Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Argentina Purmamarca

Ubytování Argentina Purmamarca


Argentina nabízí návštěvníkům po celý rok nádherné přírodní scenérie, z nichž jednou z nejkrásnějších jsou argentinské Andy. A těsně pod horami se nachází idylická vesnička Purmamarca, kde se můžete ubytovat a užít si neobyčejné okouzlení tohoto místa.

Purmamarca se nachází v severozápadní části Argentiny a je součástí Jujuy provincie. Tento malebný městečko je lemováno Andami a má jedinečnou atmosféru a specifické horské klima. To je důvod, proč Purmamarca nabízí skvělé možnosti pro turisty, kteří si chtějí vyzkoušet turistiku, horskou cyklistiku nebo pro ty, kteří touží po tichu a klidu.

Purmamarca má mnoho nabídek ubytování. Většinou se ale jedná o luxusní hotely a penziony s bohatými službami. Pokud však hledáte ubytování na rozpočet, tak Purmamarca nabízí několik levnějších hotelů, kde se můžete ubytovat a zároveň si užít tuto krásnou oblast.

Jeden z nejlevnějších hotelů je "El Mirador del Hornocal", který má velkou oblast pro relaxaci. V hotelu jsou k dispozici jednoduché a vkusně zařízené pokoje s výhledem na Andes. Všechny pokoje mají koupelnu a k dispozici je zde Wi-Fi připojení. Součástí hotelu je také venkovní bazén, kde se můžete osvěžit po náročném dni.

Dalším levnějším ubytováním v Purmamarca je "Inti Zen Hotel". Tento hotel nabízí typicky argentinský styl ubytování s kamennými zdmi a dřevěnými prvky. Pokoje jsou jednoduché, ale vkusně zařízené a bez klimatizace. Tento hotel má vlastní restauraci a bar, kde si můžete vychutnat širokou škálu argentinských specialit.

Purmamarca je místo, které vážíme si kvůli jeho jedinečné přírodní kráse. Když se rozhodnete navštívit Purmamarca, využijte příležitosti a uchovávejte toto místo takové, jaké je. Zvolte tedy ekologický hotel a podporujte udržitelný cestovní ruch, aby Purmamarca zůstala krásnou a zdravou.


Počasí Argentina Purmamarca


Purmamarca, malé město nacházející se v oblasti Jujuy v severozápadní části Argentiny, je známo nejen díky své krásné přírodě a kulturnímu bohatství, ale také díky svému specifickému počasí.

Purmamarca se nachází ve vysočině And v nadmořské výšce přes 2200 metrů. Tato geografická poloha má značný vliv na místní klima. Díky své poloze v horské oblasti je Purmamarca často vystavena chladným teplotám, zejména v zimních měsících. Během této doby se teploty pohybují kolem 10 °C během dne a klesají na 0 °C až -5 °C v noci. Někdy se dokonce objevují i sněhové přeháňky, které krajíčkem pokryjí okolní krajiny bílou nadílkou.

Nicméně v létě se počasí v Purmamarce značně liší. Teploty se obvykle pohybují mezi 20 °C a 25 °C během dne a klesají na přijatelné 10 °C až 15 °C v noci. Slunečné a příjemné dny jsou doprovázeny mírnými dešti, které přinášejí osvěžení a udržují krajinu zelenou a kvetoucí. Díky tomu jsou léta v Purmamarce ideálním obdobím pro návštěvu a prozkoumání okolních hor a krajin.

Purmamarca je také známa svým velmi specifickým geologickým útvarem nazvaným Cerro de los Siete Colores (Hora sedmi barev). Tato hora je relativně malá, ale její jedinečnost spočívá ve své zvláštní vrstvě pestrých sedimentů, které vytvářejí sedm různě barevných pruhů. Tento jedinečný útvar je dílem přírody, která tvořila a modelovala tuto horu po tisíce let. Místní obyvatelé se velmi pyšní na tuto přírodní památku a mnoho turistů se sem každoročně sjíždí, aby se svou vlastní očima podívali na tuto neobvyklou krajinu.

Pokud se rozhodnete navštívit Purmamarca, nezapomeňte si přibalit oblečení vhodné pro chladné teploty, zejména pokud plánujete návštěvu v zimních měsících. Také nezapomeňte na sluneční brýle, krém na opalování a připravte se na možné deště v létě. Přestože počasí v této oblasti může být proměnlivé, hora sedmi barev a nádherná příroda Purmamarcy jsou více než jistotou, že vaše cesta stojí za to.


Dovolená Argentina Purmamarca


Argentina je známá jako země, kde se nachází mnoho přírodních krás a Purmamarca je jedním z nejkrásnějších destinací v zemi. Tento malý historický městeček, které se nachází v provincii Jujuy, je ideální destinací pro ty, kteří chtějí zažít neuvěřitelnou kombinaci přírodních zázraků a kulturní bohatství.

Purmamarca se nachází v údolí Quebrada de Humahuaca, které obklopují vysoké hory a horské řetězce. Ve městě samotném najdete mnoho tradičních budov, které jsou postaveny z místních kamenných cihel a barvy, které se pohybují od bílé až po ostružinovou. Nejvýraznější stavbou ve městě je určitě kostel Santa Rosa de Lima, který se nachází uprostřed náměstí.

Největší atrakcí však jsou okolní hory, které vytvářejí úchvatné krajiny. Nejoblíbenější horou je Cerro de los Siete Colores (Hora sedmi barev). Tato hora se ukazuje v celé své kráse z města a rozprostírá se do všech směrů, což je nádherné pro pozorování z různých úhlů. Dalšími přírodními atrakcemi, které stojí za návštěvu, jsou Salinas Grandes, velké solné nádrže, kde se můžete projít po bílé křehké kůře soli.

V Purmamarca nejsou žádné velké hotely ani luxusní resorty, ale spousta malých domů a hostinců, kde se můžete ubytovat, aby splnily vaše potřeby během dovolené. Lidé v Purmamarca jsou nádherní a přátelští a v souvislosti s tím je i místní jídlo vynikající. Tradiční argentinská jídla, jako jsou různé steaky a empanadas, jsou místním obyvatelům velmi oblíbená.

Purmamarca je ideálním místem pro ty, kteří chtějí chillnout a užívat si přírodní krásy, a zároveň nalézt spoustu kulturních, historických a místních zážitků. To všechno dělá z Purmamarca perfektní cíl pro dovolenou, zejména pokud jste do amatérské turistiky. Zkrátka, pokud plánujete cestu do argentinského Anděla, neměli byste si nechat ujít tuto nádhernou a autentickou destinaci.


Letenka Argentina Purmamarca


Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou plnou krásné přírody a fascinující kulturou, Argentina a město Purmamarca by mohly být vaší ideální destinací. Purmamarca je malé městečko v severní Argentině, nacházející se mezi hory a obklopené spektakulárními koloritními kopcemi. Díky tomu má Purmamarca kouzlo a atmosféru, které nejsou nikde jinde na světě.

Když letíte do Purmamarca, vaším cílem bude nejspíše letiště v blízkém městě Jujuy. Z letiště se do Purmamarca lze dostat taxi službou nebo autobusem. Cesta z letiště trvá asi hodinu a půl a nabízí úžasný výhled na okolí.

Jakmile se dostanete do Purmamarca, budete ohromeni krásou krajiny. Jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v městě je poutní bazilika Virgen de la Candelaria. Tato historická a náboženská památka je jedním z nejkrásnějších kostelů v Argentině. Kostel samotný je bohatě zdobený, ale hlavní atrakcí je obzvláště krásný pohled na krajiny And.

Další významnou památkou v Purmamarca jsou koloritní kopečky, které se nacházejí přímo v srdci města. Tyto kopečky nabízejí návštěvníkům velmi neobvyklý pohled a fantastické možnosti pro focení. Kopečky se mění během dne, jsou silně zbarvené a když záření slunce, vytvářejí neuvěřitelnou paletu barev. To je opravdu úžasný zážitek, který si rozhodně nebudete chtít nechat ujít.

Pokud budete mít čas, můžete se vydat na výlet do nedalekého města Tilcara. Tilcara je dalším starobylým městem plným kultury. Zde se můžete projít po historických uličkách a obdivovat městské budovy, které stojí zde již stovky let. Místní trh nabízí tradiční argentincké výrobky a jídlo, jako jsou těstoviny, piva a víno.

Pokud si chcete zarezervovat letenku do Argentiny a navštívit Purmamarca, neváhejte. Tento malý městský klenot bude mít na vás velký vliv a poskytne jedinečný zážitek, který se těžko dá opakovat. Argentina a její nádherná krajina jsou skutečně jedinečné, a tak si zde určitě na své přijdou i ti nejnáročnější cestovatelé.


Nejčastější dotazy a odpovědi Argentina Purmamarca


Q: Jaké aktivity můžu dělat v Purmamarca?
A: V Purmamarca můžete navštívit Množství místních trhů, pěšky vyzkoušet nádhernou říční krajinnou trasu, prohlédnout si starobylé inkoustové horské kresby a projít se historickým centrem města.

Q: Kde se nachází Purmamarca?
A: Purmamarca se nachází v severozápadní Argentině v provincii Jujuy, asi 65 km severně od města San Salvador de Jujuy.

Q: Jaké jsou nejlepší restaurace v Purmamarca?
A: Mezi nejlepší restaurace v Purmamarca patří El Mirador, Paacha Restaurant & Bar, Mirador del Virrey a Café La Posta.

Q: Jaké jsou nejlepší hotely v Purmamarca?
A: Mezi nejlepší hotely v Purmamarca patří Casa de Adobe, Hotel El Manantial del Silencio, Marqués de Tojo Hotel a Casa del Sol.

Q: Jak se dostat z letiště v Jujuy do Purmamarca?
A: Nejbližší letiště je letiště v Jujuy, a odtud je to asi hodinu a půl jízdy po silnici přes malé vesnice k Purmamarca. Můžete si pronajmout auto nebo si objednat taxi na letišti.

Q: Jaké jsou nejlepší památky v Purmamarca?
A: Mezi nejlepší památky v Purmamarca patří Cerro de los Siete Colores, Río Grande Canyon, Plaza 9 de Julio a Paseo de los Colorados.

Q: Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Purmamarca?
A: Nejlepší doba pro návštěvu Purmamarca je od května do září, kdy je sucho a teploty jsou mírné. V letních měsících (prosinec až únor) mohou být teploty velmi vysoké.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách