší čas navštívit Great Guana Cay?
- Nejlepší čas na návštěvu Great Guana Cay je od listopadu do května, kdy je počasí nejteplejší a méně vlhké. V tomto období se také vyskytuje menší pravděpodobnost hurikánů.

6. Jak se dostat mezi ostrovy na Bahamách?
- Existují trajekty a lodní taxislužby mezi ostrovy. Některé ostrovy mají také malé letiště, kde můžete létat do další destinace na Bahamách.

7. Jaká je místní měna na Bahamách?
- Místní měna na Bahamách je bahamský dolar (BSD), ale americké dolary jsou také široce přijímány. Měny můžete vyměnit na letišti nebo v bankách.

8. Jaká je místní kuchyně na Bahamách?
- Místní kuchyně na Bahamách je ovlivněna karibskou a africkou kuchyní. Oblíbená jídla zahrnují mořské plody, jako je grouper a langusta, konzervy jako je peas and rice, a kokosové dezerty.

9. Mohu platit kreditní kartou na Bahamách?
- Ano, většina turistických obchodů, restaurací a hotelů přijímá kreditní karty. Nicméně, je vždy dobré mít také hotovost s sebou pro případ nouze.

10. Jaký je časový posun na Bahamách?
- Bahamy jsou v Greenwichském středním čase, což je 5 hodin za Greenwichským středním časem (GMT-5).


Letenka Bahamy Great Guana Cay


Bahamy, Great Guana Cay: Ostrov plný překvapení

Bahamy jsou jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a není divu. Písečné pláže, tyrkysové moře, sluneční paprsky a relaxace jsou jen některé z mnoha předností tohoto karibského ráje. Mezi mnoha ostrovy a ostrovky v Bahamách existuje jeden skrytý poklad - Great Guana Cay.

Great Guana Cay je jeden z malých korálových ostrovů ve skupině Abacos, přesněji na sever od Velkých Baham. Nedotčený turistickým ruchem a udržovaný ve své přirozené kráse, nabízí tento ostrov jedinečný zážitek z pobytu. Je snadno dostupný z Velkých Baham nebo z Floridy, což je jedna z dalších výhod tohoto místa.

Jedním z hlavních lákadel Great Guana Cay je samotná pláž. Jedná se o dokonalou kombinaci bílého písku a tyrkysového moře, která z Great Guana Cay dělá snový plážový ráj. Návštěvníci si zde mohou užívat pohody ležením na sluníčku a poslechem zvuků moře. Pláž je také ideálním místem pro potápění či šnorchlování, jelikož korálové útesy vytvářejí živobytí pro množství různých druhů ryb a dalších podvodních tvorů.

Great Guana Cay nabízí také mnoho příležitostí k tomu, jak si užít aktivní dovolenou. Můžete si zde vypůjčit kajaky nebo paddleboardy a prozkoumat okolní vodní cesty, nebo se vydat na pěší túru a objevit krásy ostrova. Oslňující západy slunce jsou dalším bonusovým zážitkem, který byste neměli vynechat. Na ostrově se také nachází několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat místní speciality, plné exotických chutí.

Velmi populární akcí na Great Guana Cay je každoroční regata Marsh Harbour Regatta, která pořádáne v březnu. Toto závodění mezi tradičními bahamskými dřevěnými loděmi láká jak místní obyvatele, tak návštěvníky z celého světa.

Jedním z největších přínosů Great Guana Cay je jeho udržitelnost. Místní obyvatelé staví piátky na ochranu svého ostrova a přírody. Organizace jako Friends of the Environment se snaží udržovat a obnovovat místní ekosystémy a pořádají pravidelné dobrovolnické akce pro veřejnost. Tento závazek k ochraně životního prostředí je obdivuhodný a zajišťuje, že Great Guana Cay zůstane přírodně krásným a neporušeným ostrovem na dlouhou dobu.

Pokud hledáte útočiště před turistickým ruchem a toužíte po autentickém pobytu na Bahamách, pak je Great Guana Cay vaše nejlepší volba. Užijte si nádherné pláže, aktivní dovolenou a relaxaci v jednom z nejkrásnějších koutů Baham. Splňte si své sny o karibském ráji na této skryté perle v Bahamách.


Dovolená Bahamy Great Guana Cay


Bahamy jsou často označovány jako ráj na zemi, a to z dobrého důvodu. Krásné pláže, tyrkysově modré vody a přátelská atmosféra jsou jen některé z důvodů, proč byste měli navštívit tyto ostrovy. Pokud jste nároční cestovatelé, kteří chtějí zažít pláže, které vypadají jako z pohlednice, pak Great Guana Cay je místo, které rozhodně nechcete minout.

Great Guana Cay je součástí Exuma Cays, která se nachází v severní části Baham. Je to malý ostrov, který měří pouhou 7 kilometrů, ale jeho krása a nezapomenutelné zážitky, které zde můžete zažít, jsou nekonečné. Ostrov je domovem asi 150 obyvatel a turistů sem přijíždí ze všech koutů světa, aby si zde užili svou dovolenou.

Jednou z nejkrásnějších pláží na Great Guana Cay je odloučená pláž s názvem Treasure Cay. Tato pláž je naprosto úchvatná - bílý písek a průzračně čistá voda se slepým úhlem k vlnám Atlantiku. Je to ideální místo pro opalování, procházky podél pobřeží, ale také pro vodní sporty jako kitesurfing nebo windsurfing. Pokud máte rádi rybaření, můžete se také vydat na loď a chytit neuvěřitelné ryby, které zde obývají.

Další nezaměnitelnou zvláštností ostrova Great Guana Cay jsou tzv. "piggybacks". Tyto sympatické malé prasátka obývají pláže a často se toulají po okolí, zatímco turisté si na plážích užívají svou dovolenou. Piggybacks se nebojí lidí a ráda se přibližují k lidem, kteří si s nimi chtějí hrát nebo s nimi fotit. Je to roztomilý zážitek, který nevypadá ani trochu jako pražská zoo, protože prasátka zde nejsou v ohradách.

Pro turisty, kteří si chtějí užít dovolenou na Great Guana Cay, jsou zde k dispozici ubytovací zařízení, které jsou příjemné a dobře vybavené. Restaurace a bary nabízejí lahodné jídlo a nápoje Baham. Pokud se rozhodnete několik dní strávit na ostrově, můžete si pronajmout auto na průzkum ostrova nebo si vzít vodní taxi a vydat se na vzdálenější pláže a zálivy.

Jakmile navštívíte Great Guana Cay, budete se chtít vrátit znovu a znovu. Je to ráj na zemi, kde každý má možnost zažít úžasnou dovolenou plnou krásy, pohody a zábavy. Pokud se chystáte do Baham, určitě nevynechejte návštěvu tohoto kouzelného a krásného ostrova.


Počasí Bahamy Great Guana Cay


Bahamy jsou tropickým rájem s krásnými plážemi, průzračným mořem a teplým slunečným počasím po většinu roku. Jedním z nejslavnějších a nejkrásnějších ostrovů tohoto karibského souostroví je Great Guana Cay. Pokud hledáte ideální destinaci pro dovolenou, neváhejte a vydejte se právě sem.

Great Guana Cay je malý, ale o to půvabnější ostrov, který se nachází v Abacos Islands v severní části Baham. S rozlohou přibližně 11 kilometrů čtverečních a populací kolem 150 obyvatel, je to klidné a odlehlé místo, které láká turisty z celého světa. Nejbližší větší osadou je Marsh Harbour, které je vzdálené asi 13 kilometrů.

Jedním z hlavních lákadel Great Guana Cay je jeho pláž s názvem "Guana Beach". Tato pláž je dlouhá téměř 5 kilometrů a je známá svým jemným bílým pískem a azurovou vodou. Je to ideální místo pro relaxaci, procházky po pobřeží nebo opalování. Moře je zde klidné a ideální pro potápění nebo šnorchlování. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si také pronajmout paddleboard, kajak nebo si vyzkoušet jízdu na vodním skútru.

Great Guana Cay je také známý svou přívětivou atmosférou a vstřícným místním obyvatelstvem. Na ostrově najdete několik stylových resortů, které nabízí prvotřídní ubytování a výhled na zářivě modré moře. Místní restaurace a bary nabízejí širokou škálu jídel a nápojů, přičemž se specializují především na čerstvé ryby a jižanskou kuchyni. Ve večerních hodinách se můžete vydat na procházku po pláži a vychutnat si krásný západ slunce nad mořem.

Výlety a aktivity jsou zde také oblíbené. Můžete si naplánovat výlet na neoblíbenějších míst v okolí, jako je Elbow Cay nebo Hope Town, kde naleznete historické světlo maják nebo výlet na ostrov Man-O-War Cay, který je známý svou tradiční loděnici a uměním vyrábět dřevěné čluny. Nezapomeňte také na potápění či šnorchlování na okolních korálových útesech, kde objevíte nádherný podvodní život.

Když plánujete cestu na Bahamy, neopomeňte zařadit Great Guana Cay jako vaši zastávku. Tento malý a krásný ostrov nabízí vše, co můžete očekávat od tropické destinace - krásné pláže, teplé slunečné počasí a příjemnou atmosféru. Nechte se unést jejím kouzlem a zažijte dovolenou snů.


Ubytování Bahamy Great Guana Cay


Bahamy jsou tropickým rájem s bílými písčitými plážemi a tyrkysovými vodami, které lákají turisty z celého světa. Mezi jedny z nejkrásnějších ostrovů na Bahamách patří Great Guana Cay, který nabízí malebné prostředí a úžasné možnosti ubytování.

Great Guana Cay se nachází v Abacos na severu Baham a je jedním z největších ostrovů v této části souostroví. Ostrov je domovem okolo 150 obyvatel a je známý svou neuvěřitelnou krásou a klidem. Díky vzdálenosti od rušného hlavního města je zde ideální prostředí pro ty, kteří hledají místo pro relaxaci a odpočinek.

Na Great Guana Cay se nachází několik skvělých možností ubytování, které splňují potřeby různých typů turistů. Místní hotely a resorty nabízejí různé typy pokojů od standardních po luxusní apartmány s výhledem na moře. Většina z nich je umístěna přímo na pláži, což poskytuje jedinečný výhled a přístup k vodě.

Pokud hledáte něco více soukromého a intimního, Great Guana Cay také nabízí několik soukromých vil a domů k pronájmu, které jsou ideální pro rodiny nebo skupiny přátel. Tyto ubytování jsou dobře vybavené a poskytují veškeré pohodlí až do nejmenších detailů. Některé z těchto vil mají také soukromé bazény, jacuzzi a grilovací plochy, což zajišťuje skvělé zážitky a relaxaci pro hosty.

Great Guana Cay je také populární mezi surfaři a potápěči díky svým nádherným korálovým útesům a dobrým podmínkám pro vodní sporty. Pokud hledáte ubytování blízko těchto aktivit, ostrov nabízí také možnost kempování na pláži. Kempování na Great Guana Cay je nejen cenově dostupné, ale také poskytuje nezapomenutelný zážitek z přespání přímo u moře.

Ať už se rozhodnete zvolit luxusní resort, soukromou vilu, nebo kempování na pláži, ubytování na Great Guana Cay vám zaručuje nezapomenutelný pobyt na Bahamách. Tento majestátní ostrov nabízí klid a odpočinek daleko od turistických davů, což z něj činí ideální místo pro dovolenou. Zde můžete relaxovat na pláži, potápět se v krásných vodách oceánu a objevovat skryté poklady Baham.

Great Guana Cay je synonymem pro idylické ubytování na Bahamách a je tím pravým místem pro ty, kteří hledají únik od všedního života a chtějí prozkoumat krásu Karibiku. Ať už se rozhodnete zůstat na ostrově jen na pár dní, nebo plánujete delší pobyt, určitě zde najdete perfektní ubytování, které plně naplní vaše očekávání.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách