Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Antigua a Barbuda Coco Point

Dovolená Antigua a Barbuda Coco Point


Antigua a Barbuda, dvě karibské ostrovy, jsou synonymem pro luxusní dovolenou s bílými písečnými plážemi, azurově modrou vodou a nevyčerpatelnými možnostmi aktivit na pobřeží. Jedním z nejvíce ceněných míst na Antigui je Coco Point, exkluzivní letovisko, které se rozkládá na stejnojmenném mysu.

Coco Point je synonymem klidu a mimořádného luxusu. Své jméno dostalo podle kokosových palem, které v okolí rostou ve velkém množství. Toto letovisko se nachází na nejjižnějším cípu ostrova a nabízí jedinečnou kombinaci soukromí a překrásné přírody.

Ačkoli je letovisko Coco Point menší než jiné luxusní resorty v Karibiku, nabízí širokou škálu aktivit a služeb pro své návštěvníky. K dispozici jsou soukromé vily s výhledem na oceán, které jsou prostorné a elegantně zařízené. Každá vila má svůj bazén a soukromou pláž, která je jen pár kroků od ubytování.

Zábava na Coco Point je skutečně rozmanitá. Relaxujte na krásných plážích, přestrojených do kokosových palem a bourakotů. Vydejte se na vodní sporty, jako je potápění nebo jachting, a objevte podmořský svět karibského moře. Pro milovníky golfu je tu golfový klub s 18 jamkami, který nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

Pokud jde o gastronomii, Coco Point nepostrádá. Zdejší restaurace nabízí širokou škálu chutných karibských specialit, čerstvé mořské plody a vybrané vína. Můžete se také těšit na romantické večeře při západu slunce na soukromé pláži, které jsou jedinečným zážitkem.

Se svým eklektickým směsí luxusu a přírodní krásy je Coco Point ideálním místem pro odpočinek a regeneraci. To, co i v dnešní době přitahuje návštěvníky na toto místo, je jeho soukromí a klid. Pokud si přejete uniknout od shonu a stresu každodenního života a zažít opravdovou oázu pokoje, Coco Point je místo, které byste měli navštívit.

Antigua a Barbuda Coco Point je ideální destinací pro ty, kteří hledají luxus, krásné pláže a oscilující palmy. Ubytování v letovisku Coco Point, soukromé vile a prvotřídní služby vás zcela pohltí a umožní vám prožít nevšední dovolenou. Navštivte toto karibské letovisko a zažijte přímořský ráj v jeho nejčistší podobě.


Letenka Antigua a Barbuda Coco Point


Antigua a Barbuda patří mezi oblíbené turistické destinace na Karibském moři. Tyto dvě ostrovní země nabízejí nádherné pláže, úchvatnou přírodu a bohatou historii. Mezi místními atrakcemi, které stojí za vidění, se nachází také Coco Point.

Coco Point je poloostrov nacházející se na jihovýchodním cípu ostrova Barbuda. Jeho název je odvozen od množství kokosových palmy, které zde rostou a tvoří nezapomenutelnou kulisu pro návštěvníky. Kromě kokosových palem můžete také zahlédnout bílé písečné pláže, tyrkysové moře a úchvatné západy slunce.

Coco Point je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Pláže zde nabízí příjemné teplé křišťálově čisté moře, které je ideální pro koupání, šnorchlování a potápění. Milovníci vodních sportů si zde také přijdou na své, jelikož je možné si půjčit jízdu na vodním skútru, kajaku nebo se využít windsurfingového vybavení.

Pro ty, kteří preferují aktivní odpočinek, je k dispozici několik turistických stezek, které vás provedou místní přírodou. Můžete se vydat na procházku a potkat místní živočichy, jako jsou plameňáci, pelikáni a dokonce i prasata. Coco Point je také domovem pro mnoho ekosystémů, které si můžete prohlédnout pomocí organizovaných exkurzí.

Přestože na Coco Point není k dispozici žádný velký turistický areál, jsou zde dostupné luxusní rezorty a hotelové zařízení. Tyto ubytovací kapacity nabízejí špičkové služby, včetně soukromých pláží, bazénů a wellness center. Restaurace poskytují vynikající karibskou kuchyni se specialitami jako je přímořský humr, čerstvé ryby a tropické ovoce. Večer si můžete vychutnat romantickou večeři na pláži a sledovat, jak se slunce pomalu ztrácí na obzoru.

Pokud se rozhodnete navštívit Coco Point na Antigui a Barbude, nezapomeňte si zarezervovat letenku s dostatečným předstihem. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí lety na tyto ostrovy, včetně mezinárodního letiště V.C. Bird v Antigue.

Coco Point na Antigui a Barbude je opravdu malebným a exotickým územím, které stojí za to navštívit. Toto místo nabízí dokonalé ztělesnění karibské atmosféry, od úchvatných pláží po luxusní ubytování a výbornou kuchyni. Při návštěvě Coco Point si jistě odpočinete a vychutnáte si nezapomenutelnou dovolenou na Karibském moři.


Ubytování Antigua a Barbuda Coco Point


Plážový resort Coco Point na ostrově Barbuda v Karibiku se nachází v krásném přírodním prostředí a nabízí luxusní ubytování s neuvěřitelným výhledem na moře.

Resort je velmi oblíbený u turistů z celého světa a nabízí nádherné pláže, krystalově čisté moře a pestré zázemí pro relaxaci. Všechny pokoje jsou zařízeny v luxusním stylu, mají klimatizaci, vlastní koupelnu a balkon s výhledem na moře.

Mezi další vybavení, které resort nabízí, patří plavecký bazén, restaurace s gastronomickými specialitami, wellness centrum a další různé služby pro hosty.

Pláže v okolí resortu jsou neuvěřitelně krásné a ideální pro relaxaci a koupání. Vodní sporty jsou zde rovněž velmi oblíbené – například šnorchlování, potápění, windsurfing a další.

Kromě samotného resortu a zázemí pro hosty, stojí za návštěvu i samotný ostrov Barbuda. Je to malý a klidný ostrov, který nabízí spoustu krásných míst k prozkoumání. Například Cable Beach, Highland House nebo Darby Cave.

Celkově je resort Coco Point na ostrově Barbuda vynikající volbou pro ty, kteří hledají luxusní a romantické ubytování v krásném prostředí Karibiku. Jestliže se tedy chystáte na svou další dovolenou, určitě byste měli zvážit ubytování v tomto nádherném resortu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Coco Point


Zde jsou některé nejčastější dotazy a odpovědi týkající se letoviska Coco Point v Antigui a Barbuda:

1. Kde se nachází Coco Point?

Coco Point se nachází na východě ostrova Barbuda v západní části Karibiku.

2. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Coco Point?

Nejlepší doba na návštěvu Coco Point je od listopadu do května. Během tohoto období je počasí nejstabilnější a nejsušší, s teplým slunečným počasím a mírnými větry.

3. Jak se dostat do Coco Point?

Nejbližším letištěm je letiště V. C. Bird International na Antigu, odkud můžete pokračovat letadlem nebo lodí na Barbudu. Existují také soukromé lodní taxi, které vás přímo převezou na Barbudu.

4. Jaké aktivity jsou k dispozici v Coco Point?

V Coco Point si můžete užít celou řadu vodních sportů, jako jsou plachtění, potápění, kajakářství a windsurfing. K dispozici jsou také procházky přírodou, lednové džungle a celodenní výlety na Barbudu.

5. Jaké jsou ubytovací možnosti v Coco Point?

Coco Point nabízí luxusní all-inclusive ubytování v několika vilách a chatkách s krásným výhledem na oceán. Hosté si mohou užít soukromou pláž, bazén a restauraci s domácími specialitami.

6. Kolik stojí pobyt v Coco Point?

Ceny pobytu v Coco Point se liší v závislosti na sezóně a typu ubytování. Nicméně, cena za noc se pohybuje okolo 1500-2500 USD za pár.

7. Je v Coco Point možné využít Wi-Fi připojení?

Ano, v Coco Point je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. Nicméně, vzhledem k poloze letoviska a omezené dostupnosti vysokorychlostního internetu, mohou rychlosti připojení být omezené.

8. Jaké jsou národní parky a přírodní krásy v blízkosti Coco Point?

Na Barbudě se nachází národní park Codrington Lagoon, který je domovem pro více než 170 druhů ptáků a krokodýlů. V blízkosti Barbudy je také Antigua, která nabízí mnoho přírodních krás, včetně národního parku Nelson's Dockyard a mnoha bílých pláží.


Počasí Antigua a Barbuda Coco Point


Antigua a Barbuda Coco Point je jedno z nejkrásnějších míst na světě, které nabízí neuvěřitelně příjemné tropické počasí. Tento malý ostrovní ráj, nacházející se v Karibiku, je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovým mořem a slunečnými dny po většinu roku.

Antigua a Barbuda leží v Karibském moři a těší se výhodnému tropickému podnebí. Průměrná teplota je zde kolem 25-30 °C po celý rok. S velmi malým rozdílem mezi letními a zimními teplotami je to ideální místo pro milovníky slunečních paprsků.

Ale nejlepší čas na návštěvu Coco Point je během období sucha, které trvá od prosince do dubna. Během tohoto období jsou dny slunečné a teplé, s minimálním množstvím srážek. To znamená, že je vhodný čas na vychutnání vodních aktivit, jako je potápění, plavání a jachting.

Během letních měsíců, které trvají od května do listopadu, přichází období dešťů a hurikánů. I když Antigua a Barbuda byla historicky relativně zřídka zasažena hurikány, stále existuje určitá šance na jejich výskyt. Pokud plánujete návštěvu Coco Point v létě, doporučuje se sledovat počasí a být připraven na případné deštivé dny.

Coco Point je známý také svou mírnou mořskou brízou, která vytváří ideální podmínky pro windsurfing a jiné vodní sporty.

Na Coco Point se nachází také několik krásných pláží, jako je Half Moon Bay a Valley Church Beach. Tyto pláže jsou obklopeny nádhernou přírodou a jasným mořem, což jim dodává exotický a relaxační nádech.

Pokud se tedy chystáte na dovolenou do Antiguy a Barbudy Coco Point, můžete očekávat příjemné tropické počasí po většinu roku. Nezapomeňte si vzít opalovací krém, sluneční brýle a plavky a připravte se na dovolenou plnou slunečního svitu a nádherných pláží.


Největší online nabídka letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Velké množství spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Pátrat po letenkách