Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Alice Town (Bimini Islands)

Počasí Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou oblíbeným destinací pro milovníky pláže, slunce a dovolenou u moře. Jedno z nejkrásnějších míst, které Bahamy nabízejí, je Alice Town na ostrovech Bimini. Tato malebná rybářská vesnice leží na ostrovech Bimini a je známá svou úchvatnou přírodou, křišťálově čistým mořem a přívětivými obyvateli.

Počasí v Alice Town je typické pro tropický ráj. Převažují zde teplé teploty a slunečné dny. V celém roce se teploty pohybují mezi 24-32 stupni Celsia, a proto je Alice Town ideálním místem pro dovolenou na pláži. Nejnižší teplota bývá zaznamenána v noci a během zimního období a obvykle nepoklesne pod 20 stupňů.

Nejteplejším obdobím je léto, které trvá od června do září. Teploty se během tohoto období mohou vyšplhat až na 32 stupňů Celsia, ale většinou se pohybují kolem 28-30 stupňů. Moře je v létě příjemné a teplota vody dosahuje 26-29 stupňů Celsia, což je ideální pro koupání a vodní sporty.

Jesenní a jarní období jsou také velmi příjemné s teplotami kolem 25-28 stupňů Celsia. Slunečné dny jsou časté a moře zůstává teplé, i když se trochu ochladí. Toto období je méně rušné a turisté mohou v klidu prozkoumávat pláže a okolní ostrovy.

Zimní období, které trvá od prosince do února, je nejchladnější. Teploty se pohybují kolem 20-25 stupňů Celsia a v noci mohou klesnout na 15 stupňů. Existuje však stále dostatek slunečných dnů a moře zůstává příjemné pro koupání. Pro některé turisty může být zimní období perfektní, protože tu bude méně turistů a ceny mohou být poněkud nižší.

Vzhledem k tomu, že Alice Town leží na malebných ostrovech Bimini, jsou Bahamy celkově ovlivňovány tropickým podnebím. Vyplatí se si vždy zkontrolovat předpověď počasí, protože se mohou objevit krátkodobé lijáky a bouřky. Celkově však Alice Town nabízí turistům slunečné a teplé počasí po většinu roku, což je ideální pro relaxaci na pláži, potápění nebo rybaření.

Pokud tedy plánujete dovolenou v ráji snů, Alice Town na Bimini Islands je skvělé místo s příjemným počasím. Zde si můžete užít slunečné dny, teplé teploty a neskutečně krásné křišťálově čisté moře. Stačí si vzít plavky, opalovací krém a začít si užívat dovolenou v jednom z nejkrásnějších míst na Bahamách.


Dovolená Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších a nejžádanějších destinací pro dovolenou na Karibských ostrovech. Mezi mnoha ostrovy, které Bahamy nabízejí, je jedna malá oáza klidu nazývaná Alice Town, která se nachází na Bimini Islands. Tato malebná vesnice je jednou z nejúžasnějších lokalit na Bahamách a nabízí turistům nejen nádherné pláže, ale také bohatou historii a kulturu.

Alice Town je jedno z nejstarších a nejostatnějších měst na Bahamách. Je pojmenováno po slavné řecko-americké spisovatelce Alici Rhein Steinhart, kterou tato oblast inspirovala k napsání několika jejích nejoblíbenějších románů. Město je stále silně spojeno s uměním a literaturou, a to jak domácím, tak i zahraničním, což přináší velkou kulturní hodnotu pro turisty.

Pláže v Alice Town jsou jedny z nejkrásnějších na Bahamách. Bílý písek a azurové vody Karibského moře tvoří kombinaci, která přináší dokonalý pocit tropického ráje. Na plážích je také možno si zajezdit na jetových skútrech nebo se potápět a objevovat korálové útesy, které Bahamy nabízejí. Plážové bary a restaurace jsou ohromující a nabízejí tradiční bahamskou kuchyni, včetně čerstvých ryb a mořských plodů.

Pokud jste milovníky historie, Alice Town má pro vás také mnoho nabídnout. Při procházce ulicemi města narazíte na staré karibské domy a pozůstatky pevnosti z 18. století. Můžete také navštívit legendární konzum, který slouží jako kulturní centrum a muzeum o obyvatelích Bimini. Zde se dozvíte o životě místních obyvatel, jakými jsou rybáři a korálový výrobce, a také o historii ostrova.

Kromě toho, Alice Town je také známé pro svou divokou noční scénu. Město nabízí různé noční kluby, kde si můžete užít hudbu a tance bahamského stylu. Jejich rytmická hudba a vřelost místních lidí vytvářejí jedinečnou atmosféru, která vám umožní opravdu zažít kulturu Baham.

Přestože je Alice Town malou lokalitou, její krása a bohatá kultura ji dělá jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na Bahamách. Pokud se rozhodnete navštívit Alice Town na Bimini Islands, zajisté nebudete zklamáni. Pláže, historie, kultura a noční život vám vytvoří dovolenou, kterou budete pamatovat celý život.


Ubytování Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických cílů na světě. Toto karibské souostroví láká návštěvníky z celého světa svou ohromující přírodní scenérií, tyrkysovými plážemi a vynikajícím ubytováním. Jedním z nejoblíbenějších a jedinečných míst na Bahamách je Alice Town, nacházející se na Bimini Islands.

Alice Town je malebné rybářské městečko ležící na nejzápadnějším ostrově řetězce Bimini Islands. Svojí jedinečnou atmosférou a příjemným prostředím přitahuje návštěvníky, kteří hledají autentický a klidný zážitek na Bahamách. Navzdory svému malému rozměru nabízí Alice Town řadu atrakcí a aktivit, které vám zajistí nezapomenutelný pobyt.

V Alice Town najdete širokou škálu ubytování různých cenových kategorií, od luxusních resortů až po útulné soukromé vily. Nemusíte se obávat, že byste se nedostali na některou z pláží, protože ostrov je tak malý, že se na kteroukoli z nich můžete dostat pěšky. Přičemž, být ve vodě, máte k dispozici mnoho možností pro šnorchlování, potápění a další vodní aktivity.

Pokud jste milovníci vodních sportů, Alice Town je pro vás rájem. Vyzkoušejte si šnorchlování na útesech kolem ostrůvku Bimini, kde budete mít možnost spatřit nádhernou korálovou faunu a floru. Máte-li rádi rybaření, Alice Town nabízí řadu možností pro lov úhořů, tunáků a dalších druhů ryb. Existuje také možnost si pronajmout loď a vyrazit na rybářský výlet na otevřené moře.

Pro ty, kteří preferují odpočinek a relaxaci, jsou pláže v Alice Town ideálním místem pro slunění a koupání v tyrkysově modré vodě Karibského moře. Užijte si piknik na pláži s rodinou a přáteli. V okolí najdete také různé bary a restaurace, které vám poskytnou vynikající zážitek z místní kuchyně.

Nezapomeňte také navštívit Bimini Museum, které se nachází v samotném městečku. Toto malé muzeum nabízí fascinující historii ostrova, plnou rybářských příběhů a kulturálního dědictví Baham. Prozkoumejte také starou cihlovou stavbu, která kdysi sloužila jako zpracovna úhořů.

Alice Town na Bimini Islands je skutečně jedinečným místem pro relaxaci a dovolenou. S jeho malebnou atmosférou, nádhernými plážemi a bohatou nabídkou vodních a kulturních aktivit určitě nebudete litovat návštěvy tohoto karibského ráje.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


1. Jak se dostanu na Bahamy, konkrétně do Alice Town (Bimini Islands)?
Nejlepší způsob, jak se dostat na Bahamy, je letecky. Existuje několik mezinárodních letišť na Bahamách, a jedno z nich se nachází na Bimini Islands. Lety jsou dostupné ze Spojených států Amerických a dalších karibských ostrovů.

2. Jak dlouho trvá let na Bahamy do Alice Town (Bimini Islands)?
Délka letu závisí na vašem místě odletu, ale obvykle trvá zhruba 2-3 hodiny.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v Alice Town (Bimini Islands)?
Alice Town nabízí nádherné pláže, skvělé potápění a šnorchlování, rybaření, nákupy a procházky po historickém centru města. Další populární atrakce zahrnují Bimini Shark Lab, Dolphin House Museum a návštěvu ostrova západně od Alice Town, kde se nachází pláž s vodopády a stříbrným pískem.

4. Kde se dá najít ubytování v Alice Town (Bimini Islands)?
V Alice Town (Bimini Islands) najdete různé typy ubytování, včetně hotelů, resortů a pronájmu dovolených. Doporučuje se rezervovat si ubytování předem, zejména během hlavní turistické sezóny.

5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Alice Town (Bimini Islands)?
Nejlepší čas na návštěvu Alice Town a Bimini Islands je v období od prosince do dubna, kdy jsou teploty příjemné a srážky minimální. Během letních měsíců je možné setkat se s vyššími teplotami a lehkými dešti.

6. Co jsou Bimini Shark Lab a Dolphin House Museum?
Bimini Shark Lab je výzkumná zařízení, které se zaměřuje na studium žraloků a jejich ekologie. Nabízí prohlídky a možnost se dozvědět více o těchto fascinujících tvorech. Dolphin House Museum je muzeum, kde se můžete dozvědět o historii a kultuře Bimini Islands. Je postavené z mořských ulovených předmětů a je to opravdová zajímavost v Alice Town.

7. Jak se lze pohybovat po Bimini Islands?
Bimini Islands jsou relativně malé a snadno se prozkoumají pěšky. Pokud chcete objevovat vzdálenější oblasti, doporučuje se pronájem auta nebo taxislužba.


Letenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických cílů v Karibiku. Skládají se z více než 700 ostrovů a ostrůvků a nabízejí nádherné pláže, tyrkysové laguny a bohaté mořské ekosystémy. Mezi nejzajímavější ostrovy patří i Bimini Islands, které jsou jedním z nejmenších souostroví v Bahamách.

Alice Town, které se nachází na ostrově North Bimini, je největším městem Bimini Islands. Je to malá vesnička s koloritními domky a příjemnou atmosférou. Obchody, restaurace a bary jsou soustředěny na hlavní třídě, kde se také nachází malebný rybářský přístav. Alice Town má také svou vlastní pláž, kde si turisté mohou užít moře a slunce.

Pro turisty jsou největším lákadlem Bimini Islands především vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování. Vody okolo ostrovů jsou plné různých druhů korálů, ryb a dalších mořských tvorů. Bimini Islands jsou také známé díky své poloze, protože se nacházejí na trase velkých mořských žraloků. Mnoho potápěčů sem přijíždí právě za účelem setkání s těmito zvířaty.

Na ostrovech se také nachází mnoho dalších zajímavých míst. Turisté se mohou vydat například na výlet do 80 metrů dlouhé jeskyně, která se nachází na jižním konci ostrova South Bimini. Další zajímavostí je Dolphin House Museum, které připomíná život a dílo samotného stavitele, který si sám zhotovil mnoho zajímavých soch a dalších artefaktů.

Pokud plánujete dovolenou na Bahamách a chtěli byste navštívit malé a kouzelné Bimini Islands, neváhejte a zarezervujte si letenku na Alice Town. Existuje mnoho leteckých společností, které létají do tohoto malého letiště. Cena letenky se bude lišit v závislosti na sezóně a předpovědi poptávky. Nicméně, pokud si včas zajistíte letenku, můžete se těšit na skvělou dovolenou na této malebné malé části Baham a na možnost poznat jedny z nejkrásnějších pláží a podmořských světů na světě.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách