Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Eleuthera

Ubytování Bahamy Eleuthera


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě a Eleuthera je jedním z ostrovů, které stojí za návštěvu. Eleuthera je dlouhý úzký ostrov na východním pobřeží Baham a láká turisty svou nádhernou přírodou, bílými písečnými plážemi a průzračnými modrými vodami. Pokud plánujete návštěvu tohoto ostrova, je důležité mít vhodné ubytování, které vám poskytne pohodlí a relaxaci.

Na Eleuhterě najdete širokou škálu ubytovacích možností, které vyhovují každému rozpočtu a preferencím. Pokud hledáte luxusní ubytování, můžete se rozhodnout pro některý z high-end resortů, které nabízejí prvotřídní služby a vybavení. Resorty často disponují vlastními soukromými plážemi, bazény, wellness centry, restauracemi a různými vyžitími. Můžete si zde užít například potápění, šnorchlování, golfové hřiště nebo jachting. Resorty na Eleuhterě jsou ideální pro páry, rodiny nebo pro ty, kteří hledají klid a relaxaci.

Pokud hledáte něco více autentického a osobnějšího, můžete se rozhodnout pro ubytování v některém z místních malých hotelů nebo penzionů. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí útulné pokoje s výhledem na moře nebo zahradu a mají také přístup k plážím. Majitelé těchto zařízení jsou obvykle velmi ochotní a rádi vám pomohou s jakýmikoli dotazy nebo požadavky, které byste měli. Mnoho těchto hotelů a penzionů se nachází v blízkosti místních obcí, což vám umožní poznat místní kulturu, jídlo a tradice.

Pro ty, kteří preferují větší samostatnost a nezávislost, je tu také možnost pronájmu dovolené. Na Eleuhterě najdete mnoho soukromých vil a domků, které nabízejí úžasný výhled na oceán a přístup k plážím. Tyto nemovitosti mají obvykle kuchyňskou linku a další vybavení, což vám umožní si připravovat vlastní jídlo a strávit čas podle vaší vlastní představy. Pronájem dovolené je ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí strávit čas spolu a prozkoumat ostrov ve vlastním tempu.

Ať již se rozhodnete pro kterýkoli typ ubytování na Eleuthera, můžete si být jisti, že si užijete překrásné pláže, klidnou atmosféru a nádhernou přírodu. Eleuthera je skutečný ráj na Zemi a ubytování na tomto ostrově vám bude poskytovat komfortní základnu pro vaše dobrodružství.


Počasí Bahamy Eleuthera


Bahamy, konkrétně ostrov Eleuthera, jsou známé svým teplým a slunečným počasím. Leží v jižní části Atlantského oceánu a tvoří součást stejnojmenného ostrovního státu Bahamy. Tato tropická destinace je oblíbená mezi turisty, kteří sem přijíždějí užívat si krásných pláží, klidného oceánu a teplého podnebí.

Počasí na Bahamách, včetně ostrova Eleuthera, je ovlivněno tropickým klimatem. Teploty zde jsou převážně vysoké a pohybují se mezi 24 až 32 °C po většinu roku. Nejnižší teploty se vyskytují v zimních měsících, kdy se pohybují kolem 20 °C. Průměrná teplota vody v moři je příjemných 25 až 28 °C, což láká turisty k plavání, potápění a dalším vodním aktivitám.

Srážky na Bahamách jsou nejvyšší během léta a v období hurikánů, které trvá od června do listopadu. Během těchto měsíců dochází k výskytu silných bouří a dešťových přeháněk. Avšak délka těchto dešťových období se obvykle pohybuje v rozmezí několika hodin až dnů, takže se stále najde dostatek slunečných dnů.

Pokud plánujete návštěvu Baham během léta nebo období hurikánů, je důležité sledovat předpověď počasí a aktuální varování. Hurikány mohou být silné a poškozující, a je proto vhodné být vždy připraven a přizpůsobit se dané situaci.

Eleuthera patří k ostrovům, které jsou méně rušné a ještě neobjevené masovým turismem. Přestože jej pravidelně navštěvují turisté díky jeho nádherným plážím a úžasnému podmořskému světu, stále si zachovává svůj klid a autentičnost. Návštěvníci mohou očekávat slunečné počasí, které ideálně doplňuje krásu přírody a lagun.

Krátkým přehledem počasí na Bahamách a ostrově Eleuthera lze tedy shrnout, že je zde převažující teplé a slunečné počasí po většinu roku. Než se vydáte na cestu, je vždy dobré zkontrolovat aktuální předpověď počasí a být připraven na případné náhlé změny. Buďte připraveni užít si krásných pláží, relaxovat na slunci a objevovat podmořský svět přírodního ráje, který Bahamy a jejich ostrovy nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Eleuthera


1. Jak se dostat na Eleutheru z Baham?
Odpověď: Nejbližší mezinárodní letiště je na ostrově New Providence v Nassau. Zde je možné se přestoupit na vnitrostátní lety nebo trajekt, kterým se dostanete na Eleutheru.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Eleuthery?
Odpověď: Nejlepší doba pro návštěvu Eleuthery je mezi prosincem a dubnem, kdy je zde příjemné teplé počasí a minimální srážky.

3. Kde se na Eleutheře ubytovat?
Odpověď: Na Eleušeře je možné si najít ubytování v hotelu, resortu nebo pronajmout si soukromou vilu nebo apartmá. Nejpopulárnější lokalitou pro ubytování je Harbor Island.

4. Jaké jsou nejlepší pláže na Eleutheře?
Odpověď: Mezi nejkrásnější pláže na Eleutheře patří French Leave Beach, Ten Bay Beach a Lighthouse Beach.

5. Co je možné dělat na Eleutheře?
Odpověď: Na Eleutheře je možné se věnovat aktivitám jako je potápění, šnorchlování, rybaření, jízda na kajaku, surfování nebo procházky po přírodě.

6. Je na Eleutheře snadné se orientovat?
Odpověď: Eleuthera je relativně malý ostrov, takže je poměrně snadné se zde orientovat. Místní lidé jsou vstřícní a rádi pomohou s orientací.

7. Jaká je místní kuchyně na Eleutheře?
Odpověď: Tradiční místní kuchyně na Eleutheře se skládá převážně z čerstvých mořských plodů, ryb, langust, ale také z tropického ovoce a zeleniny.

8. Jaké jsou kulturní atrakce na Eleutheře?
Odpověď: Mezi kulturní atrakce na Eleutheře patří například Preacher's Cave, kde se ukrývali první kolonisté, či Glass Window Bridge, který nabízí úchvatný výhled na moře.

9. Existuje na Eleutheře veřejná doprava?
Odpověď: Na Eleutheře není většina veřejná doprava, takže nejlepší způsob, jak se zde pohybovat, je si pronajmout auto.

10. Jaké jsou nejpopulárnější památky na Eleutheře?
Odpověď: Mezi nejpopulárnější památky na Eleutheře patří například světově proslulá růžová pláž Harbor Island, historické námořní vyhlídky a zachovalé koloniální budovy ve městě Governor's Harbour.


Letenka Bahamy Eleuthera


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších dovolenkových cílů na světě a ne nadarmo. Tyto nádherné ostrovy na Karibiku nabízejí idylické pláže, tyrkysově modré moře a bohatý podvodní svět. Jedním z nejskrytějších pokladů Baham je ostrov Eleuthera, který patří mezi nejkrásnější a nejmalebnější místa tohoto souostroví.

Ale jak se na Eleuthera dostat? Nejjednodušší cestou je pořídit si letenku. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí lety na ostrov Eleuthera. Mezinárodní letiště se nachází ve Freeportu, které je druhým největším městem na Grand Bahama. Zde se můžete přestoupit na vnitrostátní spoje, které vás dopraví přímo na ostrov Eleuthera. Doba letu z Freeportu na Eleuthera trvá zhruba 20 minut.

Další možností je nalézt přímý let na mezinárodní letiště na ostrově Eleuthera. Nejbližší mezinárodní letiště je v hlavním městě Baham - Nassau. Existuje několik leteckých společností, které provozují lety z různých částí světa přímo do Nassau. Po příletu do hlavního města si můžete jednoduše spočítat vnitrostátní lety na Eleuthera. Doba letu z Nassau na Eleuthera je asi 30 minut.

Jakmile přistanete na Eleuthera, budete okouzleni krásou a klidem ostrova. Eleuthera je známá svými úchvatnými plážemi, které se řadí mezi nejkrásnější na světě. Nejznámější pláží na ostrově je Pink Sands Beach, která je dlouhá 5 km a její písek má nádherně růžovou barvu. To je opravdu jedinečné a určitě stojí za návštěvu.

Na Eleuthera si rovněž můžete užít aktivit jako je potápění, šnorchlování, rybaření, plavání se delfíny a procházky po džungli. Ostrov je také domovem mnoha divokých zvířat, jako jsou želvy, rejnoci a leguáni. Můžete si také prohlédnout ruiny starých pirátských přístavů, což je skvělá zábava pro všechny dobrodruhy.

Pokud máte šťastnou cestu na Bahamy, nezapomeňte zařadit návštěvu ostrova Eleuthera na svou seznam. Letenka na Bahamy pro vás otevře dveře do tohoto ráje na zemi.


Dovolená Bahamy Eleuthera


Bahamy jsou krásným tropickým rájem, plným slunce, palm a azurového moře. Jedním z nejkrásnějších míst je ostrov Eleuthera, který je známý svými bílými plážemi a modrým oceánem. Jestliže si chcete užít nádhernou dovolenou a užít si klid a pohodu, určitě navštivte Bahamy Eleuthera.

Ostrov Eleuthera se nachází v Atlantickém oceánu, na jihovýchodě Baham. Je dlouhý přibližně 80 kilometrů a široký jen zhruba 5 kilometrů. Na ostrově se nachází několik měst, ale většina turistů zajíždí do města Governor's Harbour, které je hlavním městem ostrova. Eleuthera nabízí mnoho krásných pláží, které patří mezi nejlepší pláže na Bahamách.

Mezi nejkrásnější pláže na Eleutheře patří French Leave Beach, Ten Bay Beach, Tropic of Cancer Beach a Lighthouse Beach. French Leave Beach je oblíbenou mezi turisty a místními obyvateli pro svoji krásu a poklidnou atmosféru. Na Ten Bay Beach najdete mnoho želv, které se na pláži dávají dohromady a pokládají vajíčka. Tropic of Cancer Beach, která se nachází na severozápadním pobřeží, je nejdelší pláž na Eleutheře. Na pláži Lighthouse Beach se můžete procházet po bílém písku a plavat v modrém oceánu s vlnami.

Ostrov Eleuthera nabízí mnoho aktivit pro turisty. Můžete se projít po plážích a relaxovat na slunci, plavat v oceánu, potápět se na korálovém útesu a pozorovat tropickou faunu a flóru. Jednou z hlavních turistických atrakcí na ostrově je Mlynarovicovy skály. Tyto skalnaté útvary jsou naplaveniny nashromážděné podél pobřeží a nabízí nádherný výhled na oceán.

Další turistickou atrakcí je tzv. Glass Window Bridge, což je místo, kde se setkávají dvě části ostrova - North a South Eleuthera. Toto místo nabízí nádherný výhled na rozdílnou barvu oceánu.

Pokud chcete ochutnat místní kuchyni, určitě navštivte Fish Fry. Jedná se o trh s rybami, na kterém můžete ochutnat nejčerstvější ryby, humry a další mořské plody. V místních restauracích také můžete ochutnat tradiční bahamskou kuchyni, jako jsou pea soup, conch salad nebo crack conch.

V místních obchodech na Eleutheře si můžete koupit suvenýry a místní rukodělné zboží, jako jsou náramky, mušle a dřevěné figurky.

Celkově vzato, Bahamy Eleuthera nabízejí krásnou dovolenou plnou slunce, palm a azurového moře. Ostrov nabízí mnoho krásných pláží, vynikající místní kuchyni a mnoho aktivit pro turisty. Rozhodně se jedná o jedno z nejkrásnějších a nezapomenutelných míst na světě.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách