Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Abaco Islands

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Abaco Islands


1. Jak se dostat na Bahamy Abaco Islands?
Na Bahamy Abaco Islands se můžete dostat letecky z několika mezinárodních letišť, včetně Miami, Fort Lauderdale a Nassau. Existují také trajektové spoje z některých sousedních ostrovů.

2. Jaké jsou nejlepší pláže na Bahamách Abaco Islands?
Mezi nejlepší pláže na Bahamách Abaco Islands patří Treasure Cay Beach, Tahitian Beach, Hope Town Beach, Man-O-War Cay Beach a Guana Cay Beach. Všechny nabízejí bílý písek, tyrkysovou vodu a krásné výhledy.

3. Jaké aktivity je možné na Bahamách Abaco Islands podniknout?
Mezi nejpopulárnější aktivity na Bahamách Abaco Islands patří potápění, šnorchlování, rybaření, plachtění, kajakovaání, procházky po ostrovech, návštěva historických památek a ochutnávka místní kuchyně.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Baham Abaco Islands?
Nejlepší čas na návštěvu Baham Abaco Islands je během zimních a jarních měsíců, kdy je počasí mírné a teploty příjemné. Léto je obdobím dešťů a hurikánů, takže byste se měli vyvarovat této doby.

5. Jaké jsou nejznámější památky na Bahamách Abaco Islands?
Mezi nejznámější památky na Bahamách Abaco Islands patří maják Hope Town Lighthouse, historické osady Hopetown a Man-O-War Cay, přírodní rezervace National Parks of Abaco a stará osada Marsh Harbour.

6. Jaká je místní kuchyně na Bahamách Abaco Islands?
Místní kuchyně na Bahamách Abaco Islands se zaměřuje na čerstvé mořské plody, jako jsou humři, krevety a ryby. Oblíbené jsou také tradiční bahamské pokrmy, jako je conch salad, guavá duff a conch fritters.

7. Jaké jsou vhodné ubytovací možnosti na Bahamách Abaco Islands?
Vhodné ubytovací možnosti na Bahamách Abaco Islands zahrnují luxusní hotely, soukromé vily, apartmány a plážové resorty. Existují také možnosti kempování a pronájmu rekreačních objektů.

8. Je nutné mít vízum pro návštěvu Baham Abaco Islands?
Ne, pro většinu turistů není nutné mít vízum pro návštěvu Baham Abaco Islands. Většinou je potřeba pouze platný cestovní pas, který bude platný minimálně ještě 6 měsíců po plánovaném datu odletu.


Dovolená Bahamy Abaco Islands


Bahamy se mohou pyšnit množstvím nádherných ostrovů, které lákají miliony turistů každý rok. Mezi ty nejpopulárnější a nejkrásnější ostrovy patří Abaco Islands. Tyto ostrovy se nacházejí v severní části Baham a jsou proslulé svými bílými písčitými plážemi, tyrkysově modrým oceánem a širokou nabídkou aktivit a atrakcí.

Jedním z nejzajímavějších míst na ostrovech Abaco je Marsh Harbour. Toto město je největším obchodním a turistickým centrem na ostrovech a nabízí návštěvníkům nekonečné možnosti pro zábavu a relaxaci. V Marsh Harbour můžete navštívit různé obchody s místními suvenýry, ochutnat lahodné místní speciality v restauracích a prozkoumat život místních obyvatel.

Dalším oblíbeným místem na ostrovech Abaco je Elbow Cay. Tento malý ostrov je známý svým historickým osídlením a duchem starého světa. Na Elbow Cay si můžete prohlédnout půvabné barevné domky a navštívit muzeum Wyannie Malone, které vám přiblíží historii ostrovů. Elbow Cay je také ideálním místem pro milovníky vody a vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, surfing a rybaření.

Pokud rádi objevujete přírodu, nemůžete si nechat ujít ochutnat přírodní bohatství Marsh Harbour National Park. Tento park se rozkládá na ploše více než 20 hektarů a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat tropické lesy, mangrovy, laguny a mořské přírodní rezervace. Zde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků, ježků, leguánů a dalších rostlin a živočichů.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství na moři, je otevřena průlezká mořského parku Pelican Cays Land and Sea Park. Tento park je domovem chráněných mořských ekosystémů, kde můžete potápět, šnorchlovat a pozorovat korálové útesy, žraloky, barakudy a mnoho dalších mořských tvorů.

Pokud máte rádi golfové hřiště, na ostrovech Abaco není nedostatek. Můžete si užít hru na jednom z několika profesionálních hřišť, jako je Abaco Club at Winding Bay nebo Treasure Cay Golf Club. Tyto hřiště nabízí ohromující výhled na moře a tropickou krajinu, která vám zaručeně vezme dech.

Kromě těchto aktivit můžete na ostrovech Abaco také využít řadu dalších atrakcí a zajímavostí. Mezi ně patří návštěva místních osad, jako je Hope Town, Man-O-War Cay a Green Turtle Cay, kde můžete poznat místní kulturu a tradice. Dále můžete vyzkoušet rybaření s místními rybáři, jízdu na koni po pláži, plavbu na jachtě, nakupování na místních trzích a mnoho dalšího.

Dovolená na ostrovech Abaco je zážitek plný nádhery, dobrodružství a vzrušení. Bílé písečné pláže, teplá slunečná obloha a průzračný oceán vás přenáší do ráje na zemi. Bez ohledu na to, zda si rádi užíváte adrenalinových aktivit, relaxujete na pláži nebo poznáváte místní kulturu, Bahamy Abaco Islands mají co nabídnout pro každého turistu.


Počasí Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou tropy rájem, a mezi nejkrásnější ostrovy patří také Abaco Islands. Tyto ostrovy se nacházejí v Atlantském oceánu na severu Baham a jsou známé svými bílými plážemi, teplým mořem a bohatým podmořským životem. Ale jaké je vlastně počasí na Abaco Islands?

Abaco Islands leží v subtropické klimatické zóně, což znamená, že zde panuje teplé a vlhké počasí po celý rok. Hlavní sezónou je zde období od listopadu do dubna. Právě v tomto období přichází nejlepší počasí na ostrovy. Teploty se pohybují kolem 25 až 30 stupňů Celsia a vlhkost vzduchu je zde poměrně vysoká. Slunce zde svítí přibližně 8 až 10 hodin denně, takže se lze těšit na dlouhé slunečné dny.

V době od května do října, tedy v období dešťů a hurikánů, může počasí na Abaco Islands být dosti nestabilní. Teploty zde stoupají až na 35 stupňů Celsia, s vysokou vlhkostí vzduchu a častými dešti. Tyto ostrovy ale neleží na trase hurikánů, takže přímočarým nebezpečím hurikánu nejsou vystaveny.

Během léta je moře velmi teplé a dosahuje teplot až kolem 30 až 32 stupňů Celsia. Pro ty, kteří rádi plavou nebo potápějí se, je toto období lákavé. Podmořský svět v okolních korálových útesech je bohatý a velmi populární mezi potápěči.

Abaco Islands mají také mírnější zimní období, kdy teploty klesají na příjemných 17 až 20 stupňů Celsia. Toto období je oblíbené mezi turisty, kteří chtějí uniknout chladnému zimnímu počasí v jiných částech světa.

Při cestování na Abaco Islands je důležité si zkontrolovat předpověď počasí a být připraven na případné změny, zejména pokud plánujete výlety na moře. Je také dobré vzít si s sebou dostatečné množství opalovacího krému, šortky, trička a klobouk pro ochranu proti slunci.

V každém případě, bez ohledu na aktuální počasí, stojí Abaco Islands za návštěvu. Tyto ostrovy nabízejí nezapomenutelné zážitky a relaxaci na krásných plážích.


Ubytování Bahamy Abaco Islands


Bahamy, souostroví tvořené třemi tisíci ostrůvky, je známé svými nádhernými plážemi a křišťálově čistými vodami Atlantského oceánu. Mezi nejpozoruhodnější ostrovy patří i Abaco Islands, které nabízí dokonalou kombinaci přírodní krásy a odpočinku. Ubytování na Abaco Islands představuje nepřeberné možnosti pro každého, ať už hledáte luxusní resort na pláži nebo romantický pobyt ve stylovém soukromém domě.

Pro ty, kteří touží po opravdovém bahamském luxusu, je tu široká nabídka luxusních resortů a hotelů. Jedním z nich je například prestižní resort The Abaco Club on Winding Bay. Tento 5hvězdičkový rezort nabízí přepychové pokoje a vily s výhledem na azurovou vodu zátoky. Vychutnejte si soukromou pláž, která je jen pár kroků od vašeho ubytování. Skvělá obsluha, vyhlášené restaurace a bohaté možnosti vodních sportů jsou samozřejmostí.

Pokud preferujete více útulnou atmosféru nebo hledáte romantický pobyt, můžete se rozhodnout pro soukromý dům nebo apartmán. Na Abaco Islands je mnoho možností pronájmu domů, které nabízejí jedinečný pohled na pláže a přístavy. Pro ty, kteří si chtějí užít svůj vlastní bazén a pohodlí soukromí, jsou soukromé vily nejlepší volbou. Příjemně se usadíte s rodinou nebo přáteli a můžete si užívat všech výhod, které takové ubytování nabízí.

Abaco Islands jsou také oblíbeným místem pro milovníky přírody a dobrodružství. Pokud si přejete posedět na pláži a pozorovat želvy a delfíny, můžete se rozhodnout pro ubytování v malém penzionu nebo apartmánu poblíž pláže. Zde se můžete probouzet s výhledem na oceán a cítit se jako člen místní komunity.

Abaco Islands jsou také vyhlášené svými přístavy, které přitahují milovníky jachtingu a vodních sportů. Pokud se cítíte jako dobrodruh, můžete se zde ubytovat na plachetnici nebo katamaránu. Tato forma ubytování vám umožní plout kolem ostrovů a objevovat nové pláže a městečka každý den.

Nezáleží na tom, jaký druh ubytování si vyberete, Abaco Islands vás zaručeně okouzlí svou přírodní krásou a vřelou atmosférou. Můžete si vybrat luxusní rezort, romantický dům na pláži, jednoduché apartmány nebo nezapomenutelnou plavbu na plachetnici. Bez ohledu na váš výběr, budete mít jedinečnou možnost prozkoumat a užívat si krásy Baham.


Letenka Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě a jedno z nejkrásnějších míst v Karibiku. Mezi nejpopulárnější ostrovy patří Abaco Islands, které nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky a krásné přírodní scenérie.

Abaco Islands se nacházejí na severu Baham a skládají se z několika velkých a mnoha malých ostrovů. Jejich malebné pláže se bílým pískem a tyrkysově modrou vodou přitahují tisíce turistů každý rok. Zdejší podmořský svět je pak ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Největším městem na Abaco Islands je Marsh Harbour, které je vstupní branou na ostrovy. Zde se nachází mezinárodní letiště, kam můžete cestovat například z USA. Přesto však ostrovy zachovávají svou nezpochybnitelnou karibskou atmosféru a tradice.

Mezi největší atrakce na Abaco Islands patří Great Abaco Highway, což je přibližně 200 kilometrů dlouhá silnice, která vede podél vnitrozemí ostrovů a nabízí dechberoucí pohledy na okolní krajinu. Zde si můžete udělat krásnou projížďku autem nebo pronajatým vozem, a objevovat tak malebná městečka, historické památky a přírodní rezervace.

Další zajímavou atrakcí je Elbow Cay, který je jedním z nejmalebnějších a nejfotogeničtějších míst na Abaco Islands. Zdejší Hope Town je považováno za jedno z nejkrásnějších městeček v Karibiku. Toto malebné rybářské městečko vás okouzlí svými pastelově barevnými domy a historickým majákem, který představuje jeden z nejstarších stále funkčních majáků na světě.

Nezapomeňme také na podmořské jeskyně Blue Holes, které jsou oblíbenými místy pro potápěče. Tato nezapomenutelná přírodní úkazka nabízí jedinečnou možnost objevit a prozkoumat fascinující vodní cesty a podmořské skalní formace.

Pokud jste milovníkem vodních sportů, pak se na Abaco Islands rozhodně nebudete nudit. Můžete se věnovat rybaření, jachtingu, surfování, kajakování a dalším aktivitám. Na ostrovech najdete také mnoho skvělých restaurací, které vám nabídnou ty nejlahodnější speciality z mořských plodů.

Letenka na Abaco Islands může být snem pro každého, kdo touží po úniku do ráje. Tyto ostrovy nabízejí nepopsatelnou krásu a nezapomenutelné dovolené. Ať už plánujete romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo dovolenou plnou dobrodružství, Abaco Islands jsou pro vás ideální destinací.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách